Şimdi Ara

MEGANE II ÖN KAPI KOLON MONTAJI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ön kapılardaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum. orjinal kolonlar için yuvada kalıp gibi birşey var su gelmesin diye . başka 13 cmlik hoparlörlerin arkası bu nedenle oturmuyor. camdan üzerlerine su gelebilir, arka plastiği kesmeden nasıl çözüm bulacağız buna. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert CaN... -- 16 Mayıs 2014; 11:48:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert CaN...

Ön kapılardaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum. orjinal kolonlar için yuvada kalıp gibi birşey var su gelmesin diye . başka 13 cmlik hoparlörlerin arkası bu nedenle oturmuyor. camdan üzerlerine su gelebilir, arka plastiği kesmeden nasıl çözüm bulacağız buna. ?

Hocam mrblar bende degstrdim hepsiburadadan aldim bi cift onlere kesmeden koydum tam oturmadi ama uzun vidalarla oldu. Ses kalitesi hic iyi degil sonra servisden orj hoporlerini aldim takdim baska hop takcakdan hic ugrasma orjinal tanesi 49 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal kolonlarda sorun yok sadece daha kaliteli ses aradigimdan aldım kolonlari 200tl verdim bir çift kapı kolonu aldım orjinal kolona göre mıknatıs daha büyük o yüzden arkasında olan koruma şeklindeki kalıp olan yeri kestim şimdi oturuyor hafta sonundan hafta sonuna uğraşıyoruz az kaldı sadece kablo çekip dinlenmesi kaldı dinlediğimde kalitesini sizinle paylasicam

• quote:

hocam orjinal kolonlarda sorun yok sadece daha kaliteli ses aradigimdan aldım kolonlari 200tl verdim bir çift kapı kolonu aldım orjinal kolona göre mıknatıs daha büyük o yüzden arkasında olan koruma şeklindeki kalıp olan yeri kestim şimdi oturuyor hafta sonundan hafta sonuna uğraşıyoruz az kaldı sadece kablo çekip dinlenmesi kaldı dinlediğimde kalitesini sizinle paylasicam

Teske kesmeseydiniz kapi ceplerine su doluyor orayi kesince. Birde orj hop. Disinda pek kaliteli ses alabileceginizi sanmiyorum. Alirsaniz banda bildirin :)

• quote:

Ön kapılardaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum. orjinal kolonlar için yuvada kalıp gibi birşey var su gelmesin diye . başka 13 cmlik hoparlörlerin arkası bu nedenle oturmuyor. camdan üzerlerine su gelebilir, arka plastiği kesmeden nasıl çözüm bulacağız buna. ?

Kardes eger kulaklari kestiysen soyle yap. Hoparlorun arkasina kalin bir poset gecir onu kulak gibi oturt ve vidala. Hoparlorun ustundende biraz disa ciksin. Genis kes.Ben eski arabamda boyle yapmistim zira cepler suyla doluyor. Sonra bi sikinti olmamisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

quote:

Teske kesmeseydiniz kapi ceplerine su doluyor orayi kesince. Birde orj hop. Disinda pek kaliteli ses alabileceginizi sanmiyorum. Alirsaniz banda bildirin :)

Ben onlere 13 cm lik midbass taktirdim boyle super bir ses yok yahu. Roadstar 60 tl ye aldim hemde. Yalniz benim teyp orjinal teyp degil. Single dinn var aracta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.