Şimdi Ara

masaüstü gelmiyor (9600GT samsung 932be) ÇÖZÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha dün herşey normaldi ve herhangi bir terslikte yoktu sabah bilgisayarı açtığımda ilk memory testing falan görünüyor windows xp yükleme çubuklarıda görünüyor tam masa üstüne geçtiğinde monitör analog dijital diye arama yapıyor bir sonuca ulaşamıyor olsa gerek ki hiç bir şey görünmüyor.
    dvi olarak bağlı söktüm analog denedim yine aynı güvenli modda açılıyor zaten bu mesajıda güvenli modda yazıyorum birde ekran kartını söktüm onboard ekran kartına bağladım yine sorun yok normal olarak açılıyor.
    sorun neden kaynaklanıyor monitördenmi ekran kartındanmı?(onboardda çalıştığı için ekran kartından diye şüphleniyorum) ne yapmam lağzım?

monitör samsung 932be plus ekran, kartı MSI 9600GT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revovler44 -- 16 Kasım 2009; 18:34:46 >

• teşekkürler deneyip sonuç alırsam bildireceğim
  • güvenli kipde nvidia driver indirip güncelledim ve açıldı.
    yindede oradaki yazılanlara kafam takıldı virüs programı olarak MS security Essentials kullanıyorum acaba bu virüsün bu programdan kaçma kurtulma özelliği varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revovler44

güvenli kipde nvidia driver indirip güncelledim ve açıldı.
    yindede oradaki yazılanlara kafam takıldı virüs programı olarak MS security Essentials kullanıyorum acaba bu virüsün bu programdan kaçma kurtulma özelliği varmıdır?

Yinede virüs programınızı değiştirmenizi tavsiye ederim.Artık güncel virüsleri profesyonel virüs programları bile zor kurtarıyor..
  • microsoft diye güvendik ama hata yapmışız antivir kurdum ve tarattım temizledi hepsini teşekkürler tekrardan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.