Şimdi Ara

Marmara hukuk kaç binle kapatır? Tahmin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Marmara geçen sene 13.800 ile kapatmış herkes biliyordur zaten.
    Bu sene kaçla kapatır. Tahminleriniz neler

Edit: kendi tahminimi söylemeyi unutmuşum ben 11k sonu 12k bası diyorum. 11.900 12.100 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamgurme -- 16 Temmuz 2015; 1:44:32 >

• 11 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabulsüz

11 diyorum

Sonuclardan sonra buralarda olursan editleriz kardeşim. 11k diyen cok ayrıca bakalım
  • Knk aman cikmazsa parmakla gosterip gulmesinler benimki bir hissiyat :D
  • quote:

Knk aman cikmazsa parmakla gosterip gulmesinler benimki bir hissiyat :D

Yok KARDEŞ burası sadece tahmin bende millet ne düşünüyor merak ettiğim icin yazdım. Hic ummadığımız seyler çıkar zaten kâhin değiliz ya :D
  • Sence gazi hukuk kacla kapatir
  • Bence 12.600 ya da 11.200 ile kapatacak, editlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 16 Temmuz 2015; 1:51:03 >
  • quote:

Sence gazi hukuk kacla kapatir

Gazi de 200-300kisi önde kapatır işte. 11.600 11.900 gibi bisiler olabilir bence hocam
  • Hay agzin bal yesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1905tr

Bence 12.600 ya da 11.200 ile kapatacak, editlersiniz.

Eyv hocam cevap icin editlerim mantıklı bir tahmin 12.600 daha sıcak geldi niyeyse :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamgurme

quote:

Orijinalden alıntı: eren1905tr

Bence 12.600 ya da 11.200 ile kapatacak, editlersiniz.

Eyv hocam cevap icin editlerim mantıklı bir tahmin 12.600 daha sıcak geldi niyeyse :D

Alıntıları Göster
    marmara sizin olsun hocalarım istanbul iö??? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcony06

12600 olursa 1000 kişi atmış demek olur uyandırayım.

1000 atmaz mı cok mu diyorsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudavim2

marmara sizin olsun hocalarım istanbul iö??? =)

Kardes valla cok bilmiyorum iö ne kadar oynar benden cok sağlıklı tahmin çıkmaz ama ben istanbul iö nün digerlerine nazaran daha az oynayacağını düsünüyorum ama ona tahmin yapmak zor ya bi düsüneyim belki mantıklı bi Sıralama gelirse aklıma editlerim :D
  • karamgurme K kullanıcısına yanıt
    soruyu daha açık sorayım 11500deyim istanbul iö gelir mi
  • quote:

valla inşallah atmaz kardeşim benim tm3 8780 ankara hacettepe gazi şeklinde bi sıralama yaptım gazi atarsa hacettepede atar ben en kötü gazi olsun diyorum umaraım aynı kalır yada gerilesin benim dileğim bu ama bartarak 5k artar diyende var o zaman yandık ki ne yandık.

5k atmaz kardes insallah Ankara olmadı Hacettepeye girersin 8k ile insallah. Ki Hacettepe olur ya. 5k atması filan cok ucuk tahminler he olur mu olmaz mı bilemiyoruz tabi ama cok cok ucuk tahminler. Ben o kadar oynacagını düşünmüyorum. Bakarsın süpriz olur hiç oynamaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudavim2

soruyu daha açık sorayım 11500deyim istanbul iö gelir mi

Gelir yüzde 90. :) hayırlı olsun :)
  • quote:

oynamaması daha hayırlı kimse tam kestiremiyo zaten elden bişeyde gelmez ilk 10kdaki sayısalcıların oranı belirleyecek ne olacağını.

TMcilerin bir de böyle sorunu oluyor Sıralamada her an her sey olabilir. Sayısalcılar da Dediğin gibi çok önemli. ÖSYM sürpriz yapmayı sever ama pat bi değişiklik olmaz filan şaşmamak lazım. Ama benim kendi fikrim değişeceği yönünde :) ama sen Hacettepeye girersin hocam
  • quote:

eyvallah kardeşim bu sene açılan 600 tıp 300 diş kontebjanı var onlar bi nebze hukuk yerine oaralara sayısalcı çekebilir,bide edebiyat birazdaha kolaydıgeçen senelere göre ortalama bi sayısalcı rahat 40 görmüştür edebiyatta .

Kardeşim ben Sayısalcıyım aslında yanlıs anlaşılmasın eczacılık ftr hukuk filan karısık bi tercih Yaptım sizlerin Hakkı'na girmek asla istemem tabiki.
    Ama içini ferah tut 15bindeki Arkadaşlarımın hepsi tıp yazıyor. Edebiyatı iyi yapan da az kisi var kolay oldguna bakma sen milletin yaptık dediğine de bakma. Benim 35d 20y vardı edebiyattan
  • falcony06 kullanıcısına yanıt
    tıp kazanan sayısalcıların yüzde 80 i ortalamanın altında demek oluyor bu. Benim çok az arkadaşım 40 ve üzeri yaptı
  • quote:

yani sayısalcılardan 10k da ne kadar çok olursa yada benim sıralamanın önünde benim için yada diğer tmcilerin o kadar işine gelir.

Aynen öyle kardeşim. Hukuk sıralamaları hakkında herkesin bir fikri var bakalım neler olacak sıralamalar değişecek mi nasıl değişecek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.