Şimdi Ara

MSI GE60 0NC-038XTR sizce nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,http://www.hizlial.com/u30.001.1473.0135/msi-ge60-0nc-038xtr-core-i7-3610qm-23ghz-8gb-750gb-2gb-gt650m-156-1920x1080p-freedos bu bilgisayarı almak istiyorum sizce nasıl bir bilgisayar oyun için diablo 3 gibi oyunlarda performans olarak nasıldır ? Bütcem 2500 TL

• iyibir seçenek alınabilir.fhd ekranda oyunları en kötü yüksek ayarda oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

iyibir seçenek alınabilir.fhd ekranda oyunları en kötü yüksek ayarda oynarsın.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

iyibir seçenek alınabilir.fhd ekranda oyunları en kötü yüksek ayarda oynarsın.
    bence gayet iyi diablo 3 için zaten bu tür bi makine idealdir fiyat olarakta gayet iyi :) al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: hizliposta

bence gayet iyi diablo 3 için zaten bu tür bi makine idealdir fiyat olarakta gayet iyi :) al bence

arkadaşa katılıyorum bence de güzel bir makine rahatlıkla alabilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirkin

Merhaba arkadaşlar,http://www.hizlial.com/u30.001.1473.0135/msi-ge60-0nc-038xtr-core-i7-3610qm-23ghz-8gb-750gb-2gb-gt650m-156-1920x1080p-freedos bu bilgisayarı almak istiyorum sizce nasıl bir bilgisayar oyun için diablo 3 gibi oyunlarda performans olarak nasıldır ? Bütcem 2500 TL

Fiyat arastırması yapmadan alma kardeşim .Bu sektör çok değişik bir sektör bazen bakıyorsun aralarında 200 tl falan oynuyor.Fiyatlları arastır derim.

http://pcdepo.com/msi-ge60-0nc-038xtr-notebook-urun8118.html burdq 2243 arastırmadan alma

• quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

quote:

Orijinalden alıntı: hizliposta

arkadaşa katılıyorum bence de güzel bir makine rahatlıkla alabilirsin :)

Alıntıları Göster
    fiyatı araştırın derim

http://pcdepo.com/msi-ge60-0nc-038xtr-notebook-urun8118.html

• quote:

Orijinalden alıntı: sweetdream25

fiyatı araştırın derim

http://pcdepo.com/msi-ge60-0nc-038xtr-notebook-urun8118.html

Alıntıları Göster
    fiyatı araştırın tabi, hızlıal taksitle 2399tl ye veriyor, hem de 12 taksit, pc depo nun taksitli fiyatı 2521 tl bu pc deponun hep aynı taktiği, stoğunu sor mal bile yoktur.
    güvenilir bir şekilde hızlıaldan tercih etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AddAms

fiyatı araştırın tabi, hızlıal taksitle 2399tl ye veriyor, hem de 12 taksit, pc depo nun taksitli fiyatı 2521 tl bu pc deponun hep aynı taktiği, stoğunu sor mal bile yoktur.
    güvenilir bir şekilde hızlıaldan tercih etmek lazım.

Alıntıları Göster
    arada o kadar fiyat farkı var tabi ki en uygun neresi ise ordan alınmalı kii pcdepo güvenilir bir site bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sereflikoc29

arada o kadar fiyat farkı var tabi ki en uygun neresi ise ordan alınmalı kii pcdepo güvenilir bir site bence

Alıntıları Göster
    Pc depodan salı günü saat 15:30 gibi sipariş ettiğim ürün çarşamba günü saat 10:00 da işyerime teslim edilmiş.Geldiğini haber alınca hemen ofise koştum windows kurup kurcaladım biraz.Genel olarak hoşuma gitti.Isınma sorunu yok turbo fanıda çalıştırınca sıcaklık denen birşey yok kasada.Kasa daha kaliteli olabilirmiş yinede içime sindi kasa.Yüksek çözünürlüklü ve mat ekran alarak iyi yaptığımı düşünüyorum.Az kalsın lenovo y580 alacaktım fakat lenovo kullanan 4 arkadaşımdan hiçbir tavsiye etmedi.Eft ile 2200 tl ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: biricikömer

Pc depodan salı günü saat 15:30 gibi sipariş ettiğim ürün çarşamba günü saat 10:00 da işyerime teslim edilmiş.Geldiğini haber alınca hemen ofise koştum windows kurup kurcaladım biraz.Genel olarak hoşuma gitti.Isınma sorunu yok turbo fanıda çalıştırınca sıcaklık denen birşey yok kasada.Kasa daha kaliteli olabilirmiş yinede içime sindi kasa.Yüksek çözünürlüklü ve mat ekran alarak iyi yaptığımı düşünüyorum.Az kalsın lenovo y580 alacaktım fakat lenovo kullanan 4 arkadaşımdan hiçbir tavsiye etmedi.Eft ile 2200 tl ye aldım.

hocam bilgisayarınız hayırlı olsun. ürünü bahsettiğiniz oyunla denediniz mi? ısınması nasıldı. bu turbo fan her zaman kullanılıyor mu? kullanılınca ısı hemen düşüyor mu? ayrıca w7 puanlamasında ram ve ekran kartı puanlarını paylaşırmısın? ürünün servisinin çalışma şekli ile ilgili bilgi aldınız mı acaba. açıkcası konu açmadan kullanıcı yorumlarına ulaşmaya çalıştığım için bir kaç kişiye yazmak zorunda kaldım.

• Selamlar,
    Hocam ben de bu cihazla ASUS N56VZ-s4016v arasında kaldım.
    Msi almak istiyordum ancak herkes servis ve parça konusunda sıkıntı yaşayabileceğimi söyleyince asusa yöneldim.
    Asus un özellikleri ile aynı ve asusun servisi çok iyi.
    Sizce ne alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Selamlar,
    Msi almak istiyordum ancak herkes servis ve parça konusunda sıkıntı yaşayabileceğimi söyleyince asusa yöneldim.
    Sizce ne alayım?

Asusun servisi çok mu iyi? Arkadaşım şaka mı yapıyorsun 2 sene önce asus laptopumda sorun oldu teknik servise vericem bir türlü ulaşamadım. 3 gün boyunca aradım en sonunda hat düştü istanbula gönderdim. Gönderdikten sonra da 30 gün boyunca hiç haber alamadım laptopumdan. Sıkıntısı da çok gıcık birşeydi sürekli takılıyor donuyor ısınıyordu. Çözemediler sorunu. Ben de evin bir köşesine koydum. Bir daha asla asus almam

onun dışında msi ın turbo fan olayını merak ettim gerçekten.Isınma sorunu varmı oyunlarda ne kadar ısınıyor ve windows puanlarını bizimle paylaşırsanız çok iyi olur. Ben de bir notebook almak istiyorum çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: TTUGAYY

Selamlar,
    Sizce ne alayım?

Asusun servisi çok mu iyi? Arkadaşım şaka mı yapıyorsun 2 sene önce asus laptopumda sorun oldu teknik servise vericem bir türlü ulaşamadım. 3 gün boyunca aradım en sonunda hat düştü istanbula gönderdim. Gönderdikten sonra da 30 gün boyunca hiç haber alamadım laptopumdan. Sıkıntısı da çok gıcık birşeydi sürekli takılıyor donuyor ısınıyordu. Çözemediler sorunu. Ben de evin bir köşesine koydum. Bir daha asla asus almam

onun dışında msi ın turbo fan olayını merak ettim gerçekten.Isınma sorunu varmı oyunlarda ne kadar ısınıyor ve windows puanlarını bizimle paylaşırsanız çok iyi olur. Ben de bir notebook almak istiyorum çünkü.

Hocam turbo fan olayi harika, zaten 2. fan manuel oldugu için oyunlarda acsan bile yetiyor sicaklik cok cikmiyor. Oyun haricinde tek fan yetiyor ve ne ses var ne isi. Oyunlarda ise 2. fani actiginizda dogal olarak biraz ses oluyor fakat oyundan duymuyorsunuz ve sicaklik degerleri normal seyrinde gidiyor anormal degerlere cikmiyor kasada bile touchpadin sag tarafindaki kucuk bir bolum disinda isi olusmuyor fan sistemi cok orjinal

• quote:

Selamlar,
    Sizce ne alayım?

Hocam turbo fan olayi harika, zaten 2. fan manuel oldugu için oyunlarda acsan bile yetiyor sicaklik cok cikmiyor. Oyun haricinde tek fan yetiyor ve ne ses var ne isi. Oyunlarda ise 2. fani actiginizda dogal olarak biraz ses oluyor fakat oyundan duymuyorsunuz ve sicaklik degerleri normal seyrinde gidiyor anormal degerlere cikmiyor kasada bile touchpadin sag tarafindaki kucuk bir bolum disinda isi olusmuyor fan sistemi cok orjinal

teşekkürler yorumun için kullandığın modeli yazabilirmisin bakayım bende?

• Bende msi ge60 0NC-065xtr modeli var i5 olan, makina cok hosuma gitti hatta bunu kardesime devredip ge70 almayi planliyorum ozellikle bu fan sistemi ve oyunlarda cok ise yarayan otomatik oc yapan turbo teknolojisi cok iyi olmus ayrica ekrani zaten tadindan yenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemred

Bende msi ge60 0NC-065xtr modeli var i5 olan, makina cok hosuma gitti hatta bunu kardesime devredip ge70 almayi planliyorum ozellikle bu fan sistemi ve oyunlarda cok ise yarayan otomatik oc yapan turbo teknolojisi cok iyi olmus ayrica ekrani zaten tadindan yenmiyor

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-0nc-038xtr-notebook-urun8118.html şu fena diilmiş aslnda bir de ssd olsa... :) ge70 e koymşlar onu da o da haliyle pahalı biraz. aslında 2 3 ay falan beklemek gerek kanımca çünkü ssd performansı drek arttıran bir sistem ve 1 2 sene içinde hdd üretilirmi artık onu bile bilmiorm...

• quote:

quote:

Bende msi ge60 0NC-065xtr modeli var i5 olan, makina cok hosuma gitti hatta bunu kardesime devredip ge70 almayi planliyorum ozellikle bu fan sistemi ve oyunlarda cok ise yarayan otomatik oc yapan turbo teknolojisi cok iyi olmus ayrica ekrani zaten tadindan yenmiyor

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-0nc-038xtr-notebook-urun8118.html şu fena diilmiş aslnda bir de ssd olsa... :) ge70 e koymşlar onu da o da haliyle pahalı biraz. aslında 2 3 ay falan beklemek gerek kanımca çünkü ssd performansı drek arttıran bir sistem ve 1 2 sene içinde hdd üretilirmi artık onu bile bilmiorm...

ssd slotu var ama mSata takılabiliyor, bildiğim kadarıyla iki girişi var dolayısıyla iki tane 64lük takarsanız 128lik bir ssdniz olabiliyor onun haricinde hddyi ve driveri da çıkarıp ssd takabilirsiniz. Eğer bekleyebilirim diyorsanız tabiki 2-3 ay daha beklemekte yarar var bakarsınız 3 aya kalmaz yeni bir ürün piyasaya sürülür ve bunun esamesi bile okunmaz sonuçta teknoloji bu, fakat eğer şimdi alırım derseniz ürünü kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

ssd slotu var ama mSata takılabiliyor, bildiğim kadarıyla iki girişi var dolayısıyla iki tane 64lük takarsanız 128lik bir ssdniz olabiliyor onun haricinde hddyi ve driveri da çıkarıp ssd takabilirsiniz. Eğer bekleyebilirim diyorsanız tabiki 2-3 ay daha beklemekte yarar var bakarsınız 3 aya kalmaz yeni bir ürün piyasaya sürülür ve bunun esamesi bile okunmaz sonuçta teknoloji bu, fakat eğer şimdi alırım derseniz ürünü kesinlikle tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim yardımın için

• quote:

çok teşekkür ederim yardımın için

ne demek ısınma konusunda sıkıntınız olmasın kaç laptop kullandım bu kadar sağlamını görmedim, asusu da geçmiştir benim gözümde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.