Şimdi Ara

Microsot Wireless Klavye Hangisi Bi Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar microsoft wireles comfort modeli(derili) olanlar oyun oynarken geçikme olduğundan özellikle NFS Underground gibi oyunların düzgün oynanmadığını söylüyordu.
    microsot un diğer modelinde MICROSOFT WIRELESS OPT N90 DESKTOP aynı sorun var mı.

Ayrıca logitechlerde de benzer sorun olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shekerabi -- 27 Aralık 2005 1:48:41 >

• ben klavyeden windows çöktüğünü bi tek microsoft'ta gördüm zaten. dandik bi klavye taktık windows çatır çatır gidio. hehe. microsotf klavye takıyoruz ntoskrnl bulunmadıından windows çöküyo sis chipsetli gigabyte anakart. :) Microsoft'un düzgün nesi var???
  • dostum şu an 2 klavyede bende mevcut....
    sadece yazı yazmak amaçlı kullanacaksan alttaki! ben oyunda oynarım kardeşim dersen üstteki.
    alttaki konfor bakımından harika ama aynı aynda 2-3 tuşa yüklenince sapıtıyor. Most wanted oynarken yarıyor adamı. (oynayamıyorsunda.... sağa dönerken gaz yemiyor! )
  • sakın microsoft alma ilki biaz daha kullanışlı ancak o ikinci comport modeli tam bir felaket. kesinlikle oyun oynayamazsın acayip bir sistem var bir tuşa 5 sn den fazla basılı tutamıyorsun kablosuz ve cok kullanışlı klavye istiyorsan kesinlikle beni kullandım logitect lx500 öneriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

sakın microsoft alma ilki biaz daha kullanışlı ancak o ikinci comport modeli tam bir felaket. kesinlikle oyun oynayamazsın acayip bir sistem var bir tuşa 5 sn den fazla basılı tutamıyorsun kablosuz ve cok kullanışlı klavye istiyorsan kesinlikle beni kullandım logitect lx500 öneriyorum

• o klayveden kullandım nfs de ve cs source de uzun süre bi tuşa basınca arada elini çekip tekrar basman gerekiyo. çok büyük bi aksaklık. gittim hemen kablolu bi microsft klavye aldım. (siyah)
    şimdi gayet güzel. tuşları da gayet iyi. öneririm
    +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

sakın microsoft alma ilki biaz daha kullanışlı ancak o ikinci comport modeli tam bir felaket. kesinlikle oyun oynayamazsın acayip bir sistem var bir tuşa 5 sn den fazla basılı tutamıyorsun kablosuz ve cok kullanışlı klavye istiyorsan kesinlikle beni kullandım logitect lx500 öneriyorum

Peki sende(logitech) geçikme sorunu war mı? Piller ne kadar gidiyor.
  • kablosuz alma....sakın....comfort edition da batarya uzun süreli gitmesi için algılama düzeyi yavaşa algılanmış....birde 75 hz lcd lerde sorun çıkarıyor....60 hz e inince düzeliyor...birde microsoftun 5.3 yeni yazılımı da biraz daha yardımcı oluyor
  • Bende A4 tech kablosuz var ama piller çok çabuk bitiyo
  • BENİM TAVSİYEM DE KABLOSUZ KLAVYE ALINMAMASI, BENDE ALTTAKİ MODEL VARDI. ÇOĞUNLUKLA XP DE HATA VERİYOR. SİSTEM ÇÖKMEDİ AMA SORUNU DA ANLAYAMADIM. ŞİMDİ ATTIM KÖŞEDE DURUYOR. PS2 KLAVYE KULLANIYORUM SAMSUNG, CANAVAR GİBİ. EN GÜZELİ BENCE BU...
  • Kablosuz daha rahat ama comfort modelini millete sıkıntı wermiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.