Şimdi Ara

Masaüstünde Belgelerim dosyasını bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstündeki belgelerim dosyasını bulamıyorum bende arama yaptım ve arama dosyasında belgelerimi buldum fakat masaüstüne atınca açılmıyor ve "MyDocs drop target (.mydocs) türü bir dosya açmaya çalışıyorsunuz" deyip birlikte aç sayfası açılıyor nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

• Benim aklıma sadece sistem geri yükleme geliyor.
  • sistemi nasıl geri yükleyeceğiz..
  • Belgelerim Kalsörü bilgisayarda C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim Yolunda bulunur. Msasütündeki simgesi kaybolduysa eğer Masaüstündeyken boş bir alana sağ click atın özelliklere girin. Masaüstü sekmesine tıklayın (Üstte Temelar, Masaüstü,Ekran koruyucu v.s) Ordan Masaüstünü Özelleştir butonuna basın karşınıza ikinci bir pencere açılır Genel Sekmesinden Belgelerim yazısının yanındaki Check işaretini koyarsanız ve uygula tamam diyerek menüleri kaparsanız Belgelerim Klasörü masaüstünüzde belirir.

Not: Sadece Windows Xp için geçerlidir.
  • Çok teşekkürler işe yaradı ilginiz için sağ olun..
  • Yine bekleriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rexx

Belgelerim Kalsörü bilgisayarda C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim Yolunda bulunur. Msasütündeki simgesi kaybolduysa eğer Masaüstündeyken boş bir alana sağ click atın özelliklere girin. Masaüstü sekmesine tıklayın (Üstte Temelar, Masaüstü,Ekran koruyucu v.s) Ordan Masaüstünü Özelleştir butonuna basın karşınıza ikinci bir pencere açılır Genel Sekmesinden Belgelerim yazısının yanındaki Check işaretini koyarsanız ve uygula tamam diyerek menüleri kaparsanız Belgelerim Klasörü masaüstünüzde belirir.

Not: Sadece Windows Xp için geçerlidir.

kısacası- sistem geri yükleme
    kısacası- masaüstü- özellikler- masaüstü özelleştir- belgelerimi aktif hala getirin - uygula tamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.