Şimdi Ara

MSI GTX 970 TIGER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WenTTo

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx970-tiger-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

Kartın üstündeki tiger'ı görünce aklıma direk Far Cry 4 geldi ne hikmetse.
  • Cw sorunu çözülmüşmüdür ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Alper

Cw sorunu çözülmüşmüdür ki?
    Soğutucu biraz basit durmuş üstünde, sanki gtx 970 değilde gtx 660 gibi görünüyor kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoNaR-X

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hakkaten emanet alınmış ceket & gömlek gibi duruyo soğutucu bloğu, heheh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coax47

Hakkaten emanet alınmış ceket & gömlek gibi duruyo soğutucu bloğu, heheh.

Alıntıları Göster
    Bu seri zaten yurt dışında satılıyordu ucuzlaştırılmış seri olarak normal 970 lerden 30 dolar daha ucuzdu.
  • Ne biçim soğutmasi var
  • Soğutucu eskiciden alınmış gibi duruyor.

Yahu madem cw sorununu çözdün,bari twin frozr koyda 1300 veren 1400-1500 de verir.

Şahsen soğutucusu değişebiliyorsa almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simplyfor

Soğutucu eskiciden alınmış gibi duruyor.

Yahu madem cw sorununu çözdün,bari twin frozr koyda 1300 veren 1400-1500 de verir.

Şahsen soğutucusu değişebiliyorsa almayı düşünüyorum.
    Tiger modeli normal MSİ gaming 4G modelinden ucuza satılmak üzere tasararlanan daha düşük seviyeli soğutma sağlayan bir modeldir. CW çözülmüş falan diye uydurmasınlar aynı kartın farklı soğutmalısı sadece.

Türkiye'de yoktu sadece twin frozr soğutuculu modeller geliyordu bu da gelmiş. Muhtemelen cw devam ediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WenTTo

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx970-tiger-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

bu model sogutucunun kırpılmıs halıdır ama cw sorunu duzeltılmıse olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamb0fGod

Tiger modeli normal MSİ gaming 4G modelinden ucuza satılmak üzere tasararlanan daha düşük seviyeli soğutma sağlayan bir modeldir. CW çözülmüş falan diye uydurmasınlar aynı kartın farklı soğutmalısı sadece.

Türkiye'de yoktu sadece twin frozr soğutuculu modeller geliyordu bu da gelmiş. Muhtemelen cw devam ediyordur.

Alıntıları Göster
    Hakkatten kim uydurdu cw çözülmüş diye, alıp deneyen var mı? Yada yurtdışı cw incelemesi falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Hakkatten kim uydurdu cw çözülmüş diye, alıp deneyen var mı? Yada yurtdışı cw incelemesi falan.

Alıntıları Göster
    bende yeni gördüm kartı sadece CW çözülmüşse alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

bende yeni gördüm kartı sadece CW çözülmüşse alınabilir.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Alıntıları Göster
    cw sorunu çözülmüş mü dedi biri herkes devam ettirdi bence yoktur öyle bir şey.soğutucu resim yüzünden kötü görünüyor videoda daha net görebilirsiniz 3:40.backplate koysalarmış iyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Edward Teach

cw sorunu çözülmüş mü dedi biri herkes devam ettirdi bence yoktur öyle bir şey.soğutucu resim yüzünden kötü görünüyor videoda daha net görebilirsiniz 3:40.backplate koysalarmış iyiymiş.

Alıntıları Göster
    Kartı takarken soğutucusu elde kalacak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flyingpig

Kartı takarken soğutucusu elde kalacak gibi duruyor

Alıntıları Göster
    CW'nin model değişimiyle bir alakası yok. PCB'lerin manyetik gürültüsü fazla çünkü. Haliyle referans devre kartı ile tasarlanan istisnasız tüm 970'lerde CW sorunu sürecek. Kaldı ki devre kartı özelleştirilmiş olsa bile, kullanılan bobinlerin kalitesine göre sürme ihtimali yine mevcut. Niye Evga 970 Classified çıkarmıyor zannediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemms

CW'nin model değişimiyle bir alakası yok. PCB'lerin manyetik gürültüsü fazla çünkü. Haliyle referans devre kartı ile tasarlanan istisnasız tüm 970'lerde CW sorunu sürecek. Kaldı ki devre kartı özelleştirilmiş olsa bile, kullanılan bobinlerin kalitesine göre sürme ihtimali yine mevcut. Niye Evga 970 Classified çıkarmıyor zannediyorsunuz?

Alıntıları Göster
    evga 970 ve gtx 760 kartları arasında kalite farkı varmı varsa bütün evga 760 larda istinai ötme sesi varken 970 lerinde ötmiyeni istisna oluyor anlam vermek zor.

bu evga gtx 970 :
     MSI GTX 970 TIGER

buda evga gtx 760 :
     MSI GTX 970 TIGER

bu 970 resmin kaynağı :http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_970_SC_ACX_Cooler/3.html

buda 760 resminin kaynağı :http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_760_SC_ACX_Cooler/4.html

• Fiyat tuhaf geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

Ben sadece sorun çözülmüşmü dedim herkez atmayın diyip duruyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Alper

quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

Ben sadece sorun çözülmüşmü dedim herkez atmayın diyip duruyo.

Alıntıları Göster
    bu ne biçim kart böyle msiya yakışmamış alibabadaki çakma kartlar gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.