Şimdi Ara

msi ge62 6qf mi asus rog gl702vt mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun zamandır 4000-5000tl arası gaming notebook araştırıyorum ve şu anda aklımda 2 pc oluşmuş durumda

http://www.hepsiburada.com/msi-ge62-apache-pro-6qf-096xtr-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601972

http://www.hepsiburada.com/asus-gl702vt-gc090tc-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8-gb-1tb-128gb-ssd-17-3-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000007Y9P

öncelikle iki ürünüde fazlasıyla beğendim fakat ikilemdeyim ikilemde olduğum konular msi 15.6inç iken asus 17.3 , asusta ips ekran yok ve ram 8gb fakat upgrade edilebilir gösteriyor sitesinde.. yorumlarınızı bekliyorum.. bir de değinmek istediğim bir konu asus %35 indirimde yani indirimi görünce insan zaten bi dumur yaşıyor :D bende öyle oldum acaba neden bu kadar bir indirim var bir noksanımı var ürünün diye insan düşünmüyor değil

• up
  • Bende aynı bütçede Gamİng arıyorum karar verirsen yada aldıysan görüşlerini beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı bütçede Asus ROG GL552VW ile MSI GE62 6QF arasında kalmıştım. MSI ile ilgili yabancı incelemelerde coil whining sorunu olduğunu ve laptopun çalışırken cızırdadığını okudum. Herkes bu sorunu yaşamıyormuş sanırım ama yaşayan bir çoğunluk varmış. O yüzden ASUS'tan yana tercih yapacağım sanırım. Gerçi şu aralar ikisinin de ağır olduğunu düşünüp daha ince ve taşınabilir bir şey mi alsam diye düşünüyorum ama ince ve sağlam özellikli laptoplar çok daha pahalı, bu gidişle laptop alamayacağım.
  • Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle bende alamıcam gibi hadi hayırlısı

• Bana kalırsa monsterdan 980m li bir bilgisayar he yok illa ikisi diyosan msi al asus alıp 2 hafta sonra ısınma konusu açmanı istemem parana yazık

• beratokm kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası monstera yanaşmal pek istemiyorum dediğin gibide asusun ısınma probleminden çekiniyorum dediğin gibi olursa parama yazık dediğin gibi strix serisiyle ilgili bir bilgimde yok zaten ince olmasını öyle aman aman istemiyorum kalın olsun ısınmasın

• Monstera yanaşmak istemiyorum diyorsunda peki neye dayanarak ben bilgisayar mühendisliği okuyorum monster kullanıyorum daha öncesindede kullandım gayet kaliteli bi marka teknik destegide oldukça sağlam bende ön yargı yapıyosun

• beratokm kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun yani genel olarak öyle bir tutum varya çoğu kişi tarafından bende o kişilerdenim sende öneriyorsan iyice bir araştırmak lazım kimsenin dediklerine bakmadan

• oyun için alacaksan 17.3 al. 15.6 dan keyif alamazsın
  • DetectiveFusco kullanıcısına yanıt
    Oyun için alıcamda 17.3 ile 15.6 olan aynı ürünlerde bile 300-500tl arası oynuyor hocam bütçemi aşmayan güzel bi 17.3 bulmak zor gibi

• http://www.sanalmarketim.com/msi-ge62-6qd405xtr-apache-pro-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-freedos/p_63052/

Bende bu bilgisayarı alıcam valla çok fazla düşünürsen hiç birşey alamazsın direk bayramdan sonra alıcam bunu baya araştırdım artık cw sorunu mu ışık sızdırması mı felan denk gelmez umarım.. Bayramınız kutlu olsun bu arada.
  • haimdall1234 H kullanıcısına yanıt
    Yani çokta düşünmemek lazım dediğin gibi hata işi şans biraz umarım çıkmaz hocam bir hata hayırlı olsun şimdiden hayırlı bayramlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.