Şimdi Ara

mezunlardan 12lere ygs anıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitapçıkların kilitli odalardan felan çıktığını görünce ve telaşı görünce gerilebilirsiniz.ygs dede lys dede hocalar yardımcı oldular kıl bir hocaya denk gelmedim.polislerde koldan başlıyolar paçalara kadar işte arıyolar :)
  • Anlatılmaz yaşanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

Pembe sçlı kızlara şortlu kızlara hazırlıklı olun.
    Ayrıca benim arkadaşımın girdiği sınav yerinde akrep çıkmıştı.

bu konuyu kücümsemeyin ciddiyet gerektiren bir mesele . 3 sn üzeri bakakalırsanız bütün endokrin sisteminiz calısmaya baslar . hersey mahvolur.
  • Sınavda zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz ben denemelerde hep erken çıkardım sınavda süre su gibi gitti basit soruyla bile bakıştım :D sınava gireceğiniz.okul soğuk olma ihtimaline karşı montun içine hırka giyin kalın çorap falan giyin üşüyüp konsantre olamayacağnıza terleyin daha iyi ben üşdüğm için baya uyku bastırmıştı ayaklarım titriyodu sınıfın kapı tarafında en köşedeki sıradaydım her duruma hazırlıklı olun zaten giymezseniz falan yanınıza koymanıza izin veriyolar mont hırka vs. Heyecan yapmazsanız yada dozunda olursa rahat rahat geçer o süre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insan usuyunce daha dınc olur dıye bılıyordum asıl sıcak ortam ınsanı mayıstırıp uykusunu getırır, yanılıyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgeozbinar34

quote:

Orijinalden alıntı: keiraknightley

En heyecanlı yer kitapçık dağıtıldığı andı. Kitapçık geldi sanki kitapçık değil ansiklopedi dağıtmışlar . Normal deneme kitapçıklarına göre baya bi kalın ve boyutu da büyüktü.

Tabi gözetmen kitapçıkları kontrol edin dedigi anda herkeste bi heyecan. Sayfaları karıştırırken 2 3 soru çözerim havasında herkes. 1 tanesi utanmasa sınavı çözecekti . 1 sayfada rahat 30 saniye bekledi . Gözetmen uyardı tabi sonra. Herkes hızlı hızlı kontrol etti bıraktı.

Girerken sorun olmuyor pek. Hatta biraz uğraşsan içeri istediğin şeyi sokabilirsin. ÖSYM nin aldığı tedbirleri o kadar büyütmeyin. Girip çıktığınızda bu muydu diyeceksiniz. YGS sınavı içinde öyle olacak. Heyecan çok şey kaybettirecek bize.

Sinava pecete soksak bi sekilde? :D

Peçeteyi napacan?

• Grip...

• geçen sene PKK bağlantılı bir sınav çetesine mensuptum gömlek düğmelerimdeki kameralardan sorular kandil'deki birime gidiyor, çözülüp vatanın dört bir tarafındaki emekçi kardeşlerimin kulak içlerindeki cihaza ses yoluyla gidiyordu.. bu sene ayrıldım ama o işten tehlikeli bir iş
  • lys matında bır dal sıgara ıle gırmıstım rıca etmıstım polıısten :D cıkıp sınavdan ıcıncede o gıren sınavın usune ıyı gıtmıstı ıcmek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlxattack -- 11 Mart 2014; 0:19:48 >
  • yine burda okumuştum gözetmenler bandrol mu holgrammı ne yapıştıyormuşlar onu ordan tek srferde cıkartamassa iki dakkanı yiyo demişlerdi doğrumu

• Sakin olun, soruyu çözmekte diretmeyin, sınava girmeden önce işeyin, o kadar kasmayın abdestli girin sonra vay efendim cenabettim vs demeyin. Kopya çekebiliyorsanız çekin.
  • 2011 i anlatıyım ilk. O sene herkes, amaan 2010 çok kolaydı matematik çok kolay geliyor havasındaydı, hatta felsefede de aynı durum vardı. Sınav başladı, Türkçe gayet iyi gidiyorken Mat1 kol gibi, tabi şimdi çok kolay geliyor gözüme temelim yoktu pek o sene, felsefe hele anırtmışlardı o sene felsefeden. En son bir soru vardı felsefede, paragrafın sonunda eşek nasrettin hocaya biniyordu falan:D onu okuyunca güldüydüm istemsiz, sinir bozukluğuyla. Süre nasıl geçti anlamamıştım. Sınavda süre aşırı hızlı geçer, buna iyi hazırlanın, sakın ha sakın panik olmayın yoksa benim gibi 10 boş bırakırsınız matematikte.

2012'ye gelelim. 2011'de aile zoruyla bir üniye gitmiştim ama memnun değildim. Aileyi ikna edip sınava hazırlandım o sene. Neyse sınav anı geldi. Türkçe okuyorum okuyorum anlamıyorum. Normalde 25dk.da Türkçeyi bitiren ben, daha 20. soruya yeni gelince 30 dakikam gitmişti. O an içimden aynen bunu düşündüm hiç unutmam, lan salla sınavı yaaehehejeje git üniye düzeltirsin notları bütlerle falan. Sonra bende fena bir rahatlama oldu. Felsefe çözdüm moralim yerine geldi iyice. Geometri çözdüm fena değildi, tarih çözdüm çok kolay geldi derken iyice güvenim yerine gelmişti. Hemen döndüm Türkçeye, acayip hızlı bir şekilde bitirdim Türkçeyi ve beni kurtaran netleri Türkçede yaptım (39-1).Mat1 e geldim, birkaç soru uğraştırdı ama yanlışlarımın, hiç abartmıyorum hepsi dikkat hatasıydı.
    Sonuç olarak sıralamamı bir önceki ygsye göre 40k yükselttim (62-22).

Gördüğünüz gibi, heyecanla bala çıkabilmek bu sınavın en can alıcı noktası, yoksa girdiğiniz sınav zaman denemelerinden falan kolay deneme. Bir dersi aşırı şekilde zorlamadıkları sürece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim sınavdan önce inanılmaz bir karın ağrım vardı sıkıntı yaşattı siz ne yapın edin tedbirinizi önceki geceden alın
  • Öncelikle sunu kafaniza sokun ygs dediginiz sey heycan yapmayinca cok kolaydir ama bir kere heycana ve yapamayacağim duygusuna kapilirsaniz butun sınav çöp olur.

• Sınavda en sinir olduğum şey, sınav başladıktan sonra hocaların teker teker herkesin kitapçığına kağıt yapıştırdığı an. Sınavın ilk 5 dakikası boşa gitmişti geçen sene bi türlü konsantre olamamıştım.
  • ben soktum peçete cebimde kalmış bişey olmamıştı.

• quote:

Pembe sçlı kızlara şortlu kızlara hazırlıklı olun.
    Ayrıca benim arkadaşımın girdiği sınav yerinde akrep çıkmıştı.

martta ne şortu
  • Lys yok galiba oralarda. Ve evet adam konuyu ygs diye acmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turnedar -- 11 Mart 2014; 21:53:01 >
  • quote:

Lys yok galiba oralarda. Ve evet adam konuyu ygs diye acmis.

yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofulpasa

Insan usuyunce daha dınc olur dıye bılıyordum asıl sıcak ortam ınsanı mayıstırıp uykusunu getırır, yanılıyor muyum?

Bilemem yani bende böyle olur her zaman soğukta hep esnemem gelir esneye esneye uykum geliyo mantıklı olmadı açıklama ama öyle :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.