Şimdi Ara

MSI Olası Mid Lane Oyuncuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi çıkacağını tahmin ettiğim takımlara göre yazdım adc içinde düşünüyordum ama bütün sağlam adcler çinde ve ordan tek bir takım geliyor

WestDoor(Ahq):Dream Fighter:Ahq nun geçen sezon ve bu sezon ki başarsınındaki en önemli pay sahibi seçtiği suikastçi karakterlerle lanede agresif bir oyun sergileyen westdoor bence geçen seneki Wc4 ün en iyi Midlaneri yada ilk 3 tedir.Takımda yetenek bakımınadn göze batan tek oyuncu belkide çok dikkat etmedim diğerlerine bilmiyorum.Açık oldukça Lb ve Zed üzerinde durun Westdoorun tank metası ile performansı düşer diye düşünüyorum.Çünkü sadece suikastçi sampiyonlar üzerinde duruyor.

Bjergsen(TSM):The Magician:En çok sempati duyduğum oyuncu.2 Finaldir Mvp seçilen Soren geldiği günden beri TSM taşıyor Regi den sonra ilaç gibi gelen Sorenin kötü oynadığı maç henüz yok.Assasin Yada Dps Tarzı ofansif karakterler pickleyen Bjerg oyuna yön verdirmeyi değil yön vermeyi ne kadar sevdiğini bu şekilde gösteriyor bize.İmza şampiyonu zedi açık bırakmak pek akıllıca olmaz.

Pawn(EDG):Korean God:Muhtemelen profesyonel bütün mid lane oyuncularından daha geniş bir şampiyon havuzuna sahip, bir orta koridor oyuncusunun yapması gereken en önemli şeyi yani risk almayı oldukça fazla yapan Pawn çoğu zaman başarılı oluyorki suan en iyi mid lane oyuncusu olarak gösteriliyor.Sırtındaki rahatsızlıktan dolayı acaba performansı düşer mi dedikodularını Team We ile olan playoff karşılaşmalarında son maça hastaneden kalkıp damga vuran bir performansla oynayan Pawn bütün bu söylentileri boşa çıkardı.

Febiven(FNC):The Kite:Olayli bir şeklide gelen.Acaba Xpekenin yerini doldurabilecek mi ?Söylemleri ile geçen bir sezonun ardından Febiven Fncli yöneticileri pişman etmedi yapması gerek her şeyi yaptı ilk defa böyle büyük bir turnuvada boy gösterecek olan febiven karşısındaki tecrübeli isimlere karşı biraz zorlanacak gibi.

Faker(SKT T1):The Unkillable Demon King::Sezon 3 ün yıldızı ve efsanesi her ne kadar geçen sene dünya şampiyonasında göremesekte o yılzdır hala parlıyor.Bazı zamanlarda gereğinden fazla agresif olan faker son bir kaç splittir suikastçi sampiyon picklememesi gerçekten sasırtıcı.Koredeki maçlarda takımlar genelde iki maçada farklı oyuncu ile çıkıyor belki bundan ötürü risk almak istemiyordur ama umarım MSI da sadece kendisi oynar :) ve kendi gibi oynar

Tahminim
    Edg
    Skt
    Tsm
    Fnc
    Ahq
    Bjk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzel -- 4 Mayıs 2015; 0:38:05 >

• PawN ve Faker,ikiside super oyuncular.
    Ama Faker efsanedir
  • Heyecanla bekliyorum aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzel

Heyecanla bekliyorum aynen
    Pawn> All
  • Oxi Champion(BJK) oxi abig : kendiai bizim tatli oxi abimizdir cok produr ve mujtesemdir ve tatliligi kadar da karsisindaki midlerin korkulu ruyasidir hep teq atar ve milleti yatirmakta ustunr yoktur oxi abig dunyanin en iyi mididir ne demis unlu dusunur "beyneler boy boy sana ne boy lazim"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

Oxi Champion(BJK) oxi abig : kendiai bizim tatli oxi abimizdir cok produr ve mujtesemdir ve tatliligi kadar da karsisindaki midlerin korkulu ruyasidir hep teq atar ve milleti yatirmakta ustunr yoktur oxi abig dunyanin en iyi mididir ne demis unlu dusunur "beyneler boy boy sana ne boy lazim"
    Faker>All
  • Godv ile we1less aynı kişi yalnız ismini değiştirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clinkx

Godv ile we1less aynı kişi yalnız ismini değiştirdi.

Benim hatam o zamam en son promotionlari izlemisyim ordan kaldi aklimda diye düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzel -- 22 Nisan 2015; 23:00:14 >
  • Febiven umarim iyi oynar, soloq zamanlarindan beri takip ederdim kendisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmazingKappa

Febiven umarim iyi oynar, soloq zamanlarindan beri takip ederdim kendisini

Fnc 5. Olur gibimi geliyor tecrubeleri cok az digerlerine gore
  • Melihıcar abi (bağımsız) boyunları govdeden ayırmasıyla bilinir. Vayne lucian oyunları meşhurdur her yerde oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawn8

Melihıcar abi (bağımsız) boyunları govdeden ayırmasıyla bilinir. Vayne lucian oyunları meşhurdur her yerde oynar

Block knk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzel

quote:

Orijinalden alıntı: Lawn8

Melihıcar abi (bağımsız) boyunları govdeden ayırmasıyla bilinir. Vayne lucian oyunları meşhurdur her yerde oynar

Block knk

Alıntıları Göster
    Naru abi nerde?
  • MSI ne oluyor aciklayabilecek varmı bir kac yerde daha gormustum ama hic dikkat etmemiştim
  • pawn diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tal.

pawn diyorum
    enırci
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

MSI ne oluyor aciklayabilecek varmı bir kac yerde daha gormustum ama hic dikkat etmemiştim

www.lolespor.com/articles/2015-sezon-ortası-özel-turnuvası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzel07

quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

MSI ne oluyor aciklayabilecek varmı bir kac yerde daha gormustum ama hic dikkat etmemiştim

www.lolespor.com/articles/2015-sezon-ortası-özel-turnuvası

Anladim sagol
  • Faker senpai bu mactan sonra yedek kalmaz heralde Umarom ge yide yyenerler.d
  • Konu güncel tahminler dogru çıktı (skt ve edg) Pawnin rahatsizligindan dolayi yerine U yu görebiliriz.Fakerin bböyle bir gösteri turnuvasindan her mac oynayacagini düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.