Şimdi Ara

Mehmet Ali Aydınlar'ı doğramaya başladılar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • maa şike yoktur dedi diye adamı linç etmeye başladılar beyaz tv de ve benzeri yerlerde..ne ikiyüzlülüğü kaldı ne sahtekarlığı..Ee işte her taraftı böyle yamyamlar fenerbahçe düşmanları sarmış iken nereye kafanı çevirsen ağzından salya saça saça fenerbahçe ye çatan tipler kol gezerken,fenerbahçe nin büyüklüğü karşısında sadece ama sadece ellerinden gelenin kuyruk acılarını belli etmeden dolambaçlı yollardan fenerbahçe ye bel altından vurmaya çalışanlar var iken,hele ki bide mahalle kabadayısı tipi peydah olmuşken başımıza;neden fenerbahçe başkanının güçlü hatta bunların dillerinden anlayan eli sopalı biri olması gerektiğini anladınız mı arkadaşlar...

• MAA dün Habertürk'te şike yaptığını Fener'i remsn şampiyon yaopmak için playoff'u çıkardığını itiraf etmiş, ben izlememiştim bugün öğrendim YAZIKLAR OLSUN ! Aziz Yıldırım kazanmasın istiyordum MAA hiç kazanmasın bu söylediklerinden sonra Al birini vur ötekine.
  • direk o şekilde söylemedi.benim getirdiğim play off olmasaydı fenerbahçe şampiyonluk şansına çoktan veda etmişti dedi..
  • benimki kuşbaşı olsun
  • Hak da ah da yerini bulur.

Çıkacak bir karar komik duruma düşürmez herkesi tükürdüğünü yalatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

direk o şekilde söylemedi.benim getirdiğim play off olmasaydı fenerbahçe şampiyonluk şansına çoktan veda etmişti dedi..

Bi akilli cikip da play off oolmasa fb normal sezonda o kadar salar miydi demedi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play Off geldiğinde Herkes 0 puandaydı sanki Gs 10 puan fark dayadı sonra Hadi play OFF yapalım demişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatem1980

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

maa ve demiröreni tff başkanı yapacakları oyları veren her kimse lanet olsun. biri feneri şampiyon yapmak için play off getirdi diğeri feneri cezadan kurtardı diğer süper lig takımları ve yöneticileri de buna alet oldu. yazıklar olsun.

1. si fenerbahçe 2 yıl avrupa kupalarına gidemiyor..gittiğimiz sezonda yarı final oynadık(sizlere göre avrupada da şike yapmışızdır)
    2.si play off sistemi bursa..gs.bjk veya x bir takım için geçerli değilmi? bu korkaklık neden?
    3. sonuna kadar AZİZ BAŞKAN!!!

Toplamda 3 yil gidemiyoruz

Kiytirik deliller sayesinde

Olmayan seyden ceza aldik

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

quote:

Orijinalden alıntı: hatem1980

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

maa ve demiröreni tff başkanı yapacakları oyları veren her kimse lanet olsun. biri feneri şampiyon yapmak için play off getirdi diğeri feneri cezadan kurtardı diğer süper lig takımları ve yöneticileri de buna alet oldu. yazıklar olsun.

1. si fenerbahçe 2 yıl avrupa kupalarına gidemiyor..gittiğimiz sezonda yarı final oynadık(sizlere göre avrupada da şike yapmışızdır)
    2.si play off sistemi bursa..gs.bjk veya x bir takım için geçerli değilmi? bu korkaklık neden?
    3. sonuna kadar AZİZ BAŞKAN!!!

Olmayan seyden ceza aldik

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

benimki kuşbaşı olsun

Kıyma bana abi

Banada kuşbası

Ah be Kemal Sunal!
  • isyan eden başarılı olursa lider olur , başarısız olursa hain olur.
  • Maa spor sahnesinden an itibariyle silinmiştir.

• mma şansını galatasarayda denemelidir. Orada daha çok seveni var. O da olmadı arıboğan ile birlikte maaşlı çalışanı olsun kulübün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.