Şimdi Ara

MSI 8800GT Sorunu . . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar : ) Yepyeni bir sorun ile karşınızdayım : )
    Sorunumu aslında biliyorum sadece 2.5 aydır bi çare bulamadım : )

Ben anakart olrak msı p6n v2 kullanıyorum ve ekran kartı olarakta yine msı 8800Gt kullanıyorum :)
    Sistemimi ilk topladığım zamanlar 2 gün sorunun nerde olduğunu çözememiştim ama şükürki 2.günün sonunda çözük sorunu ;

Sorun bilgisayarın power tuşuna basınca ekranın gelmemesi : )
    Kart çalışıyo fakan ekrana görüntü vermiyo : ) Ekran kartının üstüne biraz bastırılınca gayet sağlıklı bi şekilde ekrana görüntü veriyo ve windows u açıyo . . .

Amma velakin üstüne bastırmadığımız zaman görüntüyü wermiyor ekrana . . .

Şuan ekran kartının üstünde baskı yapsın die kutu içinde bi güç kaynağı :) Onun üstünde bi 20lik CDlik onun üstünde ise vida kutum ile pense war :D

Ve ben bu durumdan çok sıkıldım :) Yardım ederseniz çok sevinirim. . .
    Bilgisayarımı alalı 2.5 ay oldu ve kasamı bi düz şekilde koyamadım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakus -- 29 Mart 2008; 0:16:59 >

• Açıkçası emin olmamakla beraber bana anakartınızın pci-ex yuvası bozulmuş gibi geldi.
    Başka bir kart takma şansınız var ise bir de onunla deneyin bakalım ne olacak.
  • Ilk taktıgında da bu sorun varmıydı? Keşke hemen başka bir kanfigürasyonda deneseydin ekran kartını ve anakartını ayrı ayrı, sorunun tam olarak hangisinde olduğunu bulsaydın, ve 15 gün içinde iade etme hakkını kullansaydın. 2.5 ay gecmis.. Arkadasın da dedigi gibi hem ekran kartini baska bir anakartta dene, ve aynı anakartta başka bir ekran karti dene. Tam olarak sorunu anlaki ona göre garantiye gönder parçayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frozensoul

Ilk taktıgında da bu sorun varmıydı? Keşke hemen başka bir kanfigürasyonda deneseydin ekran kartını ve anakartını ayrı ayrı, sorunun tam olarak hangisinde olduğunu bulsaydın, ve 15 gün içinde iade etme hakkını kullansaydın. 2.5 ay gecmis.. Arkadasın da dedigi gibi hem ekran kartini baska bir anakartta dene, ve aynı anakartta başka bir ekran karti dene. Tam olarak sorunu anlaki ona göre garantiye gönder parçayı.

Zaten pcyi ilk birleştirdiğim zaman da wardı hala war . . . : (
  • Daha ne bekliyorsunuz? Hemen aldığınız yere geri götürün.
  • Eskiden nineler kocakarı ilaçları denilen ilaçlar yaparlamış...Çünkü ilaç yokmuş....peki senin sorunun ne?
  • Bu arada söylemeyi unuttum Pci slot unda başka ekran kartını denedim ve sorunsuz başladı pc : )
  • ozaman kartı aldığın yere geri gönder kartın slot girişinde bir problem olabilir temassızlık gibi
  • bu gerçekten çok kötü bi durum yaa : ( öyle yapcam galiba ama hiç yapmak istemediğim bişey çünki göndercen geri gelmesi uzun sürcek. . . bide onun peşini kovalıcam . . . ) :
  • Kartı başka makinede de deneyin önce, garantiye gönderirsiniz adamlar takarlar çalışır, geri döner
  • quote:

Orjinalden alıntı: hserdark

Kartı başka makinede de deneyin önce, garantiye gönderirsiniz adamlar takarlar çalışır, geri döner

Denerim : (

Makinanın bi beli doğrulmadı yaa : (
  • KARDEŞ bence sorunun ekran kartının pcı-ex slotuna tam oturmaması. bu şundan kaynaklanabilir. ekran kartının kasaya oturan uç kısmı kasaya denk geliyodur. ekran kartını kasaya toruttuğun ucu kontrol et.eğer bu şekilde yapamıyosan bir uzay montajı yap bu iekilde açtırmaya çalış bence
  • Kasanın bir teknik servise gitmesi gerek. İzmir Tekmarda arıza tespiti 20 ytl ye yapılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.