Şimdi Ara

Mcafee virüs programı geçiçi devre dışı bırakma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
18.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • McAfee virüs programı bir oyunda patch attığım anda oyun dosyasını siliyor. Bu nedenle oynayamıyorum. McAfee yi geçici olarak kapamayı uzun süre aradım nette fakat bulamadım. 1 ay önce almış olduğum leptopla beraber verildi Mcafee Security Center olarak geçiyor adı. Yardım edebilcek varsa yardımınız dokunursa sevinirim

• Yapay Zekanın Yanıtı

McAfee Virüs Programını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma

McAfee virüs programı, sisteminizi zararlı yazılımlardan korumak için hayati önem taşır. Ancak, bazen programı geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekebilir. Örneğin, başka bir yazılım yüklemeniz veya belirli bir dosyayı taramanız gerekiyorsa McAfee'yi devre dışı bırakmanız gerekebilir.

McAfee Virüs Programını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma Adımları:

1. Görev çubuğunuzdaki McAfee simgesine sağ tıklayın.
    2. Virüs ve Casus Yazılım Korumasını Devre Dışı Bırak'ı seçin.
    3. Devre dışı bırakmak istediğiniz koruma süresini seçin.

McAfee virüs programı devre dışı bırakıldıktan sonra, bilgisayarınız korunmasız olacaktır. Bu nedenle, programı yalnızca gerekli olduğunda ve kısa bir süreliğine devre dışı bırakmalısınız.

Yeniden Etkinleştirme:

McAfee virüs programını yeniden etkinleştirmek için şu adımları izleyin:

1. Görev çubuğunuzdaki McAfee simgesine sağ tıklayın.
    2. Virüs ve Casus Yazılım Korumasını Etkinleştir'ı seçin.

Önemli Notlar:

• McAfee virüs programını yalnızca güvenilir kaynaklardan indirdiğiniz yazılımları yüklemek veya güvenli olmayan dosyaları taramak gibi gerekli durumlarda devre dışı bırakmalısınız.
    • Programı uzun süre devre dışı bırakmayın, çünkü bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı savunmasız hale getirir.
    • Programı yeniden etkinleştirdiğinizden emin olun, böylece bilgisayarınız korunmaya devam eder.

McAfee virüs programını devre dışı bıraktığınızda veya etkinleştirdiğinizde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız teknik destek ekibine başvurabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • başlat + çalıştır a msconfig yaz gelen ekrandan başlangıça gel ve programın işaretini kaldır pc yi baştan başlat.. sonra patch işlemi ni yap sonra yine başlat +çalıştır yolunu izleyerek programı aktif hale getir yine yeniden başlat pc yi... bu şekilde olsa gerek..
  • Kardeş büyük bir umutla denedim fakat olmadı. Bilgisayar tekrar açıldığında McAfee açıktı fakat msconfig de kapalı gözüküyordu. Yine de teşekkür ederim
  • Yukarı
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.