Şimdi Ara

Mitsubishi ASX

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyigünler neden ASX ile ilgili güncel konu başlığı yok? bu konuda düşüncesi olan var mı? bazı konular açılmış ama geride kalmış güncel devam eden yok. ASX almayı düşünüyorum ama bu forumdan anladığım kadarıyla çok yaygınlaşamadı bu araç heralde, 2.ellerine bakıyorum sıfır fiyatının 2-3000 lira altına satmaya çalışılıyor. Bayiler bile bir 51000den kampanya yapıyor sonra 55000 oluyor şimdi 53800 olmuş , arada sahibindende sıfır ilanda görüyorum bayi fiyat vermiş 51600 sıfırı için ertesi gün fiyat 53000 olmuş, bu kadarmı oynak bu aracın fiyatları? bende bir mitsubishi kullanıcısıyım şu an ve yine mitsubishi ile devam etmek istiyorum ama ASX hakkında özellikle kullanıcıları bir başlık güncel tutarsa hepimiz fayadalanırız. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmana -- 19 Kasım 2011; 11:50:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmana

İyigünler neden ASX ile ilgili güncel konu başlığı yok? bu konuda düşüncesi olan var mı? bazı konular açılmış ama geride kalmış güncel devam eden yok. ASX almayı düşünüyorum ama bu forumdan anladığım kadarıyla çok yaygınlaşamadı bu araç heralde, 2.ellerine bakıyorum sıfır fiyatının 2-3000 lira altına satmaya çalışılıyor. Bayiler bile bir 51000den kampanya yapıyor sonra 55000 oluyor şimdi 53800 olmuş , arada sahibindende sıfır ilanda görüyorum bayi fiyat vermiş 51600 sıfırı için ertesi gün fiyat 53000 olmuş, bu kadarmı oynak bu aracın fiyatları? bende bir mitsubishi kullanıcısıyım şu an ve yine mitsubishi ile devam etmek istiyorum ama ASX hakkında özellikle kullanıcıları bir başlık güncel tutarsa hepimiz fayadalanırız. teşekkürler.

Mitsubishi club turkey olarak forumdonanimi bıraktık kendi forumumuzu kurduk. 2300 küsür üyemiz var. Gelin sorularınızı orda sorun.www.mitsubishiclubturkey. com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janissary. -- 19 Kasım 2011; 20:31:14 >

• acaba ülkemizde asx çok tutuluyormu yada ikinci nasıl acaba??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.