Şimdi Ara

Müstakbel Kız Arkadaşımla Buluşacağım,Öneriler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır konuştuğum bir kız vardı okuldan,Lise 3 öğrencisiyiz Sinemaya ordanda dolaşıp sahile götüreceğim onu,nelere dikkat etmeliyim tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum

• Eline koluna diline
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Eline koluna diline
    quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Eline koluna diline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AddYokk -- 31 Ekim 2008; 15:26:54 >
  • quote:

Eline koluna diline
    quote:

Eline koluna diline

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Eline koluna diline

Alıntıları Göster
    Bu arada kız benden sadece teklif bekliyor yani Benim ona hissettiğim duygulardan haberi var bizzat benden olmasada,ama benimde onun hissettiği duygulardan haberim var o farkında değil ama

• quote:

Orijinalden alıntı: AddYokk

Bu arada kız benden sadece teklif bekliyor yani Benim ona hissettiğim duygulardan haberi var bizzat benden olmasada,ama benimde onun hissettiği duygulardan haberim var o farkında değil ama

Alıntıları Göster
    Madem öyle ne duruyorsun?
  • quote:

Madem öyle ne duruyorsun?

Alıntıları Göster
    Ya Pier cıvıtma ya
  • quote:

Ya Pier cıvıtma ya

Alıntıları Göster
    ne cıvıtması.herkes herşeyi biliyorsa sen niye duruyorsun? git açıl ne diceksen de. uğraştırma bizi de buralarda
  • quote:

ne cıvıtması.herkes herşeyi biliyorsa sen niye duruyorsun? git açıl ne diceksen de. uğraştırma bizi de buralarda

Alıntıları Göster
    Günlük P Vitamini Al
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

+1907

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

+1907

Alıntıları Göster
    o abazanlık ve heyecanla kızı denize düşürmede.. sonra haftasonu faciası diye tv'den bize el sallama

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulgur King

o abazanlık ve heyecanla kızı denize düşürmede.. sonra haftasonu faciası diye tv'den bize el sallama

Alıntıları Göster
    bıktık bu kız meselelerinden artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulgur King

Alıntıları Göster
    ilk bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

ilk bi

Alıntıları Göster
    ya kendin gibi ol heyecan yapma , karşında kız değilder erkek varmış gibi davran ama abartma

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.

ilk bi

Alıntıları Göster
    Kızla muhabetti kesmemen lazım.Kafanda konuları hazırla ve hızlı hızlı kafanda oluşturduğun konulardan konuşun.Kızla muhabbet ederken uzun bir sessizlik olmaması gerekir olur ise kız düşüncesi ben bunla uzun süre nasıl bir likte olurum dertlerime kim derman olur şeklinde düşüncelere kapılıır ve daha sonra kız uçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hercule Poirot -- 31 Ekim 2008; 15:44:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hercule Poirot

Kızla muhabetti kesmemen lazım.Kafanda konuları hazırla ve hızlı hızlı kafanda oluşturduğun konulardan konuşun.Kızla muhabbet ederken uzun bir sessizlik olmaması gerekir olur ise kız düşüncesi ben bunla uzun süre nasıl bir likte olurum dertlerime kim derman olur şeklinde düşüncelere kapılıır ve daha sonra kız uçar.

Alıntıları Göster
    Hercule çok saol çok doğru söyledin

V2 iyiki bi konu açtık

• quote:

Hercule çok saol çok doğru söyledin

V2 iyiki bi konu açtık

Alıntıları Göster
    Ve kız ile konuşurken gözlerinin içini uzun süre bak hatta bazen konuşmayı kes ve gözleriniin içine uzunca bak ve daha sonra birden şaşırmış gibi yap aa nerdeydim filan de.Hatta kızın gözleri mavi ise kıza aynene şunu söyle......... de Cümleyi yazamamam bana özel bir cümle

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hercule Poirot

Kızla muhabetti kesmemen lazım.Kafanda konuları hazırla ve hızlı hızlı kafanda oluşturduğun konulardan konuşun.Kızla muhabbet ederken uzun bir sessizlik olmaması gerekir olur ise kız düşüncesi ben bunla uzun süre nasıl birlikte olurum dertlerime kim derman olur şeklinde düşüncelere kapılıır ve daha sonra kız uçar.

azcık soluk alsın istersen konuşurken... bunu yaparsa o kız "bundaki çene kimsede yok" der yolu verir kaç kızla çıktın bugüne kadar acaba yada senin çenene kaç gün dayandılar... neymiş hiç sessizlik olmayacakmış ne o en fazla konuşan mı kazanacak?

neymiş "dertlerime kim derman olur" diyecekmiş kız ne o romatizma mı var kızda yada bu arkadaş doktormu?

saçma sapan konuşup insanlarıda yanıltmayın.

kardeşim sen neysen o ol burda taktik verenlere sorsan hepsi kazanovadır ama iş icraata gelince mülayime dönerler, dilleri tutulur "-ne içersin" diye sorar sonrada dut yemiş bülbüle dönerler...

taktik verenin kendine hayrı yok burda taktik veriyor

KELİN MERHEMİ OLSA KENDİ BAŞINA SÜRER

quote:

Orjinalden alıntı: Hercule Poirot

İl olarak DH ve sizlere çok teşşekür ediyorum.Artık kızlara bütünüyle farklı yaklaşamaya baslıyorum.Önceleri yolda vs güzel bir kız gördüğümde acayip bir hisse kapılıyodum ve geçip gittiğinde çok kötü hissediyodum.Artık bir kız gördüğümde böyle duygular beslermiyorum ve kızın bana baktığını görünce bende ona bakmayı sürdürüyor ve çekip gittiyse de kıbiraz ilerde yine bir güzel bir kız görüceğimi biliyorum.Kızları artık çok umursamıyorum ve böyle hayat daha güzel.Şuan bir kız arkadşım yok fakat tanışabilceğim ve kabul edceklerini sandığım bir kaç kız tanıyorum.Onlarda sadece hoşlandığı diyebilirim.
    Belki aşkın tam olarak bilmediğimden kaynaklanıyor fakat aşık olup ve daha sonra forumdaki bazı arkadaşıların hissettikleri kötü durumlara düşmek istemiyorum.Bir kıza bütünüyle bağlı kalmak ve hayatını onu endesklemek yanlış.Bazen kendimiz için , kendimizi geliştirmek için zamanlar ayırmamız gerektiğini ve bu dünyada bir çok öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler.

(ilk ve son kez kız mevzusu açıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulgur King -- 31 Ekim 2008; 15:54:55 >

• quote:

Ve kız ile konuşurken gözlerinin içini uzun süre bak hatta bazen konuşmayı kes ve gözleriniin içine uzunca bak ve daha sonra birden şaşırmış gibi yap aa nerdeydim filan de.Hatta kızın gözleri mavi ise kıza aynene şunu söyle......... de Cümleyi yazamamam bana özel bir cümle

Alıntıları Göster
    dişlerini bolca fırçala ağız kokusunun sıfır olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ZartarxiS

dişlerini bolca fırçala ağız kokusunun sıfır olması lazım

Alıntıları Göster
    I Love DH
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.