Şimdi Ara

multi ekran digital panolar uzerine yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaslar ilk once topigi dogru yere mi actim emin degilim ama gorebildigim en yakin forum burasi idi ,
    konumuz ozetle su: calistigimiz firma 2 ayri noktaya digital pano koymamizi istiyor, her ikisinde farkli reklamlar gosterilecek detaylari assagida siraliyorum
    1- 1. noktadaki panoda tek ekran olacak ve muhtemelen 21" buyuklugunde
    2- 2. noktada daki pano uzunlamasina saniyorum 3 tane yanyana ekran koymamiz gerekecek
    3- 24 saat gosterimde kalacaklar en az 1 ay boyunca
    simdiye kadar bu tur bir duzenek hazirlamadigimiz icin assagidaki bilgilere ihtiyacim var
    1- powerpoint gibi bir programla bu isi cozebilirmiyim?
    2- ne tur bir ekran tavsiye edersiniz LCD/plazma?
    3- henuz arastiryorum ama net bir bilgiyede ulasamadim, bu kurulacak panolari bir bilgisayarami baglamamiz gerekli yoksa bu tur digital reklam panolari iciin kullanilabilinen cihazlar mevcutmu ( bu konu ozellikle onemli cunku 3 lu panonun olacagi yerde alan problemi var ve cok ayakalti, ortalikta kablolar bilgisayarlar gorunmesi rahatsizlik yaratacaktir)
    4- ozellikle 3 lu pano konusunda endiseliyim , tekliyi bir sekilde bilgisayara baglayip cozebilirim belki ama 3 lude konu butunlugunu nasil saglayacagim ( ornegin yan yana duran 3 ekranin tamaminda bir sahil goruntusu yer alacak sol tarafta ki ekranda tanitimi yapilacak olan obje oratadaki ekranin yarisina kadar gelmeli - bu arada hareketli obje yok hepsi yuksek cozunurluklu resimlerden ibaret )
    yardimci olabilecek arkadaslara simdiden cok tesekkurler, konu hakkinda bilgilendikce belki ek sorularim olabilir nede olsa konunun oldukca yabancisiyim , herseyin bir ilki vardir hesabiyla soyunduk bu ise ama acikcasi detayli bilgi nereden alabilirim bulamiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.