Şimdi Ara

mezunlardan 12lere ygs anıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sene girmiş bulunmanın verdiği tecrübeyle paylaşsanıza anılarınızı polis sizi çok aradımı hocalar sizi sıktımı vs vs

• Polis aradı mı derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Polis aradı mı derken?

yabancı madde, örneğin kopya, taraması?
  • Polisi falan geçte sorular tokat gibi vurdu iki sinavdada 2013 ygs son 4 senenin en zoru sayılır özgün olmasının dışında sınav anında görmek farklı o soruları , matematik özellikle.

Onun dışında ben gayet sakindim heyecan falan yok denecek kadardı çok da kötü değildim ama türkce de zaman kaybetmem zincirleme hepsini etkiledi , olmadı işte kısmet bakalım

Tavsiye : Ne olursa olsun evde çözdüğünüz veya dersanede herhangi bi yerde -denemelerde- sogukkanlılığınızı korumaya odaklanın olabilecek her türlü farklılığı düşünerek çözüm üretmeye çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEELMYBULLETINSIDE

Polisi falan geçte sorular tokat gibi vurdu iki sinavdada 2013 ygs son 4 senenin en zoru sayılır özgün olmasının dışında sınav anında görmek farklı o soruları , matematik özellikle.

Onun dışında ben gayet sakindim heyecan falan yok denecek kadardı çok da kötü değildim ama türkce de zaman kaybetmem zincirleme hepsini etkiledi , olmadı işte kısmet bakalım

Tavsiye : Ne olursa olsun evde çözdüğünüz veya dersanede herhangi bi yerde -denemelerde- sogukkanlılığınızı korumaya odaklanın olabilecek her türlü farklılığı düşünerek çözüm üretmeye çalışın.
    heyecanını yenip hızlı olan sınavı kazanır

SORUYU BIRAKMA ADABINI BİLECEKSİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: setirek

heyecanını yenip hızlı olan sınavı kazanır

SORUYU BIRAKMA ADABINI BİLECEKSİN

Alıntıları Göster
    Üniversitede girmeme rağmen polislerde dedektör falan yoktu elleriyle aradılar içeri telefon bile sokabilirdim. Sadece tel tokaya dikkat ediyolardı ben lysde dişli toka takmıştım ortası yaylı hiçbir şey demediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Polis aradı mı derken?

yabancı madde, örneğin kopya, taraması?

Tabi ki aradı soru mu bu?

Polis iki yokluyor oranı buranı içeri geçiyorsun sonra sınıfına geçiyorsun. Girişte bir hoca elinde o sınava gireceklerin listesi var bilgilerine bakıyor. Geçip oturuyorsun. Ortam zaten hastane gibi. Sizde o havaya girdiniz mi tamam. Çabuk çıkmaya bakın yoksa sorular size öcü gibi gelir. Ciddiyim şaka sanmayın. Yapabilirseniz yanınızdakiyle konuşun şakalaşın falan. Rahatlarsınız. Çok suda içmeyin. Hatta su içmeyi bile unutacaksınız ama 20 dk de bir bir yudum almayı ihmal etmeyin. Bunun dışında ellerin terliyorsa dershanendeki deneme sınavlarına kurşun kalemle gir. Elin alışsın. Sınavda elin terli terli kalem ucunu açınca o siyahlıklar elinde eriyor resmen simsiyah oluyor elin. ben çok yaşıyorum bunu.

• Ben gece uyumamistim feni çözerken gayet iyiydim hafif heyecan vardı sinra matematiğe geçince eyecan biti ve tüm matematiği uyuyarak çözdüm. Türkçeyi de ama sosyal de zamanımı öğrenince soğuk duş etkisiyle çözdüm :D
    Sonuç : odtü bilgisayar müh.

Ama matematikte gözümu acamayacak hale geldim resmen 2 dikkatsizlik ve 1 yaptığım soruyu işaretlemeyi unutmaya mal oldu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thereisnoway -- 10 Mart 2014; 18:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thereisnoway

Ben gece uyumamistim feni çözerken gayet iyiydim hafif heyecan vardı sinra matematiğe geçince eyecan biti ve tüm matematiği uyuyarak çözdüm. Türkçeyi de ama sosyal de zamanımı öğrenince soğuk duş etkisiyle çözdüm :D
    Sonuç : odtü bilgisayar müh.

Ama matematikte gözümu acamayacak hale geldim resmen 2 dikkatsizlik ve 1 yaptığım soruyu işaretlemeyi unutmaya mal oldu bu
    ben aşırı rahattım geçen sene stres yok sıkıntı yok her şey çok güzel gidiyordu ki, gözetmen son 50 dakika 5 dakikada bir zamanı söylemeye başladı elim ayağım bir dolandı onu mu çözeyim bunu mu çözeyim aranıyorum 40 dakka kaldı dedi ben iyice kasıldım o kadar boş var falan öyle devam etti sınav. Acemiydim salaklığıma geldi ertesi gün bu soru da mı varmış bunu nasıl görmem diye dövündüm durdum. Böyle bi durumla karşılaşırsanız kesinlikle uyarın yoksa çok fena halde kötü etkiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mirallas

ben aşırı rahattım geçen sene stres yok sıkıntı yok her şey çok güzel gidiyordu ki, gözetmen son 50 dakika 5 dakikada bir zamanı söylemeye başladı elim ayağım bir dolandı onu mu çözeyim bunu mu çözeyim aranıyorum 40 dakka kaldı dedi ben iyice kasıldım o kadar boş var falan öyle devam etti sınav. Acemiydim salaklığıma geldi ertesi gün bu soru da mı varmış bunu nasıl görmem diye dövündüm durdum. Böyle bi durumla karşılaşırsanız kesinlikle uyarın yoksa çok fena halde kötü etkiliyor.

Alıntıları Göster
    Pembe sçlı kızlara şortlu kızlara hazırlıklı olun.
    Ayrıca benim arkadaşımın girdiği sınav yerinde akrep çıkmıştı.

• Sınav zor da olsa kolay da olsa sakin olmaya çalışmalısın sakinliğin bozulunca (benim gibi 300-310) arası alıp şu an 2. Seneye hazırlanabilirsin.
    O yüzden ne yaparsan yap sakin kal bildiğini yapıcan bilemediğini atarsan %20 şansın var ama atma sonra yanlış çıkarsa sen daha çok üzülürsün.
  • heyecanınızı kontrol altına alırsanız beklediğinizden daha iyi bir sonuç alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

Alıntıları Göster
    En heyecanlı yer kitapçık dağıtıldığı andı. Kitapçık geldi sanki kitapçık değil ansiklopedi dağıtmışlar . Normal deneme kitapçıklarına göre baya bi kalın ve boyutu da büyüktü.

Tabi gözetmen kitapçıkları kontrol edin dedigi anda herkeste bi heyecan. Sayfaları karıştırırken 2 3 soru çözerim havasında herkes. 1 tanesi utanmasa sınavı çözecekti . 1 sayfada rahat 30 saniye bekledi . Gözetmen uyardı tabi sonra. Herkes hızlı hızlı kontrol etti bıraktı.

Girerken sorun olmuyor pek. Hatta biraz uğraşsan içeri istediğin şeyi sokabilirsin. ÖSYM nin aldığı tedbirleri o kadar büyütmeyin. Girip çıktığınızda bu muydu diyeceksiniz. YGS sınavı içinde öyle olacak. Heyecan çok şey kaybettirecek bize.

• Hocama katılıyorum heyecan ne kadar yapmayın desek de yapacaksınız.
    Ama kontrol altında tutmaya çalışın yoksa o kontrölü çok güzel alıyor.
    Örnek:benim sınav sonuna doğru yaklaşık 20 dk kala filan mat kısmı elimi titretmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keiraknightley

En heyecanlı yer kitapçık dağıtıldığı andı. Kitapçık geldi sanki kitapçık değil ansiklopedi dağıtmışlar . Normal deneme kitapçıklarına göre baya bi kalın ve boyutu da büyüktü.

Tabi gözetmen kitapçıkları kontrol edin dedigi anda herkeste bi heyecan. Sayfaları karıştırırken 2 3 soru çözerim havasında herkes. 1 tanesi utanmasa sınavı çözecekti . 1 sayfada rahat 30 saniye bekledi . Gözetmen uyardı tabi sonra. Herkes hızlı hızlı kontrol etti bıraktı.

Girerken sorun olmuyor pek. Hatta biraz uğraşsan içeri istediğin şeyi sokabilirsin. ÖSYM nin aldığı tedbirleri o kadar büyütmeyin. Girip çıktığınızda bu muydu diyeceksiniz. YGS sınavı içinde öyle olacak. Heyecan çok şey kaybettirecek bize.

Sinava pecete soksak bi sekilde? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: keiraknightley

Sinava pecete soksak bi sekilde? :D

Alıntıları Göster
    hoca(görevli) mezun var mı diye sormuştu. önümdeki çocuk ne 2. yılı 5.senem demişti. aklımda baya iz bıraktı da

• quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

İyi bari seneye ygs'de kız görürüz.
  • ygs sinavindan 1 gun once sinifa gittim sirama oturdum evden cikarken hadi bi paragraf testi alim siramda cozerim dedim. Gittim oturdum. Alismaya flan calistim. Cikardin testi 10 tane paragraf yaptim. Biraz stres oldum aslinda. Sonra baktim hepsini dogru yapmisim. Sonraki gun sinavda hayatimin turkcesini yaptim ( tek kelimeyle sictim ) :D

bide sinav girisinde polisler tanidikti peder polis oldugundan baya samimi oldugum kisiler. Ole hafif baktima bisey yok demi ustunde dedi gulerek. Yok abi nolca dedim. Sonra ciktim sinifa gitcem ordaki siban goremlisi gormus beni i**e geldi ustumu aradi en ince ayrintisina kadar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Ben mezun değilim ama bütün hocalar ilk 10 dk stres yaşarsınız hele o masaya ilk oturduktan sonra terlemeye başlarsınız diyor. 10 DK sonra hiç bir şey kalmaz diyor. İnşaallah öyle olur

Oyle olsa gene iyi. Siraya oturuyorsun hoca konusuyo flan cok rahatsin stres yok. Kitapciklari dagitiyolar inceliyorsun gene bisey yok. Sinav baslayinca gene rahatsin. İyi bari stres yok diyorsun. Sonra art arda iki soruda takiliyorsun baktin zamanda gecmis bi stres bi heyecan sinav orada kopma nok. Geliyo. O ani ayarlayabilirsen kralsin :D insallah sen krallardan olursun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreveraroz

quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Ben mezun değilim ama bütün hocalar ilk 10 dk stres yaşarsınız hele o masaya ilk oturduktan sonra terlemeye başlarsınız diyor. 10 DK sonra hiç bir şey kalmaz diyor. İnşaallah öyle olur

Oyle olsa gene iyi. Siraya oturuyorsun hoca konusuyo flan cok rahatsin stres yok. Kitapciklari dagitiyolar inceliyorsun gene bisey yok. Sinav baslayinca gene rahatsin. İyi bari stres yok diyorsun. Sonra art arda iki soruda takiliyorsun baktin zamanda gecmis bi stres bi heyecan sinav orada kopma nok. Geliyo. O ani ayarlayabilirsen kralsin :D insallah sen krallardan olursun :D

İnsaallah oluruz Ben din kulturunden basliyorum hocam takilmam heral Kısaca stresi.yenersen kazanirsin diyelim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.