Şimdi Ara

METAL GEAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw arkadaşlar metal gear oynamak istiyorum.download edebileceğim bi link yokmu..help me!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orge -- 16 Haziran 2006; 21:43:57 >

• Metal Gear Solid oynamak istiyorsan almak zorundasın.Yok ben eski MSX versiyonlarını oynamak istiyorum diyorsan o zmn Internetten MSX emulatörünü indir.Ayrıca MG nin ROM ları lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solid_Snake

Metal Gear Solid oynamak istiyorsan almak zorundasın.Yok ben eski MSX versiyonlarını oynamak istiyorum diyorsan o zmn Internetten MSX emulatörünü indir.Ayrıca MG nin ROM ları lazım...
    1-Forumda full oyun paylaşımı yasak.

2-Eğer son çıkan oyunu diyorsan o daha çıkmadı PC'ye.Ekim'de çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

1-Forumda full oyun paylaşımı yasak.

2-Eğer son çıkan oyunu diyorsan o daha çıkmadı PC'ye.Ekim'de çıkacak.

Alıntıları Göster
    metal gear oynamayı istemekle en iyi şeyi yapıyosun, hiç oynamadıysan kesin seriyi baştan oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: brotcinekmegi

metal gear oynamayı istemekle en iyi şeyi yapıyosun, hiç oynamadıysan kesin seriyi baştan oyna

Alıntıları Göster
    evet bencede seriden basLaaaa...
    metal gear 2 susbtance da avrupa derecesi bilem yaptımm
    kacçırmaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.i.T.S

evet bencede seriden basLaaaa...
    metal gear 2 susbtance da avrupa derecesi bilem yaptımm
    kacçırmaaa

Alıntıları Göster
    beyler ben bu foruma yeni üye oldum.er olarak takılıyoz.rütbe almak için ne yapmam lazım.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: orge

beyler ben bu foruma yeni üye oldum.er olarak takılıyoz.rütbe almak için ne yapmam lazım.??

Alıntıları Göster
    Rütbe almak attığın post sayısına bağlıdır.Bildiğin kadar yardımcı ol insanlara @orge arkadaşım.Rütbe fln hikaye Sırf rütbe almak içn saçma sapan yazanlar war.Sende onlardan olma lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple

Rütbe almak attığın post sayısına bağlıdır.Bildiğin kadar yardımcı ol insanlara @orge arkadaşım.Rütbe fln hikaye Sırf rütbe almak içn saçma sapan yazanlar war.Sende onlardan olma lütfen...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

+1

neyse bencede seriye baştab başlaman daha iyi olur. internetten indireceklerinden pek bi fayda gelmez sanırm. git bi cd'ciye al ilk önce metal gear solid (ilk buydu galiba pcde), ondan sonra rahat rahat oyna...

• quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

quote:

+1

neyse bencede seriye baştab başlaman daha iyi olur. internetten indireceklerinden pek bi fayda gelmez sanırm. git bi cd'ciye al ilk önce metal gear solid (ilk buydu galiba pcde), ondan sonra rahat rahat oyna...

Alıntıları Göster
    saol kardeş.doğru sölüyosun.

• quote:

saol kardeş.doğru sölüyosun.

Alıntıları Göster
    mgs3:snake eater çıkmadan oyna diğerleri sonra o çıktığında beraber burada yorum yaparız
  • quote:

mgs3:snake eater çıkmadan oyna diğerleri sonra o çıktığında beraber burada yorum yaparız

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: solidus17

+1

Elimden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışırım bende Sıkı bir MGS fanıyımdır bilen bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 17 Haziran 2006; 22:18:18 >

• quote:

quote:

+1

Elimden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışırım bende Sıkı bir MGS fanıyımdır bilen bilir...

Alıntıları Göster
    eywallah arkadaşlar eksik olmayın . paylaşmak güzel şey

• quote:

quote:

+1

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

+1

böyle mgs fanları görünce çok hoşuma gidiyo, ben de tam bir mgs hastasıyım (nickten biraz belli oluyo galiba)
    mgs çıkınca buralar pek güzel olacak

• quote:

quote:

quote:

+1

böyle mgs fanları görünce çok hoşuma gidiyo, ben de tam bir mgs hastasıyım (nickten biraz belli oluyo galiba)
    mgs çıkınca buralar pek güzel olacak

Alıntıları Göster
    ewet bizde ufak ufak başlasak oynamaya en azından yorum yapabilme şansımız olur :) yaw bende önceden ps one vardı.onda oynuyodum mgs ama cd bir yerde takılıyodu.bi türlü bitirmek kısmet olmamıştı.neyse inşallah bu sefer olacak

• quote:

ewet bizde ufak ufak başlasak oynamaya en azından yorum yapabilme şansımız olur :) yaw bende önceden ps one vardı.onda oynuyodum mgs ama cd bir yerde takılıyodu.bi türlü bitirmek kısmet olmamıştı.neyse inşallah bu sefer olacak

Alıntıları Göster
    bende mgs hastasıyım deliriyom oyun için mgs1 5ten fazla kere bitirdim ama ps1de.Grefikleri çorba gibiydi ama bilgisayarınki daha düzgünmüş.ps1in mgssini bilgisayarda emuyla oynayabilir miyim yada birinde warsa bana verebilir mi?bilgisayardaki grafikleri çok merak ediyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz93

bende mgs hastasıyım deliriyom oyun için mgs1 5ten fazla kere bitirdim ama ps1de.Grefikleri çorba gibiydi ama bilgisayarınki daha düzgünmüş.ps1in mgssini bilgisayarda emuyla oynayabilir miyim yada birinde warsa bana verebilir mi?bilgisayardaki grafikleri çok merak ediyorum da.

Alıntıları Göster
    bu mgs nin ps3 ve ps2 ye çıkan oyunları pc ye gelcekmi biraz bilgi verirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

bu mgs nin ps3 ve ps2 ye çıkan oyunları pc ye gelcekmi biraz bilgi verirmisiniz ?

Alıntıları Göster
    Rietveld MGS3 için Ekim'de gelicek demişsin. Acaba kesin mi ve Snake Eater mı yoksa Subsistence mı?
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Üye

Rietveld MGS3 için Ekim'de gelicek demişsin. Acaba kesin mi ve Snake Eater mı yoksa Subsistence mı?
    Şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    bende pisiko metal gear hayranıyımdır nick imdende belli oluyodur belkimetal gear ın her oyununu oynamışlığım vardır hatta hatırlarmısınız bilmem mgs in ps 1 e oyunu vardı hatta bide farklı versyonu vardı neydi ya onun ismi aaaa neydi ya unuttum nese o pc 1 deki mgs i 46 kere bitirdiğimi hatırlıyorum böle sabahtan 1 oturodum akşama oyun bitmişarkadaşı arıyorum oyunu 46.kere bitirdim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: .HonoR.

bende pisiko metal gear hayranıyımdır nick imdende belli oluyodur belkimetal gear ın her oyununu oynamışlığım vardır hatta hatırlarmısınız bilmem mgs in ps 1 e oyunu vardı hatta bide farklı versyonu vardı neydi ya onun ismi aaaa neydi ya unuttum nese o pc 1 deki mgs i 46 kere bitirdiğimi hatırlıyorum böle sabahtan 1 oturodum akşama oyun bitmişarkadaşı arıyorum oyunu 46.kere bitirdim diye

Alıntıları Göster
    ben mg2 sub. aldım ama bunda sıkıştırmışlar ben bişi anladım valla bide 5 cd yuh be abi
    DVD sini bulabileceğim bi yer biliyomusunuz bakırköy de

cok istiyorum bu oyunu oynamayı bu oynamadan 3. seriye gecilmez yane

beni bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: .HonoR.

Alıntıları Göster
    farklı bi yer de olabilir farketmez MGS için değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hocaaa -- 14 Temmuz 2006; 19:35:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.