Şimdi Ara

MSI P35 Platium FaN Problemleri? Lütfen Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende P35 platinium yeni aldım sayılır bayramdan önce almıştım gigatekde 165 dolar gibi bir şeydi. Neyse stok fanı söktüm Samurayım var bir kaç tane birini taktım 5000 rpm döner kendileri :) Neyse işlemcide 2.33mhz e6550 ısınma gibi bir şey yok boşta hatta fan çalışmasın 35 e zor cıkar herhalde. Fanı deiştirsem o.c. için Zalman 9700led (uyduğu için malum boardda kocaman soğutucu var) veya benim istediğim
    SilverStone NT01 V2.0 Universal Cpu Soğutucu Upgrade Version

Zalman 100 küsür milyon silver 84 bende kasa olarak feel hurricane I var. yane arkası 12 cm fanlı
    1. acaba silverstone değermi sağa sola board soğutucularına,
    2. hangisi daha iyi sogutma yapar? ben görünüş fiyat olarak silverı beğendim.
    3. bunları boşverin en iyisi nedirki o.c. için (fakat hem ayarlı olucak sessiz çalışması için hemde verecen ayarı uçacak o.c. aşırtma zamanında! gerçi bu işlemcileri ısıtmak zor :D
    4. bordda 5 adet sistem fanı var 4 ünü dolduracak fan takıcam sadece ikisini speed fanla kontrol edebiliyorum. olmadı zalman fan control kitimi alsam ? program 4 sys fan görüyor 2 si işe yarıyor. Başka fan control programı varmı? yoksa controollermı alcam?

Lütfen yardım edin forumda okudum kadarı ile bu bordun kullanıcısı çok, P35 bord kullanıcıları bilir, yada teknik servis olanlar fln sık sık da takılan bir board değildir kendisi gerçi ya :) ama hastaları burda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonkayhan -- 18 Ocak 2008; 17:50:29 >

• Uzun Süredir beklemedeyim Hala bir Cevap Yok kimsenin bilgisi yokmu Board Msi P35 platium...

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum kullanıcıları var biliyorum forumları okudum favori bir board olduğunu biliyorum ama kimse bir şey yazmıyor sanırım görülmedi.... yardım pls
  • merhaba,

sana cevap olmıycak belkı ama benım bı sorum var ve kım bılır senınde ısıne yarar belkı. bende cooler problemı yasayanlardanım. p35 platinum kullanıyorum ve benım sorum AKASA AK-965 bu board a olur mu? Cunku OCZ VENDETTA bu borda oluyor, cunku derken ıkısının yukseklıklerı ve enlerı aynı gıbı duruyor. netıcede AKASA almak ıstıyorum ve bu board ıle kullanabılır mıyım, varsa kullanan arkadaslar cevap beklıyorum.

saygılar...

Bu AKASA

Bu da OCZ

• OCZ Vanusqer bu borda olurmu ???
  • leonkayhan çoğu kişi 9700Led kullanıyor ve memnunlar. Gösterdiğin fan için yorum yapamayacağım. Bende Artic Cooling Freezer Pro 7 kullanıyorum ve her ihtiyacımı karşılıyor. İstersen sende bu fanı alabilirsin. Fan günlük kullanımlarda sessiz; ve işlemciye yüklendiğinizde birazcık ses çıkarıyor.(Gerçekten çok değil) Bence F/P olarak Freezer Pro 7

Ama illaki bu iki fan arasında seçim yapmak istiyorum dersen; 9700led'i kullananlar memnun olduğu için 9700led'i öneriyorum.

Ayrıca burada fan karşılaştırma linki buldum. İncele istersen;

http://www.hard-warena.com/incelemeler/diger/dunyanin-en-genis-islemci-sogutucusu-karsilastirmasi.html?Itemid=72

Aradaki "-" işaretini kaldırınız

• demek kımse msi p35 anakartta akasa ak-965 kullanmıyor. pekı bı fıkrı olanda yok mudur arkadaslar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: passenger2019

demek kımse msi p35 anakartta akasa ak-965 kullanmıyor. pekı bı fıkrı olanda yok mudur arkadaslar...

kendin pişir kendin ye.
    Akasa AK-965 i aldım ve MSI PLATINUM P35 board uma taktım. Soğutucunun üzerindeki fan Circle Pipe a baskı yaptı. Push-Pin ler güzel olmuş ve anakartı sökmeye gerek kalmıyor.
    Fiyat ve performans bakımından tavsiye olunur. 40 YTL

• ben platinuma titan venessa s-type takdım hıc bır sorun yok takılması az zor cunku anakartı sokmek zorunda kalıyorsun ama hıc bır yere deymiyor.
  • üstte konuyu acan arkadasın soğutucu ne yazık ki p35 e olmuyor silverstone yani bendede vardı kullanamadım Zetotherm BTF 90 aldım sorunsuz bi sekilde kullanıyorum
  • buraoca2 Yardımın için çok teşekkürler Fan incelemesini inceledim çok süper fanlar var. Ordan kesin yararlanıcam. Tabi ordaki soğutucuları bulmak baya zor çoğu yerde kalmamış oluyorya :D

MiDNiGhTKiSs Sanada Çok Teşekkür ederim cevabın için bu bilgi baya güzel de oldu... Çok sağolun.

passenger2019 Abicim sen niye bu akasaya takmışşsın, bak arkadaş ne güzel klavız vermişti ordan bakıp o paraya denk sıralamadaki bir soğutucuyu deneseydinya.. Neyse almışşsın zaten ama ben değişik özel bir özellik görmedim bu akasada. Genede verdiğin bilgi için sanada çok teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.