Şimdi Ara

Max. 500 TL akıllı telefon??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise 1'e giden kardeşime akıllı telefon alacağım, başlıkta da belirttiğim gibi max. 500 TL bütçem var (500'ü geçecekse de en fazla 40-50 TL kadar geçsin). İnternete girsin (WhatsApp falan), müzik dinlesin vs. Tavsiyeleriniz?

• L520
  • Xperia E
  • Bahsettikleriniz nasıl telefonlardır acaba, biraz bilgi verebilir misiniz?

Ayrıca Samsung var mı önerebileceğiniz? Bütçe 600 TL'ye kadar çıktı bu arada.
  • 600 liraya çıktıysa, bir 50 daha katmaya bak.

General Mobile : Discovery al.

Ama gidip telefoncudan alma, Vatanbilgisayar'dan al ki ölü pixel sorunu falan varsa zaten o ekran koruyucu montajı sırasında oradaki çalışan inceliyor bir sorunu var mı diye.
    Bir sorun bulursanız direk telefonu değiştirirsin.

Şu an vatanbilgisayarda stok bitti veya satışı durdurdu bilmiyorum öğreneceğim kısa zamanda ne olduğunu.
    Bence stok bitmiştir çünkü 1 haftada en çok satılanlar arasında 1. sıraya yerleşmişti :)

Discovery'nin 2. parti üretimi başlamış sanırım Bayram'dan sonra tekrar Türkiye'ye dağıtılması bekleniliyor.
    Sanırım bu sefer o bulunan sorunları da hallederler.

Telefon hakkında kısaca bilgi vereyim,hiç duydun mu bilmiyorum.
    BLU tarafından üretilmiş bir telefondur orijinal seriisi BLU : Life play(saf android)

General Mobile ise bunu Discovery modeli altında satışa sunmuştur editli android sürümü, orijinal BLU'dan daha hızlıdır.

4 çekirdekli 1.2ghz işlemcisi var, 1GB Ram , 4GB Dahili bellek , Çift sim kart girişi , 8MP Kamera.

IPS ekranı var 312ppi ve S3'ten daha net bir ekran.Ve 1080p görüntü kalitesi.
    kamera kalitesi de 1080p , video oynatma kalitesi de 1080p haliyle.

Power VR 5XT GPU seriisi var oyun performansı S3 ile aynı, belki de daha üst düzey.

Telefon %100 Türkçe değil , %95'i Türkçe .

• 600 e gm discovery alabilirsiniz iyi telefondur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Samsung Galaxy Trend S7560 Alma arefesindeyim tavsiye edermisiniz önünmüzdeki günlerde alıyorum inşallah + - yönleri nelerdir ?
  • ^Çok teşekkür ederim hepinize, değerlendireceğim.
  • Lumia al bence stabil telefon, GM Discovery sıkıntılı diyor kullanan arkadaşlar.
  • L520
  • daha açıklayıcı olması için Telefon resimlerini inceleyebilir ve bilgi verebilirsin. ben s3'ünü kullanıyorum ve çok çok memnunum. tercih sizin.

http://www.dosya.tc/server14/OkDTNf/ngGalaxyS3GalaxyS4GalaxyNote2Resimlerim.rar.html

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 470 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
    ( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
    Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.