Şimdi Ara

Mortal Kombat 9 Komplete Edition Türkçe Yama Projesi [%100] v2.5 [03.11.2020] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
10
Favori
83.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bianconero

quote:

Orijinalden alıntı: Parsalihan

Kardeşim Menu:100 yazmışsın lakin menüdeki küçük olan yazılar ingilizce kalmış " %100 " kavramı senin için nedir kardeşim :D

İnşallah hakiki %100 türkçe bir yama yaparsın biz oyunseverlere :D

onları okumadan nereye girdiğini anlayamıyor musun? veya onları da çevirsem okuyacak mısın? gereksiz boş boş konuşmayı ne kadar seven bir milletiz.

Bu Klasikleşmiş oyunu %100 türkçe istiyoruz eğer yapmayacaksan oyunceviri.com ekibine devret türkçe yamayı yama nasıl yapılırmış gör illa inat ediyorsun arkadaşım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

quote:

Kardeşim Menu:100 yazmışsın lakin menüdeki küçük olan yazılar ingilizce kalmış " %100 " kavramı senin için nedir kardeşim :D

İnşallah hakiki %100 türkçe bir yama yaparsın biz oyunseverlere :D

onları okumadan nereye girdiğini anlayamıyor musun? veya onları da çevirsem okuyacak mısın? gereksiz boş boş konuşmayı ne kadar seven bir milletiz.

Bu Klasikleşmiş oyunu %100 türkçe istiyoruz eğer yapmayacaksan oyunceviri.com ekibine devret türkçe yamayı yama nasıl yapılırmış gör illa inat ediyorsun arkadaşım

Sanane ? Adam istediği gibi çevirir.Beğenmeyen indirmez.Bu kadar basit.Sizin gibileri gördükçe deli oluyorum.Yok illa dediğinin olmasını istiyorsan adam gibi yazarsın."Bak kardeşim şunu yapsan daha iyi olur daha keyifli oynarız" falan filan.Ondan sonra çeviren kişi bakar "Hmm, yaparım iyide olur ha.dur yapayım." veya "Boşver be kim uğraşacak" der.Bundan sonrasına karışamazsın,yerini bilmen lazım.

• Senarto modu %100 türkçe. Çok teşekkürler. Anladım şu MK da ne olduğunu, bittiğini.
  • Ben yınede hocam sadece senaryo için degilde hepsi için türkçe yamayi bekleyim olmuşken tam olsun acelesi yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yınede hocam sadece senaryo için degilde hepsi için türkçe yamayi bekleyim olmuşken tam olsun acelesi yok :)

• takipteyim supersiniz
  • türkçe yama iptal oldu yada 1 seneye biticek galiba dediğim çıkacak :D
  • quote:

türkçe yama iptal oldu yada 1 seneye biticek galiba dediğim çıkacak :D

dediğin çıkarsa mutlu mu olacaksın? bu konuşmanı küçük olan yaşına veriyorum. konunun başını okusan herşey yazıyor.yamaya ne zaman ve hangi sebeple başladığımı oku bakalım.

ayrıca bekleyenler için yama iptal olmadı onu söyleyebilirim.mümkün olan en kısa zamanda yayınlanacak, biraz daha sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bianconero -- 24 Kasım 2013; 4:10:52 >
  • Senaryo modunun bitmesi cidden iyi olmuş. Teşekkürler hocam.

• Lan zaten adam senaryoyu 100de 100 çevirmiş, neyinize yetmiyo. Yok kenarda ufacık gıldır gıcık bir kaç kelime çevrilmemişde , yok oyun ceviriye bırakda yama nasıl oluyomus görde abidük gubidik. Oyun çeviriye bırakırsan yamayı çeviriyi 1 ayda yaparlar, yüzde 99luk testi 5 ayda tamamlarlar, sonra zaten kimse yüzüne bile bakmaz. Bildiğimiz şeyleri çok farklı birşeymiş gibi yutturmaya çalışıyo ya millet hey Allahım diyesi geliyo insanın.
  • Bianconero kullanıcısına yanıt
    kardeşim çoluk çocukla uğraşma yaptığını yapan delikanlı varsa çıksın ortaya kendi yapsın
    tekrar teşekkür ederim bu harika oyunu bu kadar kısa sürede çevirdiğin için çok yaşa :)
  • ortada hiç bir şekilde "türkçe çeviri" olmaya da bilirdi. o yüzden nesi, ne kadar olduysa her türlü nimettir. minnet duymak gerekir. beğenmeyenler parasıyla tercüman tutsunlar ve onlara çevirtsinler.

ben kendi adıma çok çok teşekkür ederim.
  • %100 ü canın ne zaman isterse o zaman yayınla kardeşim. Biz bu haliyle bile memnunuz oyundan. ;)
  • Merhaba ileride Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition çevisini düşünüyormusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitalfacia

Merhaba ileride Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition çevisini düşünüyormusun ?
    bahsettiğin oyunun senaryo modu saçmalıktan başka bişey değil.çeviri zamanına yazık gereksiz bir oyun.
  • kolay gelsin
  • Arkadaşlar linki bulamıyorum lütfen yardım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mosfet43

Arkadaşlar linki bulamıyorum lütfen yardım :(

http://www.multiupload.nl/C4VH6IJXUB
  • Acaba Rar Şifresi Nedirrrrrrrrrrrrrrrrrr..............................
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxpeyne12

Acaba Rar Şifresi Nedirrrrrrrrrrrrrrrrrr..............................

ilk sayfayı okuma zahmetinde bulunsaydın görebilirdin.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.