Şimdi Ara

Msi ge60 fps sorunu yardım edın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bugun msı ge60 454tr aldım yanlız knıght yukledım fps olarak 10 fps alıyorum en fazla 15 neden boyle oluor anlamıyorum ya ltfen yardımcı olun bana.

• Oyunu sag tik yap grafik islemci ile calistir de
    Nvidiayi sec
    Sen intel ile acmissindir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pekı sole solym sna nvıdıa ıle actıgında turbo ısıgımı yanması gerekıyor ??
  • Evet oyle biliyorum

• turbos yandgı haldde 30 fps alıyorum bıde bos alanda alıyorum bu fpsyı adamın co oldugu yrde 10 fps yanı full kasacak bunda sence sorn yokmu knıght ı bıle acamıyosa bu nası crysıs 3 bılmem neyı acacak bılmıyorum yanı :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ready4CaptaiN

turbos yandgı haldde 30 fps alıyorum bıde bos alanda alıyorum bu fpsyı adamın co oldugu yrde 10 fps yanı full kasacak bunda sence sorn yokmu knıght ı bıle acamıyosa bu nası crysıs 3 bılmem neyı acacak bılmıyorum yanı :d

Oyunla alakali bir sorundur pvp mi oynuyorsun ?

• quote:

turbos yandgı haldde 30 fps alıyorum bıde bos alanda alıyorum bu fpsyı adamın co oldugu yrde 10 fps yanı full kasacak bunda sence sorn yokmu knıght ı bıle acamıyosa bu nası crysıs 3 bılmem neyı acacak bılmıyorum yanı :d

Nvidia ayarlarında sorun vardır
    Dikey senkronizasyon ve kenar yumuşatma gibi ayarlarrı kapalı duruma getirin

Ya da internette yazın ona göre ayarlayın
    Birde Nviia sürücüsünü güncelleyin, En son stabil olan 320.49, beta olan ise 326.80
    326.80 i kullanıyorum, performans tavan yapıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

quote:

Oyunla alakali bir sorundur pvp mi oynuyorsun ?

evt pvp oynuyorum windows 8 olark gelıyor drıverı guncellesem duzelrmı acaba smd guncellıyorum :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdekori

quote:

Nvidia ayarlarında sorun vardır
    Dikey senkronizasyon ve kenar yumuşatma gibi ayarlarrı kapalı duruma getirin

Ya da internette yazın ona göre ayarlayın
    Birde Nviia sürücüsünü güncelleyin, En son stabil olan 320.49, beta olan ise 326.80
    326.80 i kullanıyorum, performans tavan yapıyor :)

pvp oynuyorum ondan olablırmı sızce ve smdı ındırıyorum 326.80 dedgnzı bakalm nasıl olcekk ÇD

• nvıdıa güncelle sorun çözülür.
  • Bugun bende aldım bu laptobu.. ancak bataryayı takamıyorum bi sefer taktım çıkardım bidaha takamadım .s ayrıca full hd de ekran simgesi internet sekmesi vs çok küçük ne yapmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedersiz

Bugun bende aldım bu laptobu.. ancak bataryayı takamıyorum bi sefer taktım çıkardım bidaha takamadım .s ayrıca full hd de ekran simgesi internet sekmesi vs çok küçük ne yapmam gerek?

1920x1080 oldugundan bıraz kucuk oluyor onuda ctrl mausnın topunu ılerı gerı yaparak ayarlayablrsn
  • quote:

quote:

Bugun bende aldım bu laptobu.. ancak bataryayı takamıyorum bi sefer taktım çıkardım bidaha takamadım .s ayrıca full hd de ekran simgesi internet sekmesi vs çok küçük ne yapmam gerek?

1920x1080 oldugundan bıraz kucuk oluyor onuda ctrl mausnın topunu ılerı gerı yaparak ayarlayablrsn

hocam bunun bataryayı komple çıkartmıyoruz degil mi? ben zor taktımda.
  • quote:

quote:

quote:

hocam bunun bataryayı komple çıkartmıyoruz degil mi? ben zor taktımda.

yok dostu nye komple cıkarıyon :D bende başta birz zorlandım ama taktgi buldum dırek soktm kullanım klavuzunda nasıl sokulcagı vardı keske baksaydın oraya :D sarj olayında ıse vatandan aldıysan dırek msı kalıbre programı var calıstır onu ayarlasn o 3 ayda bır yapılması gerekıyormus falan:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.