Şimdi Ara

MSI 8800GT Zilent mı Palit 8800GT Sonic mi ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bu saatten sonra 1gb lık modellere bak yada bekle 9800gt çıksın...Ama illa alacam diyosan zilent daha şekil ve daha ağır basıyor....Soğutucuda zalman olunca albenisi iyi oluyor... ama palitte kaliteli...
  • 2 side muthiş kartlar hangisi daha ucuzsa onu al
  • peki msi mı zotac mı 8800gt olarak. ?
  • Zilent bulabilen var mı?

Stoklarda yok şuanda
  •  MSI 8800GT Zilent mı Palit 8800GT Sonic mi ???

eğer bulabiliyorsanız "Örümcek Adam"ı alın, pişman olmayacaksanız. o/c kabiliyeti msi kartlarında hep iyi olmuştur. soğutucu olarak Zalman VF1000 kullanıyor. devir olarak 1400-2500 RPM arası çalışma kabiliyeti var. ses seviyesi 18-24 dBA arasında. Zalman ekran kartları için ürettiği özel serilerden. soğutması çok güzel. sessizlik konusunda zaten diyecek birşey yok. zalmanın GV1000 modeli var bi de. 1650-3600 RPM devir arasında dönerken 20-36 dBA arası ses seviyesi sunuyor. sanırım onları gtxlerde kullanıyorlar, kullanacaklar. ben daha yeni aldım sayılır. o yüzden şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. bu hafta içinde detaylı bir inceleme koyup kafadaki bazı soru işaretleri kaldırmaya çalışacam. türkiye'ye fazla gelmedi bu özel üretimden, bulmakta zorlanabilirsiniz.

palit hakkında birşey demek bana düşmez. kullanan arkadaşlar gerçekçi bir yaklaşım sunarlar. ama paliti kullanıp bu kartı kullanmayanlar da lütfen kart hakkında yanıltıcı laflar etmesin. kart seçimi arefesindeki arkadaşları yanıltmak gibi olmasın. hepsi iyi kartlardır şüphesiz.

bu kart şekliyle, şemaliyle, soğutucuyla, sessizliğiyle "Örümcek Adam" lakabını benden almıştır

• quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=GV-NX88T512HP

yabancı forumlarda bulabildim incelemelerini birtek,gercekten iyi bir kartmış sagol tavsiye ettigin için,sen kullanıyor musun ???
  • gios arkadaşım kartın resmini koydugun iyi oldu bazı arkadaşlar zilent oldugu ıcın fansız zannediyor,incelemeni merakla bekliyorum bende bu kartı almayı dusunuyorum cunku
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

peki msi mı zotac mı 8800gt olarak. ?

ben şahsen msi tercih ederim sogutması baya iyi cunku rahatlıkla zotac ampın hızlarına oc olabilir diye dusunuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Zilent bulabilen var mı?

Stoklarda yok şuanda

inventusta birara vardı ama tükenmiş sanırım
  • quote:

Zilent bulabilen var mı?

Stoklarda yok şuanda

ben inventustan aldım. esasında zotac amp alma niyetindeydim. fakat yoktu orada. palit sonic ve msi zilent sınıf olarak aynıydı. araştırdım ve msi zilentta karar kıldım. ben almadan önce listede var diye gözüküyordu. dünden beri de listede yok. demekki oradada bitmiş.

sanalmarketimde de vardı. ama şimdi gözükmüyor.

http://www.sanalmarketim.com/urun/92d8cf6e916e027b5e08e942371b5fbb/?liste&ref=%2Csxbiu%3A4%2Csxbia%3A8%2Csxmi%3A11&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=1

• E.Berkan bu hafta içi gerekli incelemeyi yapmaya çalışacam.

Bu kart zaten o/c li olarak üretildi. amp sınırlarına çok rahat çıkılabileceğini düşünüyorum.

bu arada inventusta kalan sonuncuyu sanırım ben aldım.
  • overclock yaptın mı karta acaba ? overclocklu sıcaklık degerleri nasıl acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: gios

E.Berkan bu hafta içi gerekli incelemeyi yapmaya çalışacam.

Bu kart zaten o/c li olarak üretildi. amp sınırlarına çok rahat çıkılabileceğini düşünüyorum.

bu arada inventusta kalan sonuncuyu sanırım ben aldım.

genelde sıksık takip ediyorum inventusun donanım listesini içimden diyordum nasıl hala bitmemiş bu msiler senin sayende bitti :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Berkan

overclock yaptın mı karta acaba ? overclocklu sıcaklık degerleri nasıl acaba

hayır oc yapmadım. daha yeni olduğu için hemen bodozlama yüklenmek istemedim açıkcası.

oc için şöyle yazmışlar ;

"Silent Zilent card is a quiet and cool card. You’ll get a card overclocked to 660MHz core, 1650 Shaders and 950MHz memory. These speeds helped it to close the gap between 8800GT and much better 8800 GTS. Additional overclocking to 700MHz core and 1GHz memory made it possible to match 8800GTS results.

Priced at around €205 it’s a great investment, and you get an excellent overclocked 8800GT."

dip not : inventustan 249,99+kdv karşılığında aldım. sanalmarketim de 289+kdv diyor. belirtmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 31 Mart 2008; 23:05:46 >
  • cekırdekler 700ü gecer gibime geliyor denemek lazım tabi,evet inventusta dedigin fiyattaydı,almadan bir hafta falan önce sipariş verildiği taktirde getirtebileceklerini düşünüyorum inventustakilerin,kartın 10 numara bi kart bence güle güle kullan uygun olduğun zamanda da incelemeni koyarsın tam süper olur :)
  • Yarın İnventus'u arayıp sorucam bakalım getirtebilecekler mi?

• quote:

Yarın İnventus'u arayıp sorucam bakalım getirtebilecekler mi?

verdikleri cevabı buraya da yaz arkadaşım olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Berkan

quote:

Yarın İnventus'u arayıp sorucam bakalım getirtebilecekler mi?

verdikleri cevabı buraya da yaz arkadaşım olur mu ?

Tamam.
  • Inventus'u aradım. Malesef kalmamış ve distribitörde de yokmuş. Yani Zilent'i şu sıra bulmak oldukça güç. Sonic'e biraz daha yakından bakmak lazım. Onda stok sıkıntısı da yok şu anda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.