Şimdi Ara

mms konusunda bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.. ben multimedia mesajlaşma hakkında bilgi edinmek istiyorum..
    bu hizmeti kullanabilmek için mesajı gönderen telefonla alan telefonun ikisinin de aynı ekran özelliklerine mi sahip olması gerekiyor??
    daha kısaca sony ericsson t610'dan nokia 3100'a mms gönderilemiyor mu?? veya nokia 7210'a??

• ikisindede mms olması yeter
  • hayir,sadece iki telefonunda mms uyumlu olmasi ve ayni hat(turkcellden-turkcelle,telsimden-telsime,aveadan-aveaya) olmasi yeterli(ben böyle biliyorum)
  • teşekkürler.. umarım senin sölediğin gibidir a_akarsu

daha kesin bilgiye sahip lan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim...
  • aynı hatta sahip olması gerektiğinden emin misin?
  • valla ben ööle biliyorum.fazla mms göndermem ama aklimda ööle kalmis, bi aralar ööyleydi degistiyse bilemem
  • sacrooo;önemli degil.daha iyi bilen birilerininde önerilerini bekle
  • benim telsimden bitek telsime yollaniyor denedim sahsen
  • yaa 4096 rengi destekleyen bir telefona 65000 renk destekleyen bir telefondan mms gönderildiği zaman bu mms 4096 renk destekleyen telefonun ekranında görüntülenebiliyor mu?? mantıken bana cevabı hayır gibi geldiği için soruyorum.. benim öğrenmek istediğim bu aslında.. ve mesela ericssondan nokia'ya mms gönderilebiliyor mu??
  • görünüor ama 4096 renkte daha kalitesiz görünür tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: DuKabey

görünüor ama 4096 renkte daha kalitesiz görünür tabi

+1tabikide görünür ama 65000 renk gibi degil tabi.gönderilen mesaji telefon kendi degerlerine(4096)eş deger görüntüde gösterir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.