Şimdi Ara

MEMURDAN SATILIK ÜSTÜN JAPON TEKNOLOJİSİ 2000 COROLLA LPG'Lİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Otomobil #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı satışlar. Aracım oldukça temiz olup hem ihtiyaç sonra da model yükseltmek için satıyorum. Araçtan hiç bir sıkıntım yoktur. Günlük kullanımda çok kısa mesafedeki ev iş arası kullanılmış olup araç zorlanmamıştır. Araçta 1 senelik Lovato Lpg, çelik jant ve Usb-Cd çalarlı 4 adet Pioneer hoparlörlü ses sistemi mevcuttur. Bilen bilir kullanımı çok rahat olan bu araçta bi kaç parça lokal boya olup detaylı bilgi alt tarafta işaretlenmiştir. Pazarlık sünnettir.

Ben aracı 2013 Aralık'ta aldım zaten. 169.000'deydi araç şu an 185.000'de isteyen gelsin bakalım görüşelim. İstanbul Gaziosmanpaşa'da araç çekinmeden arayın. Ufak bir pazarlık payı var ama lütfen ölücüler aramasın, arabanın temizliğini görünce hak vereceksiniz zaten.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-memurdan-satilik-ustun-japon-teknolojisi-2000-corolla-lpg-li-210815409/detay/

Araca linkten de bakabilirsiniz numaram da fotoğraflar da orda bulunmakta.

Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencevik -- 29 Nisan 2015; 13:30:08 >

• abs ve klimasız 15 yaşındaki arabaya 20 bin tl çok değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 29 Nisan 2015; 15:25:59 >
  • ciddi ciddi satmayı düşündüğün fiyatı söyler misin?Yukarıda Allah var arkadaşlar gözünüzü seveyim yani 20 bin mı bu arabanın değeri böyle yaparak piyasıyı nerelere çektiler Allah belasını versin bu araba sitelerinin.Galericilerin insafı var vatandaşın yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

ciddi ciddi satmayı düşündüğün fiyatı söyler misin?Yukarıda Allah var arkadaşlar gözünüzü seveyim yani 20 bin mı bu arabanın değeri böyle yaparak piyasıyı nerelere çektiler Allah belasını versin bu araba sitelerinin.Galericilerin insafı var vatandaşın yok artık.

Hocam gerçekten bakıyorum piyasası böyle ama ciddi alıcılarla özellikle buradan gelecek alıcılarla anlaşırız telefonla ve araç başında pazarlık yaparız. Ancak muadillerine göre yapılan ekstra masraflar ve lpg'nin takılmasının üstünden daha 10-15 bin km geçmesi, trigger kayışının 15 bin km önce değişmesi yani kısaca tüm ağır bakımlarının yapıldığı düşünülürse iyi olacak. Ciddi alıcıları bekliyorum, bence fiyatlar daha da yükselecek. Tabi arabamın satılması için bunu söylemiyorum. İnanın önümde düğün olmasa kesinlikle satmam böylesine masraf yaptığım arabayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

abs ve klimasız 15 yaşındaki arabaya 20 bin tl çok değil mi ?

ABS yok araçta ancak klima var? Klima olmamasını nerden çıkarttınız merak ettim?
  • fiyat öyle acayip de pahalı değil. ha bu araba o para eder mi etmez o ayrı. ama piyasa öyleyse tabiki de öyle satacaksın dostum.

sırf aracın gerçek değeri bu değil aslında deyip de piyasadan 3000 lira ucuza vermek akıl karı değil para kolay kazanılmıyor. insanlar o paraya almasa piyasa o hale gelmez. araç da gayet temiz gözüküyor. tavsiyem ciddi bir alıcı bulursan pazarlık payını biraz daha geniş tut. 500 tl için 1-2 ay kaybetme.. hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencevik

quote:

ABS yok araçta ancak klima var? Klima olmamasını nerden çıkarttınız merak ettim?

terrralarda yok diye biliyorum hatta bazılarında ön camlar bile manuel. neyse hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

fiyat öyle acayip de pahalı değil. ha bu araba o para eder mi etmez o ayrı. ama piyasa öyleyse tabiki de öyle satacaksın dostum.

sırf aracın gerçek değeri bu değil aslında deyip de piyasadan 3000 lira ucuza vermek akıl karı değil para kolay kazanılmıyor. insanlar o paraya almasa piyasa o hale gelmez. araç da gayet temiz gözüküyor. tavsiyem ciddi bir alıcı bulursan pazarlık payını biraz daha geniş tut. 500 tl için 1-2 ay kaybetme.. hayırlı satışlar.

Eyvallah hocam sağolun yorumunuz için. Arabaya gerçekten epey masraf yaptım bakım için. Babam pimpirikli adamdır, araba babamın üzerine ama ben kullanıyorum. En ufak şeyde direk saniyeye götürüp yaptırıyoruz. Motorunda tık yok. Alan sorunsuz binecek. E tabii ki pazarlık yapılır oturulup konuşulur. Daha arkasına yazı astığım ilk gün bir al-satçı geldi 16'ya direk alayım dedi. 18'e satacakmış hemen. E yani şimdi ne diyebilirim. Hemen ölücüler çöküyor. Arabayı da pazartesi akşam satılığa çıkardım zaten yeni, düğün meselesi tam belli olunca. Neyse hocam eyvallah gerçekten sağol yorumun için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erencevik

quote:

terrralarda yok diye biliyorum hatta bazılarında ön camlar bile manuel. neyse hayırlı satışlar.

Hocam ön camlar otomatik, klima da araçta bulunmakta. Sağolun yorumunuz için.
  • Fiyattan fazla geri adım atma hocam, piyasanın durumu dolardan mahvoldu...
    Örnek: 98 R12 TSW 52binde full orjinal lpg tankı yeni 4 lastik yeni 14.300e sattik..(alıntıdır)
    Malum yerde bin-binbeşyüz fazla yazılıyor ztn. Bu konuya bak, yardımcı olur: http://forum.donanimhaber.com/m_18646251/mpage_88/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Fiyattan fazla geri adım atma hocam, piyasanın durumu dolardan mahvoldu...
    Örnek: 98 R12 TSW 52binde full orjinal lpg tankı yeni 4 lastik yeni 14.300e sattik..(alıntıdır)
    Malum yerde bin-binbeşyüz fazla yazılıyor ztn. Bu konuya bak, yardımcı olur: http://forum.donanimhaber.com/m_18646251/mpage_88/tm.htm

Eyvallah hocam sağol yorumun için. Doğru diyorsunuz piyasa arttı ve daha da artacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasadaki herseyin fiyati artti arac sahiplerine bukadar yuklenmemek lazim. ikinci el piyasasinda bence asil sikinti arkadasin olucu dedigi kimseler ve sahtekarlar. Genel memnuniyetsizlik ondan yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: TonyM

Piyasadaki herseyin fiyati artti arac sahiplerine bukadar yuklenmemek lazim. ikinci el piyasasinda bence asil sikinti arkadasin olucu dedigi kimseler ve sahtekarlar. Genel memnuniyetsizlik ondan yani.

Eyvallah hocam sağolun yorumunuz için. Hayırlısı olsun diyorum ben.

• araç gerçekten temiz duruyor ancak önden yemiş. 15e de verse ben şahsen almam. hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

araç gerçekten temiz duruyor ancak önden yemiş. 15e de verse ben şahsen almam. hayırlı satışlar.

Eyvallah yorumunuz için. 15 yıllık araba ve kazası yok demedim. Plaka da açık sorgulatılabilir. Boyalı kısımlarını da işaretledim.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
  • İlan güncel, devam ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.