Şimdi Ara

Masaüstü bilgisayarımı format dışında nasıl adam edebilirim yardım :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam bilgisayara format atmama izin vermioyr. xp kullanıyordum aslında windows 7 ye geçmek istiyordum.
    Her neyse sürekli tuhaf sayfalar açılıyor. Bİr program penceresi kendi kendine açılıyor kapanıyor. Elimde silinemeyen programlar da var. Ne yapmalıyım ?

• Tuhaf sayfalar icin adwcleaneri indir onlari duzeltir en azindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • auslogics boostspeed programı ile bir dene hem disk defrag gibi işleride yapıyor.o tuhaf açılan sayfalar sanırım virüs yada benzeri birşey olabilir.malwarebayts anti malware programını öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 19 Haziran 2014; 19:22:01 >
  • Virüsleri silsen bile windows eskisi gibi olmaz. Hiç uğraşma format at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurcanho

Arkadaşlar babam bilgisayara format atmama izin vermioyr. xp kullanıyordum aslında windows 7 ye geçmek istiyordum.
    Her neyse sürekli tuhaf sayfalar açılıyor. Bİr program penceresi kendi kendine açılıyor kapanıyor. Elimde silinemeyen programlar da var. Ne yapmalıyım ?

tuhaf sayfalar var ise combofix dene
  • hijackthis adlı programla taratıp log dosyasını buraya atarsan bakabilirim
  • auslogıics bootspeed programını laptopum üzerinde denedim teşekkür ederim. Fazlaca hata buldu sanırım işeyarıyor .
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. MAsaüstü bilgisayarıma şu an ulaşamıyorum. DÖndüğümde hepsini tek tek deneyeceğim.
  • Neden format atmana izin vermiyor anlamış değilim bilgin varsa at windows 7 i pc de rahat etsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.