Şimdi Ara

MW3 boost yada challenge kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar MW3 de boost yapabiliyomuyz, yapabiliyosak nasıl, privete mathc den birden fazla arkadaşlar challenges kasabilirmiyiz, nasıl yapılıyor. yapmayı bilen bi arkadaş varsa ve veya yapmak isteyen arkadaş varsa psn: mehmetsio

• up
  • up up
  • Private match den10xp bile alamazsın. Normal maç olması lazım ama biri anlar ve şikayet eserse ban yersin.
  • Private de deneme bosuna o olay mw2 deki kalkan olayindan snra bitti normal oyundada yapabilirsin ama yakalanirsan adminler mw3 de cok siki bnim arkadas kufur etti diye 5000 gun banlandi dikkat et derim o yuzden.
  • banlanma psn üstündenmi yoksa ps3 mac nemi atılıyo, youtube dan video lara baktığımda çokça gördüm boost yapan, artı çoğuda türktü cevaplar için teşekkür ederim ama yapmak isteyen arkadaş varsa ben o riski göze aldımm :D
  • BENCE BF3
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

BENCE BF3

bf3 ayrı bi klasman ve oynadığm bi oyun, bence karşılaştırmak biraz yanlış oluyo gibi, mw3 fanı değilimm ama klasman farkı var ve bf3 n verdiği zevk çok ayrı, artı boost dediysem bi silahla 100 kill, yada trowing knife değil, bazı challengelar var yapması 1000de 1 denk gelenler fln onlar için uğraşmadan ve dediklerimden max 30k puan alınabilcekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsio

banlanma psn üstündenmi yoksa ps3 mac nemi atılıyo, youtube dan video lara baktığımda çokça gördüm boost yapan, artı çoğuda türktü cevaplar için teşekkür ederim ama yapmak isteyen arkadaş varsa ben o riski göze aldımm :D

COD oyunlarının online kısmından banlanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

BENCE BF3

Burası yeri değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.