Şimdi Ara

MOTORolanın durumu !! bakmadan telefon almayın !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar garanti dahilindeki motorola telefonumu yaklaşık 34 iş günü (haftada 5 günden hesaplandı) önce modeksan yetkili servise vermiştim hala alamadım. En son motorola merkezde olduğu söylendi. Sonra sikayetvar.com'da aşağıdaki grafiği gördüm. Üzerine bi bardak soğuk su içeceğim. Aman motorola alacaklar dikkat etsin. Telefonları güzel olabilir ama grafiklerden görüleceği üzere sonrası tek kelimeyle kabus.

MOTORolanın durumu !! bakmadan telefon almayın !!

• telefon bozulmazsa iyi.yoksa berbat
  • Aynen öyle bozulmazsa güzel tabi ama bide bozulursa telefonla birlikte sinirlerinde bozuluyor.
  • ya kardeşim o da lafmı ben blootth kulaklığı verdim 57 günde geldi ...
  • 25.Mayıs 2006 da Modeksan'a gönderdiğim telefonum (Mpx220) bugün (28.09.2006) geldi. Biraz değişmiş. Sıfır kutulu V3i göndermişler. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prmtr -- 28 Eylül 2006; 20:31:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: prmtr

25.Mayıs 2006 da Modeksan'a gönderdiğim telefonum (Mpx220) bugün (28.09.2006) geldi. Biraz değişmiş. Sıfır kutulu V3i göndermişler. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.

Peki bu süre zarfında mahkemeye verdinizmi neler yaptınız. Açıkcası ben bu kadar sabırlı olamazdım .
  • :) Ben avukatım. Ama yasal yola gitmedim. Zira yasal yoldan da tebligat vs. derken belki daha fazla süre geçerdi. Bir başka telefonla idare ettim bu süre içinde. Ama bu arada bedava olan hattımı kullanamadım. Ama derdim mpx220 yerine gönderilen v3i sizce iyi mi. İade edip illede mpx220 mi istemeliyim. Kararsız kaldım.
  • Valla böyle bişey olsa bende şaşıp kalırdım heralde. Şöyle düşünüyorum ben mpx'in bazı özellikleri için almıştım.
    mp3 çalması, sonradan hafıza kartı takılabilmesi, windows ile senkronizasyonu(ki en önemlisi bu), divx izletebilmesi.
    Eğer bu özellikleri v3i sağlıyorsa değiştirmeye gerek yok heralde.
    Vay be 5 ay sonra başka bi telefon veriyolar en iyisi telefonu unutmak heralde büyüksün motorola !!!
  • Eeeeee sizce Mpx220 yerine V3i vermeleri iyi birşey mi?
  • quote:

Eeeeee sizce Mpx220 yerine V3i vermeleri iyi birşey mi?

Özelliklerine baktım. Hiç yoktan iyidir. Tam bir smartphone tadını vermesede en azından mp3 çalıyor,sonradan hafıza kartı takılabiliyor vs. Ben olsam kabul ederdim ve kullanmadan tanıdık bi telefoncu varsa satmaya çalışırdım.
  • mpx220 ile v3i aynı şey mide onu gönderiyorlar terbiyesizler

bende de mpx220 var. v3i ile kıyaslanamayacak kadar mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

mpx220 ile v3i aynı şey mide onu gönderiyorlar terbiyesizler

bende de mpx220 var. v3i ile kıyaslanamayacak kadar mükemmel

hocam doğru söylüyorsun kıyaslanamaz ama aylar sonra eline telefon geçince haliyle sevinir insan . En güzeli kabul edip satmak ve yerine motorola dışında telefon almak. Bide şöyle bişey var kabul etmezsen bidaha bu telefonuda göreceğin meçhul. Adamlarda müşteri memnuniyeti denen şey yok.
  • Aslında ben sırf özellikleri için almıştım mpx220 yi. Mart 2005 de. Ancak bir süre sonra arzalandı ve 2. gönderimde yeni bir mpx220 ile değişti. Sonra yeni gelen de arzalandı ve sonuçta v3i geldi. Toplamda baktığınızda 6 ay civarında tel serviste kalmış oldu.
    Bir de düşünüyorum ki ben öyle çok fazla program yükleyip kaldıran, müzik vs. dinleyen biri değilim. Alırken tam tersi düşüncelerle almıştım. Ama olmadı işte. Benim için doğru düzgün, şık, pc de (outlookda) kişilerimi ve ajanda bilgilerimi aktarabileceğim bir tel olması yeterli. Sanırım iade etmeyeceğim. Özellikle pc ile senkronize olabiliyorsa bana yeter. Yoruldum artık.
  • Hocam bu söylediğin işlemler için mpx220 şart değil. v3i ile idare edebilirsin rahat rahat fakat pc ile senkronizasyon dertli olabilir o is nokia larda da bazen sorunlu olabiliyor (modeline gore) benim gordugum sekronizasyon islevi en sorunsuz (kablolu ve kablosuz olarak) sonyericsson p9** seriysiydi. faydasi olursa diye soyluyorum. bu arada sikayetvar bisey almadan once ugranmasi gereken bi yer kesinnlikle.
  • quote:

Aslında ben sırf özellikleri için almıştım mpx220 yi. Mart 2005 de. Ancak bir süre sonra arzalandı ve 2. gönderimde yeni bir mpx220 ile değişti. Sonra yeni gelen de arzalandı ve sonuçta v3i geldi. Toplamda baktığınızda 6 ay civarında tel serviste kalmış oldu.
    Bir de düşünüyorum ki ben öyle çok fazla program yükleyip kaldıran, müzik vs. dinleyen biri değilim. Alırken tam tersi düşüncelerle almıştım. Ama olmadı işte. Benim için doğru düzgün, şık, pc de (outlookda) kişilerimi ve ajanda bilgilerimi aktarabileceğim bir tel olması yeterli. Sanırım iade etmeyeceğim. Özellikle pc ile senkronize olabiliyorsa bana yeter. Yoruldum artık.

Dostum en azından sıfır bir telefon gelmiş ve bence v3ide gayet güzel bir telefon.. Özellik olarak mpx220nin yerini tutamasada piyasadaki en şık telfeonlardan biri..
    Güle güle kullan

Bu arada bende motorola kullandım ve sırf teknik servisi için... bi dahamı? ASLAA!!!

• Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. V3i yi kullanmaya başladım. Neyse, alışacağız artık.
  • servis berbat telefonlar süper
  • Ben olsam itiraz ederdim yaw Mpx 220 neree V3i neree
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.