Şimdi Ara

MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en kısa zamanda MEB onaylı bilgisayar sertifikası almam gerekiyor . Birkaç yerle iletişime geçtim fakat verdikleri süre benim için çok geç . 1Ay içerisinde almam gerekli. Bildiğiniz biyer vs veya alabileceğim bi yöntem ?

• Kardeşim başlamış bir kursa git durumunu anlat acil gerekiyor felan diye halk eğitimin açtığı kurslar olabilir onlar halden anlıyor bana yardımcı olmuşlardı başlamış bir kursa girmiştim
  • Halk eğitimin açtığı kursa gittim haziran gibi bi süre veriyo istiyosa belediye başkanı gelsin öncesinde olmaz falan dediler.Bilge adamla görüştüm onlar meb onaylı vermiyomuş . Şişlide biyerle görüştüm telefonla , şubat ortasında falan dediler şimdi oraya gidicem yüzyüze bi görüşelim belki daha aşağıya çekeriz. Uzun zamandır bekledğim bi iş geldi bi serfitika yüzündende kaçırmak istemiyorum
  • Fiyatlar nasılmış benimde almam lazım
  • Kursa katılmayı düşünüyomusunz flan dediler yok dedim bilgim yeterli kursa gerek yok . 300lira gibi bi rakam verdiler , bakalım birazdan yola çıkıcam bi yüzyüze görüşelim belki bişekilde bağlarız. Arkadaşlar yokmu başka bi yöntem ya almam gerekli o sertifikayı
  • Yokmu yardımcı olabilcek birisi
  • UPPP , hala bi kurs aramaktayım .
  • en yakın ismek kursuna yazılı başvur bir iki hafta git sonra dilekçenizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ayrıca belirli bir sınava girip geçen herkese wep programlama web tasarım ücretsiz olarak sunulmakta
  • Ama MEB onaylı sertifika istiyorlar benden. Görev yapıcağım bir hastane olduğu için hani kursa gittiğime dair bir yazıyıda kabul etmiyorlar direk sertifikayı istiyorlar.Ismekte bahsettiğiniz gibi 1ay içerisinde MEB Onaylı sertifika alabilirmiyim?Başvurduğum bütün kurslar sınavların dönem dönem yapıldığını , sınav zamanından önce sertifika alamıyacağımı söylüyor .
  • KPSS den atanınca da aynı sertifika isteniyor ama okulda gördügün bilgisayar derslerini içerigini gösterdiginde sertifika yerine geçebiliyor belki işine yarayabilir.
  • KPSS'den atanmadm.Ablamda aynı hastanede çalışıyo iş başvuru formu getirdi onu doldurdum sınav falan yaptılar o şekil kabul edildim işe , ama sertifika engeli çıktı . Bilgisayar derslerinide kabul etmiyorlar sanırım . Elimde direk sertifika olması gerekli .
  • CHIP ' in böyle bir uygulaması var ve resmi sanırım
  • Kabul ediceklerini sanmıyorum , MEB onaylı diye tutturmuşlar illa MEB onaylı olucak .
  • MEB onaylı bilgisayar sertifikası almak için Ankara'da Bilkoop bilgisayar kursursu sitesinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İhtiyaç duyanlar için telefon numarası 0 (312) 433 03 97[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bil-Koop -- 14 Eylül 2013; 16:10:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.