Şimdi Ara

mitsubishi colt czt hakkında bilgi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
1
Favori
12.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende şuan cam tavanlı 2005 model 110 bg C4 mu satıp söyle daha süratlı bişeyler bakıyordum ki colt czt yi gördüm çok tanımadığım bir model alırsam sahibinden motoru elenmemiş pek yok benım için iyi modifiyeli daha iyi olur gerçi 200 bg civrında olur.tavsiye edermisniz.tüketim 8 litre civarındaymış 1.5 motor olduğu için vergide makul sizce tercihim iyimi yoksa başka önerisi olan varmı ?bütçem max 28 bin civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybel -- 10 Kasım 2011; 21:21:48 >

• Geçenlerde epey baktım bende onlara ilanlarda oynanmamış motor bulmak zor. o aracada 200 hp falan ölüm makinası resmen. Fantezi arabası zevk için alınır binilir. O fiyatlarda daha performanslı birşey bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Geçenlerde epey baktım bende onlara ilanlarda oynanmamış motor bulmak zor. o aracada 200 hp falan ölüm makinası resmen. Fantezi arabası zevk için alınır binilir. O fiyatlarda daha performanslı birşey bulmak zor.
    okadar beygırın hakkını veren bı araba değil ama beygırı yuksek dıye gozlerınız yuvalarından fırlamasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

okadar beygırın hakkını veren bı araba değil ama beygırı yuksek dıye gozlerınız yuvalarından fırlamasın

hangi açıdan hakkını vermiyor.benim tek okuduğum eksi yanı yuksek olmasından kaynaklanan yatması oda iyi bir yayla cözülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybel

quote:

hangi açıdan hakkını vermiyor.benim tek okuduğum eksi yanı yuksek olmasından kaynaklanan yatması oda iyi bir yayla cözülebilir.

Arkadaşın kastettiği araç hafif ve önden çekiş bu yüzden yol tutması ve kontrollu kalkış zor olacaktır. Bunu kastediyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

quote:

quote:

Arkadaşın kastettiği araç hafif ve önden çekiş bu yüzden yol tutması ve kontrollu kalkış zor olacaktır. Bunu kastediyor galiba.

Alıntıları Göster
    colt czt mersedes- mitsubishi ortaklığının meyvelerinden.

üstündeki turbo mivec motor biraz daha geliştirilerek smart for four brabusta da kullnıldı.

araçta tüm güvenlik donanımları mevcut anti patinaj ve viraj denge sistemi (esp) abs ebd 6 airbag.

hızlanması yolda gidişi çok başarılı.

ama bakımları biraz masraflı hali ile normal cola göre bakım aralıkları kısa.

bonelume kit denen bir modifiye kiti ile gücü 210 hp ye çıkabiliyor.

ama temizini bulmak çok zordur.

hayırlı günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

colt czt mersedes- mitsubishi ortaklığının meyvelerinden.

üstündeki turbo mivec motor biraz daha geliştirilerek smart for four brabusta da kullnıldı.

araçta tüm güvenlik donanımları mevcut anti patinaj ve viraj denge sistemi (esp) abs ebd 6 airbag.

hızlanması yolda gidişi çok başarılı.

ama bakımları biraz masraflı hali ile normal cola göre bakım aralıkları kısa.

bonelume kit denen bir modifiye kiti ile gücü 210 hp ye çıkabiliyor.

ama temizini bulmak çok zordur.

hayırlı günler.

Alıntıları Göster
    bi tane buldum boyasız deniyor tabi bunlarda önemli olan motor sizce 8.0 litre ortalaması tutarmı bu araçlarda çok basmassan tabi :D

• quote:

bi tane buldum boyasız deniyor tabi bunlarda önemli olan motor sizce 8.0 litre ortalaması tutarmı bu araçlarda çok basmassan tabi :D

Alıntıları Göster
    bendeki colt fabrika verilerii tutturor.

bu da tutturabilir kanımca.

ama altında 150 hp lik asfalt faresi varken bece sen tutturamazsın :))

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

bendeki colt fabrika verilerii tutturor.

bu da tutturabilir kanımca.

ama altında 150 hp lik asfalt faresi varken bece sen tutturamazsın :))

hayırlı günler.

Alıntıları Göster
    lpg taktırmayı düşünmüyorumda eğer takılırsa bu coltlarda uyum nedir ?
  • quote:

lpg taktırmayı düşünmüyorumda eğer takılırsa bu coltlarda uyum nedir ?

Alıntıları Göster
    Rahatlıkla 220bg güç Elde edilebiliyor.Aslında Dahada yükseltilebilir.Ama Debriaj balatası filan Güçlendirilmiş Özel balata takmak gerekir ayrıca motoruda biraz Sağlamlaştırmak gerekir Çünkü o beygiri o şanzuman kaldıramayabilir.

Ayrıca Frenleri Çok kuvvetlidir..

Bkz: Fren sistemi Colt CZT'nin en başarılı olduğu disiplin.100 km/s hızdan durma konumuna gelmek için harcadığımız 35 metre arabam.com testleri içerisinde ulaştığımız en başarılı rakamdı.

Fabrika verileri:

150 bg

0-100 : 7.8 sn

Son hız: 205 km/h

Tork: 210nm

Bir arkadaşın yaptırdıgı Bonalıme kitli Dyno Verisini alta koyuyorum...

Son hız: 235km olmuş..

Tork: 350 nm olmuş..

Araba 230bg olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 10 Kasım 2011; 23:36:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Rahatlıkla 220bg güç Elde edilebiliyor.Aslında Dahada yükseltilebilir.Ama Debriaj balatası filan Güçlendirilmiş Özel balata takmak gerekir ayrıca motoruda biraz Sağlamlaştırmak gerekir Çünkü o beygiri o şanzuman kaldıramayabilir.

Bkz: Fren sistemi Colt CZT'nin en başarılı olduğu disiplin.100 km/s hızdan durma konumuna gelmek için harcadığımız 35 metre arabam.com testleri içerisinde ulaştığımız en başarılı rakamdı.

Fabrika verileri:

150 bg

Araba 230bg olmuş...

Alıntıları Göster
    Elektrik kesen arabalardan çok iyidir tavsiye ederim kalkışta 210 luk CZT geçiyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Elektrik kesen arabalardan çok iyidir tavsiye ederim kalkışta 210 luk CZT geçiyor beni

Alıntıları Göster
    valla supermiş 230 bg manyak bir güç tabi bir kaç parçası elden geçmesi gerekiyor.bir arkadaş ilanda bronz baskı balata takmış herhalde bu sebebten frenleri hakikaten çok iyimiş 35 metre kaç araç var bu mesafede duran maşşalah. ciddi ciddi düşünüyorum şöyle temiz bir araç bulursam aracımı satıp yadsa takas edicem.
    ayrıca elektirik kesen araç ne demek oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Fabrika verileri:

150 bg

Araba 230bg olmuş...

arkadaşın coltu satıyormu ?

• bu aracı kullanan varmı acaba?
  • mazda rx-8 1.3 motor 235 beygir tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adres63

mazda rx-8 1.3 motor 235 beygir tavsiye ederim
    bütçem o kadar çıkmaz ve aşırı tüketimi var.
  • quote:

bütçem o kadar çıkmaz ve aşırı tüketimi var.

Alıntıları Göster
    geç kalkmasına rağmen Type-R yer kendileri :D

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

geç kalkmasına rağmen Type-R yer kendileri :D

Alıntıları Göster
    maşallah typarı miş videodaki kaç bg acaba en az 230 vardır.

• quote:

maşallah typarı miş videodaki kaç bg acaba en az 230 vardır.

Alıntıları Göster
    CZT feci bir araç. Temizini bulursanız kaçırmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

CZT feci bir araç. Temizini bulursanız kaçırmayın derim.

Alıntıları Göster
    şuan için aramadayım eğer temiz bulursam kaçırmıycam da yakıt işallah beni üzmez dizelden sonra.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.