Şimdi Ara

Max 500 Tl Bütçe İl Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yurt dışına gidiyorum üniversite okumaya arada bişey lazım olunca internete girip bakmak istiyorum yolda felan, en önemli aradığım özelliği internet...

Hangi modeli önerirsiniz ?

benim kafamda 9700 olan model var.Teşekkürler.

• Sifir 9300 alabilirsiniz kullaniyorum col memnunum.
  • Peki yurtdisinda bis aboneligi nasil olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuletta

arkadaşlar yurt dışına gidiyorum üniversite okumaya arada bişey lazım olunca internete girip bakmak istiyorum yolda felan, en önemli aradığım özelliği internet...

Hangi modeli önerirsiniz ?

benim kafamda 9700 olan model var.Teşekkürler.

Yurtdışına gidiyorsan blackberry pek avantajlı olmaz bence. Navigasyonunu ve internetini aktif kullanabileceğin bir cihaza yönelmeni öneririm.
  • O fiyatlara çok daha güzel telefonlar mevcut. Kesinlikle androidli bir telefon öneririm. Bende bir blackberry kullancısıyım ve emin ol seni bir süre sonra üzücektir. Tabi bu isteklerine göre değişir ama genede farklı marka modellere yönelmeni öneririm.
  • arkadaşlar dediğiniiz gibi araştırdım ve internet için alınacak en kötü tel blackberry olduğunu öğrendim peki hangi model önerirsiniz diğer markalarda ? çok sağolun.
  • quote:

arkadaşlar dediğiniiz gibi araştırdım ve internet için alınacak en kötü tel blackberry olduğunu öğrendim peki hangi model önerirsiniz diğer markalarda ? çok sağolun.

Tam bir limit yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Yani mesela sıfır 700 tl civarlarında samsung galaxy wonder var çokda güzel bir telefoın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

quote:

arkadaşlar dediğiniiz gibi araştırdım ve internet için alınacak en kötü tel blackberry olduğunu öğrendim peki hangi model önerirsiniz diğer markalarda ? çok sağolun.

Tam bir limit yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Yani mesela sıfır 700 tl civarlarında samsung galaxy wonder var çokda güzel bir telefoın.

ben yurt dışında belki daha ucuza bulabilirim bu yüzden tr'de çok para vermek istemiyorum cihaza, yani o dediğiniz telefon nasıl bi tel ? sıfırı 700 liraysa 2. elde 400-500 dür sanırım... internet için iyimi ?
  • Andorid işletim sistemli 1.4 ghz işlemciye sahip gayet hızlı ve güzelbir telefon. Ekran boyutu 3.'8 inç yani sizi tatmin edicektir diye düşünüyorum ama ne yazıkki ikinci el piyasası oldukça yüksek en düşük 550 tlye gordum şu ana kadar.
  • Bu arada şunada açıklık getirmek isterim. Blackberry internet için kötü bir telefon değil eğlenceli telefon değil sadece. 3g bağlantısı olan bir blackberry internet için sizi yeterince tatmin eder ama sadece 9700 gibi üst model blackberry almanıza gerek yok. 9300 gibi bir cihaz yeterince tatmin edicektir sizi. Tabi buda beklentinize göre yani bir hd filim izliyemezsiniz internetten ekran boyutuda ufak olduğu için saatlerce sörf yapmak eğlenceli değil. Yoksa gayet hızlı bir browsera sahip telefonlar. Şahsen 9300 satıyorum ufak tefek iş açamlı girecekseniz internete 9300 işinizi görür ama geri kalan işler için galaxy wonder tatmin edicidir.
  • quote:

Bu arada şunada açıklık getirmek isterim. Blackberry internet için kötü bir telefon değil eğlenceli telefon değil sadece. 3g bağlantısı olan bir blackberry internet için sizi yeterince tatmin eder ama sadece 9700 gibi üst model blackberry almanıza gerek yok. 9300 gibi bir cihaz yeterince tatmin edicektir sizi. Tabi buda beklentinize göre yani bir hd filim izliyemezsiniz internetten ekran boyutuda ufak olduğu için saatlerce sörf yapmak eğlenceli değil. Yoksa gayet hızlı bir browsera sahip telefonlar. Şahsen 9300 satıyorum ufak tefek iş açamlı girecekseniz internete 9300 işinizi görür ama geri kalan işler için galaxy wonder tatmin edicidir.

teşekkür ederim ilginiz için, blkackberry 9700 benim estetik olarak hoşuma gittiği için düşünüyordum.Fakat daha iyi alternatifler varken de almak ne derece doğru olur bilinmez.Bu yüzden dediğiniz samsungu inceleyexceğim sıfırı 700 lira olan bir aletin 2. eli 550 ise en düşük tabiki 2.el riskine girilmez.

• Tabiki tercih sizin 9300 350 tl 500 tllik bir limit olsa daha farklı şeyler bakmak mantıklı olucaktır. Umarım istediğiniz telefona kavuşursunuz.
  • abi ben 2 ay önce 9300 kullanıyordum bıktım 300 e bi adama bıraktım gittim sıfır galaxy wonder aldım çok memnunum
  • xperia neo v. fiyatına göre çok iyi bir telefon.oradan da alabilirsin.Ben almanyadan almıştım 1 tane.
  • quote:

quote:

Bu arada şunada açıklık getirmek isterim. Blackberry internet için kötü bir telefon değil eğlenceli telefon değil sadece. 3g bağlantısı olan bir blackberry internet için sizi yeterince tatmin eder ama sadece 9700 gibi üst model blackberry almanıza gerek yok. 9300 gibi bir cihaz yeterince tatmin edicektir sizi. Tabi buda beklentinize göre yani bir hd filim izliyemezsiniz internetten ekran boyutuda ufak olduğu için saatlerce sörf yapmak eğlenceli değil. Yoksa gayet hızlı bir browsera sahip telefonlar. Şahsen 9300 satıyorum ufak tefek iş açamlı girecekseniz internete 9300 işinizi görür ama geri kalan işler için galaxy wonder tatmin edicidir.

teşekkür ederim ilginiz için, blkackberry 9700 benim estetik olarak hoşuma gittiği için düşünüyordum.Fakat daha iyi alternatifler varken de almak ne derece doğru olur bilinmez.Bu yüzden dediğiniz samsungu inceleyexceğim sıfırı 700 lira olan bir aletin 2. eli 550 ise en düşük tabiki 2.el riskine girilmez.

alcağın telefoncu tanıdık,güvenilirse 2.el al derim garantili,faturalı. 150tl cebinde kalsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.