Şimdi Ara

Mezun mu veteriner hekimliği mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • veterinerlikte ailem çok hayal kırıklığına uğradı tıp istiyolardı ama artık fenden nefret ettiğim için çalışmadım aslında nefret değil de bilmiyorum artık daha fazla onlara çalışamıyorum o yüzden dilden mezuna kalmayı düşünüyorum bir kurumla görüştüm iyi çalışırsam 75 net falan yapabilirsin dilden dediler sizce bu riski almalı mıyım yoksa veterinerlik de iyi bi tercih mi iki alanı da seviyorum bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dile ilgin yoksa boşuna mezuna kalma hazırlıkta kalırsın, bölümde kalırsın vsvs. ilgin olan bölüme gir

edit:son cümleni okumamışım, bence veterinerliğe gir ben ortaokuldan beri hep sınıfta ingilizcede 1.ydim zor 72 net yaptım. o kurumun dediğine inanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4861A3F88 -- 4 Temmuz 2017; 21:54:28 >
  • Hocam dili çok seviyorum bi sürü dil öğrenmek hayalim ama bi de gerçekler var iş imkanım nasıl olur tercümanlık düşünüyorum bu arada

• geçen bir gazetede gördüm veterinerler üniversite bölümleri arasında %80 ile mezun olunca iş bulan en iyi mesleklerden birisiydi.

insanlar artık bu devirde hayvanlara daha çok bağlanmaya başladı. eğer hayvanları seviyorsan ve kendini geliştirirsen yolunu bulursun kardeşim.
  • Zatı Muhterem kullanıcısına yanıt
    Tm de istediğim bölüm yok

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam çok düşkünüm hayvanlara ama ailede herkes tıp hukuk okudu beni küçümsüyolar vet deyince üzülüyorum

• Hocam ben bi deneme yapayım dedim bi soru bile yapamadım ya veterinerlik de okusam ingilizce öğrenicem yurtdışında da çalışmak istiyorum mümkün olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: dostonunbaltası

Hocam çok düşkünüm hayvanlara ama ailede herkes tıp hukuk okudu beni küçümsüyolar vet deyince üzülüyorum

hocam 1 gün konuşurlar 2 gün konuşurlar sonra susarlar sen mesleğini ve bölümünü sevdikten sonra kimse birşey diyemez

veteriner hekimlik küçümsenecek bir meslek değil. dilden falan mezuna kalırsan pişman olursun bence.
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın ya veteriner hekimlik çok güzel bi meslek en iyisi istanbuldan gidip kendi hayatıma bakmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.