Şimdi Ara

Mp3 Player Tavsiyesi ! ( Philips - Sony - Samsung - iPod )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2GB lık bir mp3 player alma niyetindeyim.

Aklımda olan aşağıda linklerini verdiğim modeller var.

Fiyatları hemen hemen birbirine yakın.

Bunlar haricinde, fiyatı bu civarda olan, ufak tefek başka mp3 player tavsiyeleriniz
    ( Piranha ve Minton denen markalar dışında ! ) varsa yazabilirsiniz.

Kulaklığı kulak içine giren bir model varsa daha iyi olur.

Bu modellerden kullananlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Teşekkür ederim.

• Sony iyidir ses kalitesi olarak. Model diyemeyeceğim ama Sony derim o markalar arasında.
  • Samsung YP-U serilerinede bakabilirsin. Hala YP-U2 kullanıyorum ve sesi kaliteli kulaklıklarla beraber çok tatminkar. Philipslerden de uzak durmanı tavsiye ederim. Sonynin ise düşük modelleri kötü. Boğuk bir sesi var. Shuffle konusunda birşey diyemeyeceğim. Sadece resmini koyduğun ürünler arasından seçeceksen samsungu tavsiye ederim.
  • sony nin bu modelinden pek birşey beklemeyin ses kalitesi açısından.ben samsung almanızı öneririm.
  • hocam resimde gördüğüm ipod'u 2 gün önce bi arkadaşımda gördüm 2 gb aynısı laptop alırken hediye etmişler.
    daha öncede çok mp3 player kullandım iş yerim var ve bunun gaibi ses çıkaranı göremedim dünyanın en küçük mp3 çaları kulaklıkta kendi kumandası var hiç belli bile olmuyor üstelik 14 dilde parçaların adını okuyabiliyor tr gayet net şarj 10 saate kadar mükemmel bence

ve bu ürünün mavisinden 4 gb olanını aldım bugün itibari ile hizlial.com da inş stokta sıkıntı çıkmaz yalnız aklımdaki tek soru işareti bumu daha kullanışlı yoksa alttaki shuffle'mi iş işten geçti ama yinede merak işte ...

www.teknomag.com/media/gallery/3972/yeni-ipod-shuffle-incelemesi_01.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucarhuseyin -- 19 Ekim 2010; 2:09:19 >

• gözümü kapatır sony alırım. bakmam bile diğerlerine.

bu tip sony nin bir alt serisi var bende. 1 senedir kullanıyorum ve tek kelimeyle mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blind Evil

Samsung YP-U serilerinede bakabilirsin. Hala YP-U2 kullanıyorum ve sesi kaliteli kulaklıklarla beraber çok tatminkar. Philipslerden de uzak durmanı tavsiye ederim. Sonynin ise düşük modelleri kötü. Boğuk bir sesi var. Shuffle konusunda birşey diyemeyeceğim. Sadece resmini koyduğun ürünler arasından seçeceksen samsungu tavsiye ederim.
    katılıyorum ses gayet iyi tasarımda güzel
  • Philips'i bi arkadaşım aldı yakın zamanda, alet toparlak bişey şarkı değiştirme butonu ayrı değil, aletin üstünde sağa sola tıklatarak değiştiriliyor. Ses kalitesi için bişey diyemem pek fazla player kullanmışlığım yok.

Sony'nin bu modeli genelde gözüme çarpıyor. Kullanan baya kişi gördüm ama ben denemedim hiç.

iPod un ses kalitesi mükemmel diyorlar gerçekten ama kulaklığı çabuk bozuluyor, orjinal alman gerek tekrar diyorlar. Kullanana göre değişir mi yoksa kronik bi olay mı ?

Samsung'u hiç bi yerde doğru düzgün görmedim. Nette araştırdım detaylı fotoğrafları yok, kulaklığı nasıldır sesi nasıldır bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.