Şimdi Ara

MF Kazanım ve Fen Bilimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yayınlar hakkında doğru dürüst bi inceleme göremedim sizce nasıllar? (FEN için)

• Fizikte mf kazanımın adını çok duydum
    Kimyada ikisini de duydum ancak fen bilimleri daha iyi gibi
    Ben fen bilimlerinin biyolojisini çözmüştüm zor ama güzeldi
  • FB çok iyi(Biyolojisi en iyi biyoloji kitabıdır hatta) MF kazanım hakkında bilgim yok maalesef
  • .
  • Mf Kazanım:
    Fizik)Tavsiye ederim.Sınava çok yakın harika sorular var
    Kimya)Soru çeşitliliği çok az.Özellikle organik kısmında epey müfredat dışı soru var.Tavsite etmiyorum
    Biyoloji)Çok fazla hatalı soru var.Soru tarzı çok hoş olsa da hatalı soru sayısı fazla olduğundan önermiyorum
    Fen Bilimleri
    Biyoloji:Harika kaynak.Kesinlikle öneririm.Müfredat iyi analiz edilerek hazırlanmış
    Kimya:İlginç sorular var.Organik kısmı harika.Genel olarak önerebilirim.Ama daha iyi alternatifler var bence
    Fizik:Kimya için dediklerim gecerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-44FE223FB

Mf Kazanım:
    Fizik)Tavsiye ederim.Sınava çok yakın harika sorular var
    Kimya)Soru çeşitliliği çok az.Özellikle organik kısmında epey müfredat dışı soru var.Tavsite etmiyorum
    Biyoloji)Çok fazla hatalı soru var.Soru tarzı çok hoş olsa da hatalı soru sayısı fazla olduğundan önermiyorum
    Fen Bilimleri
    Biyoloji:Harika kaynak.Kesinlikle öneririm.Müfredat iyi analiz edilerek hazırlanmış
    Kimya:İlginç sorular var.Organik kısmı harika.Genel olarak önerebilirim.Ama daha iyi alternatifler var bence
    Fizik:Kimya için dediklerim gecerli
    Teşekkürlerr
    Peki bunlardan hangisi yeni basımı oluyor?
    lightshot
    Screenshot
    https://prnt.sc/txl2yx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabiber31 -- 11 Ağustos 2020; 10:24:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.