Şimdi Ara

Mecburen laptop bakıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 4 senedir kullandığım laptop iyice yıkık dökük hal aldı ihtiyacı olan arkadaşa vereceğim. Neyse öğrenciyim ve masaüstü bilgisayar alma şansım malesef yok kullanamam yurt ortamında buna kesin kanaat getirdim. Laptop arıyorum fakat kafam allak bullak oldu. Net olarak şunu söylemek istiyorum 2000-3000 TL arası istenilen fiyatta gönül isterki bu aralığın ucuzlarından olsun bir laptop arıyorum var mı fikri, beyan edebilcek ? Şöyle bir hususum var, alanım bilgisayar olmadığı için bilgisayarı haliyle oyun oynamak için falan vakit geçirmek için kullanıyorum. GC:GO, Archeage bu gibi oyunları orta derecede oynatabilecek bir laptop bileniniz var mı, kasmasın bana kafi ?

• http://www.hepsiburada.com/asus-k556uq-xx559t-intel-core-i5-7200u-8gb-1tb-gt940mx-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000004Q5WG başka arkadaşlarda oneri yapsin bi değerlendirirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkte verilen asus pek is gormez 1tb hdd almak yerine 240 gb ssd almak daha mantikli ayrica ekran karti benchmark testlerinde olumsuz yorumlanan bi ekran karti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım bakınıyorum da bende yok bu fiyat aralığında laptop düzgün bir tarafı beğeniliyor öbür taraftan sorun teşkil ediyor anlamadım gitti :(

• Görür görmesine de 2. el laptop çok riskli haberin olsun
    Benim laptopta 960m ekran kartı var watch dogs 2 'yi falan rahat oynatıyor, 950m'in ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorum ama cs go'yu oynatır heralde
  • 2000-3000 TL fiyat aralığında yok mu laptop ya ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.