Şimdi Ara

Mobil Authenticator ı sildim oyuna giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonuma mobil authenticator yukledim sonra telefonu formatlamam gerekti formattan sonra tekrar kurdum kurduktan sonraki kod ları girince hatalı kod uyarısı vermeye başladı. Sanırım ilk yüklediğimde kayıt olan authenticator serialini tekrar girip restore etmem gerekiyodu ama ilk serial i bi yere kaydetmedim dolayısıyla şu an yüklü olan serial farklı olduğu için kodları kabul etmiyor. cant login bölümünden silmek authenticator ı silmek istiyorum bölümüne tıklayıp iptal etmek istediğimde ise "Government-issued ID"= ATTACK YOUR ID(acceptable formats are BMP, JPG, PNG and GIF) diye bir kısım var sanırım oraya kimliğin bir fotoğrafını eklememi istiyor ama bunu yapmak güvenlimi mantıklımı tam çözemedim. Daha önce böyle bir sorun yaşayanlar varsa yardımcı olabilirmi? skype den arayıp konuşmayı düşündüm fakat ingilizcem çok iyi olmadığından anlaşamayacağımızı düşünüp vazgeçtim.

• Skypedan aramalara cevap veren yok. En azından 3 gündür kapalı mesajı alıyorum. İstediği şey yasal, sonuçta sanal ortamda henüz kimliğini kanıtlamanın dijital yolu yok. Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  • bende fabrika ayarlarına dönmüştüm silinmişti autantctr. blizze mail attım böyle böyle diye, iptal edin dedim autantctri. iptal ettiler sağolsunlar. gizli sorunu cevabını karakterin adını sınıfını lvlinide yaz. bekleme boşuna. çünkü isteyecekler. bide kimlik fotokobisoydi sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLyWar -- 27 Haziran 2012; 18:37:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.