Şimdi Ara

MSI GP62 Leopard 2QD-098XTR önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Bir yerden gelen bir bütçem söz konusu ve bu bütçeyi tezimle ilgili program bilgisayar ve kitaplara harcayacağım.

Açıkçası laptopu asıl kullanma amacım oyun olmasa da istediğim özelliklere göre uyan bir model olduğu için bu laptop üzerinde duruyorum. Malzeme kalitesi ve yazı yazmak için sık sık kullanacak olmasam Dell 7559 alırdım. Ama malzeme kalitesi gördüğüm kadarıyla çok kötü ve o laptop ile hayatta tez yazamam :)

SSD harddiski olan malzemesi işlemcisi iyi 15 inc olan bir laptop arıyorum. MSI'ın bu modeli biraz eski bir model aslında ama bana verilen bütçeyi de iyi kullanmak istiyorum. Asus N552VW-FW171T i7-6700HQ 16G 1TB+128SSD de alabilirim ama bunu alırsam kitap almak için bütçe kalmıyor bana. Ne yapmamı önerirsiniz? Başka önerebileceğiniz modeller var mı? (Bu arada okul üzerinden işletim sistemi ve office gibi programlar alabildiğimden aslında onlara çok para vermiş olmak istemiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 7 Mayıs 2016; 18:18:07 >

• msi nin bu modeli dediğiniz gibi biraz eski ve kasa kalitesi diğer serilere göre daha kötü ama dell den iyidir alabilirsiniz.
  • 6 ile başlayan modelleri daha güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki MSI PE60 6QE-407XTR ile MSI GP62 Leopard 2QD-098XTR arasında hangisini tercih etmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

6 ile başlayan modelleri daha güncel.
    quote:

Orijinalden alynty: exiledFromBadmen

6 ile ba?layan modelleri daha güncel.

MSI'yn PE ve GP modelleri farkly synyflarda hocam. GP giri? seviyesi versiyonlar. PE ise orta seviyede. Donanym tarafyny es geçiyorum; PE serisinin kasasy alüminyumdan üretilmi?. Uzun vadede kasa ve mente?e sorunu ya?amazsyn.
  • arkadaşlar asus n552vw 256 gb lık olan versiyonunu satıyorum geçen hafta vatan bilgisayardan aldım , bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.