Şimdi Ara

MSI GTX 970 TIGER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fotografa bakip konusmayi ne cok seviyor millet, alip deneyen var mi yok bunca yorum neye yapiliyor onu anlamiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğutucunun görünüşüne laf atanlar(ki yorumların neredeyse hepsi bunla ilgili) oyun oynamak yerine kasayı ters çevirip dekor olarak kullanıyor heralde.
  • Pencereli kasa kavramını hayatlarında duymamış arkadaşlar forumu terk etsin. Custom sıvı soğutma yapanlar, kasaya led döşeyenler kasadaki harddiskler içerde rahat etsin diye bu işlere kalkışıyorlar dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 25 Aralık 2014; 0:03:04 >
  • buna o parayı vereceğinize bunu alın

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10189
  • Kartta herhangi bir coil whine sorunu yok. En azından benimkisi öyle :) . Fanı kalitesiz duruyor gibi yorumlar olmuş bence fan malzeme ve görüntü olarak gayet iyi. Çokta sessiz çalışıyor.
  • Karti bugun aldim gayet iyi sonuclar verdi.fani biraz daha gosterisli olabilirdi.coil whine duymadim.tavsiye ederim. Yaninda batman ve witcher 3 te bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 10 Mayıs 2015; 23:04:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Pencereli kasa kavramını hayatlarında duymamış arkadaşlar forumu terk etsin. Custom sıvı soğutma yapanlar, kasaya led döşeyenler kasadaki harddiskler içerde rahat etsin diye bu işlere kalkışıyorlar dimi

He canım pencereli kasası olanda trene bakar gibi sürekli kasanın içine bakıyor değil mi? Ne seviyorsunuz boş konuşmayı. 100 kişiden 5 inde pencereli kasa vardır.
  • Bulabilirseniz gidip alın. İlk defa masaüstünde gtx serisi bir kart kullanıyorum. Yük altında vs sıfır ses. Kontrollerime göre de beklemediğim kadar serin çalışıyor. Güzel bir kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmavidoksanlar -- 19 Kasım 2015; 16:43:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.