Şimdi Ara

Metin Oktay Anısına!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz arkadaşlarla bir karar aldık ve metin oktay t-shirtü yaptırıp satacaz ve gelirini metin oktay ilköğretim okuluna bağışlayacaz...T-shirt bu...İsteyen arkadaslar pm atarlarsa veya ustura1905@hotmail.com dan ulaşırlarsa sevinirim...T-shirt'ün fiyatı 15 ytl!!!

Ön yüzü...
     Metin Oktay Anısına!!

Arka yüzü...
     Metin Oktay Anısına!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLaCK_JaCK -- 8 Eylül 2006; 21:55:46 >

• şehir neresi?
  • Ankara ama diğer şehirlere kargo'yla yollancak.
  • kargo kimden?
  • Tabiki Sizden Ama bişey tutmuyo emin olabilirisiniz...
  • Bana Metin Oktay'ın değil de biraz senin anınaymış gibi geldi.

Metin Oktay'ın anısına deyince, ben de Metin Oktay için bir şey yapacaksınız sandım.
  • hocam siz yaptırın biz alırız etraftakilerede aldırırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLaCK_JaCK

Biz arkadaşlarla bir karar aldık ve metin oktay t-shirtü yaptırıp satacaz ve gelirini metin oktay ilköğretim okuluna bağışlayacaz...T-shirt bu...İsteyen arkadaslar pm atarlarsa veya ustura1905@hotmail.com dan ulaşırlarsa sevinirim...T-shirt'ün fiyatı 15 ytl!!!

Ön yüzü...
     Metin Oktay Anısına!!

Arka yüzü...
     Metin Oktay Anısına!!

dostum çok güzel olmuş da, ön taraftaki arma ultrAslanın yaptığı ''Parçalı'' fanzinin arması uA'dan hem onun için hem de ''uA'' yazısı için izin almanız iyi olur.

• İzin alındı... Ve ayrıyetten zaten ua da sattıgımız bi şey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLaCK_JaCK -- 9 Eylül 2006; 11:29:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Bana Metin Oktay'ın değil de biraz senin anınaymış gibi geldi.

Metin Oktay'ın anısına deyince, ben de Metin Oktay için bir şey yapacaksınız sandım.

doğru düzgün okusan görürsün.metin oktay okuluna bağışlanacak diyor.tabi bağışlar bağışlamaz orasını bilemeyiz.bağışlamazsa onun bişeyliği olur ama kendi anısına değil bence
  • Tasarımı çok beğendim, yapılsın da bir bakalım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.