Şimdi Ara

MERCHANTLAR HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • belki size gereksiz bi konu gibi gelebilir ama ne zamandır merak ediyorum merchantların hep sağ tarafta toplanmasını...yani town cekip merdivenden yukarı cıkın ca sag taraftaki inn in tarafı hep kalabalık diğer taraf tenha...fire drake zamanında priest irisin oldugu yani ft ye girilen yer kalabalıktı bir dönem, sonra arena girisinde kalabalık olustu...bunu kim ayarlıyor...sırf meraktan actım konuyu ban yazsanızda eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahri1975 -- 28 Eylül 2007; 9:22:28 >

• bende hep merak etmişimdir merak uyandıran bi konu evet haklısın ????
  • arkadaşlar bunu kimsenin ayarladığı yok olay tamamen sürü piskolojisine dayanıyor...önce bir iki kişi biyerde açıyor...sonra..ardından diğerleri geliyor...
  • 2-3 adam koyuyo tezgahı öyle devam ediyo
  • evet sürü psikolojisi ama sag tarafta acılmasının bence bir kac sebebi var...anvilin sag tarafa yakın olması...sağ elini kullananların fazla olması...muhafazakar bi toplum olmamız()....ancak anlamadıgım fd zamanında neden ft girişi kalabalıkken birden arena girişine kaydı tezgahlar...bunu yapan 2-3 kişinin amacı neydi...çoban olmak olamaz sanırım
  • SAG TARAFA KAYMASINI BENDE ANLAMIYORUM GERCİ DİEZ SERVERİNDA YENİ PATHC GELMEDEN ÖNCE BİR GİRDİM BOŞ ALAN YOK ADIM ATIGIN YERDE PAZAR VARDI COK ŞAŞIRDIM .İLK BAŞTA GECEDEN HERKES UYUMADAN ÖNCE PAZAR KURUYOR SONRA YATIYOR..BUNLARIN İÇİNDE 2 GÜN DC YEMEDEN AYNI YERDE DURANDA VAR DC YIYIP AYNI YERE KURANDA GECE PAZAR GITTIGIMDE HEP AYNI YERDE KURMAYA ÖZEN GÖSTERIRIM DEVAMLI BENDEN ALIŞVERİŞ YAPAN MÜŞTERİLERİM BİLE OLDU. BILIYORSUNZ BAZEN GECELERI BİR SÜRÜ KİŞİ AYNI ANDA DC OLUYOR. PAZAR KURANLARIN SAYISINDA AZALMA OLUYOR HATTA PAZAR ACAN ADAMLARIN ARASINDA BOŞ YERLER OLUŞUYOR ŞİMDİ SİZ KİMSENİN UGRAMADIGI YERE PAZAR KURARMISINIZ.KURMAZSINIZ TABİ PAZAR AÇAN ADAM GİDER COGUNLUK NERDE İSE ORDA YER BEGENIP ACAR KURAR BU KADAR BASİT
  • Pazarları anvilin etrafında saat yönünde gezmek ters geliyor bana. Demek herkese böyle geliyor olacak ki sağ tarafta birikiyor. Yani saat yönünün tersine geziyoruz genelde pazarları bu yüzden ilk geçtiğimiz yer sağ taraftaki pazarlar oluyor. Ayrıca sağ merdiven de sol merdivenden daha kalabalık
  • anlasılan knightcılarda bayağı sağ görüşlü var
  • bir adam koyuyo ötekide rekabet olsun diye onun yanına koyuyo tezgahı öyle öyle devam ediyo
  • Bİ UP YAPİM HAZIR RES GELMİŞKEN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.