Şimdi Ara

Milan Baros ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Milan Baros'la ilgili transfer haberleri çıkmaya başladı, doğruluğu hakkında bilgisi olan var mı?

@twitter

taraftardudugu
    MilanBaros Fenerbahce'ye her an imza atabilirmis. Ya Fenerbahce ya Rusya diyorlar.

taraftardudugu
    Baros Alkent'te oturdugu evden ayrilmak icin irtibata gecmis. Karisi Fener ile gorustuklerini soylemis.

• Bizden uzak Allah'a yakın olsun.
  • Mümkün değil, bu akşam transfer sezonu kapanıyor + gelsin istemem + Bienvenu geldi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mental Meltdown

Bizden uzak Allah'a yakın olsun.
    takımımda görmek istediğim nadir galatasaraylı futbolculardan.
  • Gelsin beyeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mental Meltdown

Bizden uzak Allah'a yakın olsun.
    Alex in önünde gol rekoru kırarak gol krelı olur, bence tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikcanx

Alex in önünde gol rekoru kırarak gol krelı olur, bence tabi.

Alıntıları Göster
    Bu saatden sonra hayır gelmez ondan sakatlıklar çok yıprattı hem gs satmaz gerekde yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bu saatden sonra hayır gelmez ondan sakatlıklar çok yıprattı hem gs satmaz gerekde yok zaten.

Alıntıları Göster
    Yapmayin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Alıntıları Göster
    yuh, baroş istenmez mi, arkasında alex ile neler yapmaz... yeter ki sakatlıklar yaşamasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

yuh, baroş istenmez mi, arkasında alex ile neler yapmaz... yeter ki sakatlıklar yaşamasın...

Alıntıları Göster
    GS'den bi Arda, bir Barosu istiyordum. Arda Atleticoya gitti Baros Fenere gelse süper olur, Alexin önünde müthiş oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineering failure

Yapmayin ya

Alıntıları Göster
    Ne baroşu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

Alıntıları Göster
    Sakatlıktan kurtulmuş diri bir Baroş'un neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum, yardırır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanquish

Sakatlıktan kurtulmuş diri bir Baroş'un neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum, yardırır..

Alıntıları Göster
    5 yıldır sakatlıklardan kurtulamayan Baros Fenere gelince mi düzelecek yardıracak? Gelmesin çok iş yapacak olsa bile gelmesin istemem.
  • Yalan haberdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

Yalan haberdir
    baros ve kewell benim tek beğendiğim gs li oyunculardı... ikisini de isterim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Alıntıları Göster
    Baros iyi topcu mu iyi topcu ama takımımda görmek istemem.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bedava gelecekse neden olmasın ama parayla alınacak oyuncu değil adam olsa neili alırdık yanına song birde luciano lugana şu defansa bak beee tadından yenmez yemin ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Bedava gelecekse neden olmasın ama parayla alınacak oyuncu değil adam olsa neili alırdık yanına song birde luciano lugana şu defansa bak beee tadından yenmez yemin ederim

Alıntıları Göster
    Kalsın
  • quote:

Alıntıları Göster
    Türkiye'ye gelmeden önce bizimle transfer haberleri çıkıyordu,çoğu Fenerbahçeli gibi bende gelmesini istiyordum fakat gerek yaşı gerek sık sık sakatlanmasından dolayı şuan gelmesini istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

Türkiye'ye gelmeden önce bizimle transfer haberleri çıkıyordu,çoğu Fenerbahçeli gibi bende gelmesini istiyordum fakat gerek yaşı gerek sık sık sakatlanmasından dolayı şuan gelmesini istemem.

Alıntıları Göster
    İyi bir futbolcu, gelsin mi gelmesin mi diye sorarsanız bir cevap veremem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.