Şimdi Ara

Medipol / 9 Eylül / Gazi Tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sıralamam 3970, özel üniversite olduğu içim medipolden çekiniyorum ama imkanları da iyi. Pek hasta göremiyorlarmış o kötü. Sizce hangisine gideyim bilginiz varsa yazabilir misiniz bu 3 üniversite ile ilgili teşekkürlerr

• yazıyım hocam ama neden
  • medipol bu sene yukselebilir ona gore tercih et bence, gecenlerde acilan konuda aldiklari 10 kisinin 7 si ilk 500 de diyodu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat08e kullanıcısına yanıt
    evet her sene yükselmiş zaten belki gelmez bile ama ne olur ne olmaz
  • Medipol iyi olabilir giderim dersen. Burs var, bursu not ortalamasına bağlı değil yanlış hatırlamıyosam. Eğer notların iyi olursa belki hastanelerinde çalışmaya başlayabilirsin belki mezun olunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Evet ama genelde köklü devlet tıplarının daha iyi olduğunu duydum medipolde doğru düzgün hastayla iletişimde olamıyorlarmış bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: sennnna

Evet ama genelde köklü devlet tıplarının daha iyi olduğunu duydum medipolde doğru düzgün hastayla iletişimde olamıyorlarmış bile

Başka özellere bakın isterseniz hocam. Sıralamamız yakın ben de gazi düşünüyorum, ama belki İstanbuldaki özellere falan da gidebilirim belki yani, bakıyorum istinye üniversitesine falan

• Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Ben de istanbulda okumak istiyorum aslında hocam ama hangi özel iyi bilemedim. maltepe istinye falan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sennnna

Ben de istanbulda okumak istiyorum aslında hocam ama hangi özel iyi bilemedim. maltepe istinye falan var

Ya bi fuarda istinye üniversitesinden gelenlerle konuştum, hoşuma gitti. Yanlış hatırlamıyosam hastane imkanları genişmiş. Bi de bazı büyük takımların sağlık hizmetlerinden sorumlularmış, sağlam bi üniversite gibi geldi ama bilemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.