Şimdi Ara

Motorine zam geldi işte petrolde son durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yapılan 13 kuruş zamla birlikte motorinin litre fiyatı 4.80 TL'yi aştı. Motorin neredeyse 5 TL olacak! Kuzey Irak gerilimi ışığında petrol fiyatlarındaki son durum
    Motorinin litre fiyatı İstanbul’da 4.79, Ankara’da 4.81, İzmir’de ise 4.82 TL’den satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

http://www.shell.com.tr/motorists/shell-fuels/akaryakit-pompa-satis-fiyatlari.html

ucuz hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver odunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akaryakıt zamları o kadar sıradan bir hal aldı ki kimse yorum yapmaya gerek bile duymuyor
  • yalnız otogazda 3 lira olmuş. motorini takip ederken lpg'de çaktırmadan fırladı.
  • "hayırlara vesile olması dileğiyle"
  • 3 sene once B sinifi araçlar 70bin, C segmenti 100bin olacak demiştim oldu.

Bunu da yaziyorum buraya. Benzin 8 dizel 7 lira olacak seneye

• Hayırlı olsun.

• Biz ehonomi eyiye gidiyor demekten yorulduk adamlar zam yapmaktan yorulmadı.

Adamlar iyi çalışıyor

• Maşallah lpg bile 3 lira olmuş

• Yıllık 4000 TL motorin harcıyor, 20000 km yol yapıyorum. Soyulduğumun farkındayım, bu duruma her karşı çıktığımızda küçük azınlık olduk ve sonuçta devletimiz başımıza sopayı indirdi, mağdur olduk. Herkes mutlu, mesut, artık ben de onlara ayak uydurdum. Kendi hakkını bile aramaktan aciz olanlara acıyorum.
  • Dolar 3.55 petrol 58 dolar hadi dolar belli de petrolün fiyatı neden artıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Dolar 3.55 petrol 58 dolar hadi dolar belli de petrolün fiyatı neden artıyor?

Irakta yeni devlet kuruluyor ne olsun daha
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Petrol fiyatı da ona mı bağlı?

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yaşınız kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibon nobi

akaryakıt zamları o kadar sıradan bir hal aldı ki kimse yorum yapmaya gerek bile duymuyor

zamanında verdikte ne oldu? 4.90 son olsun dedik benzin için gidelim yol keselim protesto edelim dedik millet haydi hurra derken iş ciddiye gelince kimse kalmadı. bu millete müstahak. abdde seçim olur bizde petrol fırlar, bizde seçim olur yine fırlar, almanyada seçim olur yine zam gelir, ırakta savaş olur bizde yine petrol fiyatı yükselir. dolar düşer petrolin varili düşer bizde yine zam gelir. 1.80 olan benzin 5.20 den satılır kimse kalkıp demez şu vergi az biraz düşsün diye. dediğim gibi müstahak bize.

yakıt 10 lira olsun da trafik derdi kalmasın diye düşünen bir akıl yapımız var. çok doluyum ama dediğiniz gibi yorum yapasım gelmiyor, uzun zamandır yapmıyordum zaten sizin yazınızı okuyunca çenem düştü.

• LPG me dokunma

• Yetmez ama olsun. 20TL olsun hepsi insallah. Duz fiyat.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.