Şimdi Ara

MMR Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 lı ve 5 li lose streakler falan filan derken 15 w 18 lose oldu. Welcome to elohell. Hakediyormuyum bunu ya :D
    McNesh
     MMR Hakkında

• Demekki hakkediyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama gold 2 yim neden düşmüyorum. MMR m bu kadar düşükse düşmem lazım düşmüyorumda mmr mi altın 2 de nasıl azalttım arkadaş. Ciddi soruyorum. ?
  • Gelen puan giden den çok olduğu için 2 kazansan 3 kaybettiğini dengelediği için böyle azalttın
  • 25 geliyordu. 6 lose streak aldım. 19 gelmeye başladı. Ara verdim oyuna 4 los streak daha aldım. Bi maç kazandım 16 lp geldi. Op.tr.gg ye bi baktım Welcome To Elohell .. Kaç maç kazasam mmr mi dengeleyebilirm tahminen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferkel

25 geliyordu. 6 lose streak aldım. 19 gelmeye başladı. Ara verdim oyuna 4 los streak daha aldım. Bi maç kazandım 16 lp geldi. Op.tr.gg ye bi baktım Welcome To Elohell .. Kaç maç kazasam mmr mi dengeleyebilirm tahminen ?

+5 w/l olmalı
  • Op.gg ye güvenme abi, silver hesapla duo girdim 200 kadar düşmüş mmr win almamıza rağmen. Saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheezy7

Demekki hakkediyorsun

+1
  • Hep tek giriyosan bi terslik var. Ama bronz veya silver hesapla duo giriyosan gayet normal. Bronz hesapla bir kere duo girdim. 2 k elo 1400lere falan düştü Sonra 3 maç kendim attım mmr düzeldi alakası yok. Bu sitedeki mmr yalan. Zaten şuan gizli elon bulundugun ligin altındaysa tek maç kaybedince lig düşüyosun. Liginden anlaşılır
  • -250 mmr de az uz değil kardeşim. Ara ver ranked e biraz. Sonra toparlarsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.