Şimdi Ara

MD görevi Bakarmısınız..........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi önceden beta varken şu söyleti wardı tam hatırlamıyom lvl olarak 46 galiba bu sınsırsız md olayı wardı göre buring kesiyon bi kaç tane ve md alıyon bunu devamlı yapıyon ve ben ona iştiraken bende 46 lvl charla girim ve gezdim md görevine raslamadım yada ben bulamadım başka yerde eyer biliyorsanız söleyin öle birşey yoksada bas bas bağırıyordular artık sınırsız md alabileceksiniz.... sadece kısa bir cvp istiyorum pekte yazmıyorum sadece bu cvp almak istiyorum saygılar hepinize kolay gelsin Selametle.....

Not: Önceden MD görevini yaptım...MD aldım...... ??

• artık md görevi sınırsız değil o sadece betada idi ok
  • Adamın teki 6 tane +3 toto club satıodu var sanırım. Yeni char kasmak gerekio olabilir.
  • enforcer sadece betada değildi o uskodada var diye duydum merchantlarda bir sürü md var

görev için md görevinin yapılmamış olması gerekiyor ve 46 50 lvl arası lvl olmanız gerekiyor
  • o zaman md +7 cleaver +7 seviyesine iner, battle priestler coşar toto +9 falan..
  • bole bi şey olursa vat oyunun haline işte o zaman bu oyunu bırakırım bebelerin elinde +8 - + 9 md görmek istemiyorum pff
  • quote:

Orjinalden alıntı: _baron_

bole bi şey olursa vat oyunun haline işte o zaman bu oyunu bırakırım bebelerin elinde +8 - + 9 md görmek istemiyorum pff

İyi de +5 görevi de var mesela herkesin elinde +8 +9 clever var mı ?
    Hayır tabi.
    Fazla abartmayalım.
  • herkesin elinde +8 clevar var ama md niye olsunki ? ki +9 larıda dünya kadar istemem herkesin elinde olsun
  • quote:

herkesin elinde +8 clevar var ama md niye olsunki ? ki +9 larıda dünya kadar istemem herkesin elinde olsun

+8 clever herkesin elinde yok.
  •  MD görevi Bakarmısınız..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

herkesin elinde +8 clevar var ama md niye olsunki ? ki +9 larıda dünya kadar istemem herkesin elinde olsun

+8 clever herkesin elinde yok.

Sen nerde oynuyosun gırakonmu? Ardream asaslarının %85 i +8 cleaverli genelde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reactive

Adamın teki 6 tane +3 toto club satıodu var sanırım. Yeni char kasmak gerekio olabilir.

imkansız 1 günde adam 46 olamaz. çok zor 24 saat kassa ile bilmiyorum artık.
  • oleyyy benim sermaye hazır o zaman ben 40 levelım 45 - 50 arası ben şöle 5gb felan yaparım
  • cleaver görevinin md versionu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.