Şimdi Ara

Martı Beklicem Şimdi Ucuz Bişi Alıcam!!!Tavsiye....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaslar ben kararımı deiştirdim bugün vistayı gördüm bi abimin notebookunda directx10 destekli ekran kartıda olursa bu olay daha farklı olur ayrıca vista minisd hafıza kartlarını bile ram gibi kullanabilior daha sayamayacagımz bir cok seyde var ben martı hatta daha iyisi ne zaman cıkarsa elimde bi laptop olduktan sonra bekleyebilirm.Bana şimdilik nete girmemi saglayacak bazı oyunlarıda az cok oynatacak nba falan grafik için ekran kartı o kadarda önemli degil stratejileride oynatır sanırm ucuz bi laptop lazım performans olarak iyi gordugunuz bi laptop soyleyin bana ama 1.500 ytl yi gecmesinBu fiyatta laptop kullananlardan yorum bekliyorum yada tavsiyesi olanlardan simdiden tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vindictive -- 2 Aralık 2006; 12:43:47 >

• 5601 lere bakabilirsin fazlasıyla idare eder sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: Vindictive

Arkdaslar ben kararımı deiştirdim bugün vistayı gördüm bi abimin notebookunda directx10 destekli ekran kartıda olursa bu olay daha farklı olur ayrıca vista minisd hafıza kartlarını bile ram gibi kullanabilior daha sayamayacagımz bir cok seyde var ben martı hatta daha iyisi ne zaman cıkarsa elimde bi laptop olduktan sonra bekleyebilirm.Bana şimdilik nete girmemi saglayacak bazı oyunlarıda az cok oynatacak nba falan grafik için ekran kartı o kadarda önemli degil stratejileride oynatır sanırm ucuz bi laptop lazım performans olarak iyi gordugunuz bi laptop soyleyin bana ama 1.200-1300 ytl yi gecmesinBu fiyatta laptop kullananlardan yorum bekliyorum yada tavsiyesi olanlardan simdiden tesekkurler...

• Tesekkurler baska fikri olan yok mu???
  • 5601 Acer mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: Carmelo_Anthony

5601 lere bakabilirsin fazlasıyla idare eder sanırım
    quote:

Arkdaslar ben kararımı deiştirdim bugün vistayı gördüm bi abimin notebookunda directx10 destekli ekran kartıda olursa bu olay daha farklı olur ayrıca vista minisd hafıza kartlarını bile ram gibi kullanabilior daha sayamayacagımz bir cok seyde var ben martı hatta daha iyisi ne zaman cıkarsa elimde bi laptop olduktan sonra bekleyebilirm.Bana şimdilik nete girmemi saglayacak bazı oyunlarıda az cok oynatacak nba falan grafik için ekran kartı o kadarda önemli degil stratejileride oynatır sanırm ucuz bi laptop lazım performans olarak iyi gordugunuz bi laptop soyleyin bana ama 1.200-1300 ytl yi gecmesinBu fiyatta laptop kullananlardan yorum bekliyorum yada tavsiyesi olanlardan simdiden tesekkurler...

• 5610 demek istemis arkdsta ben anladım
  • quote:

Arkdaslar ben kararımı deiştirdim bugün vistayı gördüm bi abimin notebookunda directx10 destekli ekran kartıda olursa bu olay daha farklı olur ayrıca vista minisd hafıza kartlarını bile ram gibi kullanabilior daha sayamayacagımz bir cok seyde var ben martı hatta daha iyisi ne zaman cıkarsa elimde bi laptop olduktan sonra bekleyebilirm.Bana şimdilik nete girmemi saglayacak bazı oyunlarıda az cok oynatacak nba falan grafik için ekran kartı o kadarda önemli degil stratejileride oynatır sanırm ucuz bi laptop lazım performans olarak iyi gordugunuz bi laptop soyleyin bana ama 1.500 ytl yi gecmesinBu fiyatta laptop kullananlardan yorum bekliyorum yada tavsiyesi olanlardan simdiden tesekkurler...

Sana önereceğim laptop MSI S430. Gayet iyi ve de fiyatıda uygun

• Saol arkdasım ben vazgectim toshiba A100-847 aldım ama bi özürlü oldugum icin ne yapcagımı bilemedim daha ilk laptobum mazur gorun
  • bencede msi s430
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.