Şimdi Ara

n00blar ve adam olanlar gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw siteye yeni kayıt oldum bırde ne goreyım herkez hıle pesınde yaw kardesım adam gıbı kas ıste web tabanlı oyun knıghtta sılkroadda yapsan eyw da napacan pokede hileyi adam gibi kas işte işin zevkı orda zaten bana katılanlar konussun lutfen bu arada eragon unutulmus dıyarlar dragon lance ve lotr hakkında bılgım var paylasmak ısteyen varsa haberım olsun team kurmayı ogrenınce bende kuracam bırde oyunda dsmg tuhaf olmus ben normal kasıom hep eskı ve normal görunuyorlar mesajlarınızı beklıyorum.

• Doğru bir kanıya warmışsın ama 1,5 yıl boyunca kastımda ne işime yaradı
  • nick ne
  • yaw sımdı gıt hıleyle oyna ne ısıne yarıcak 1.5 yılda hıcmı adam gıbı poke yakalamadın eskı gunlerını hatırlamadın afam gıbı kastıgın ıcın hıleyle kassan aynı tecruben olcakmı he he ??? bu arada ıı kasmısın helal olsun benım 2. gunum
  • benim 4. günüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhantomStorm

yaw sımdı gıt hıleyle oyna ne ısıne yarıcak 1.5 yılda hıcmı adam gıbı poke yakalamadın eskı gunlerını hatırlamadın afam gıbı kastıgın ıcın hıleyle kassan aynı tecruben olcakmı he he ??? bu arada ıı kasmısın helal olsun benım 2. gunum

Hile olsa yorulmuyacaktım, kolay olarak top trainars'a veya daha yüksek puanım olacaktı ama zevk alamıyacaktım.
    Eskiden [ Bu bölüm yoqken] bir sqirtile'yi bile zorla kasardım ve nasıl wörtörtıl yapacağımı bile bilemzdim.
    Ama o zmn çok zevkli gelirdi.10 lwl bi pokei 30 lwl yapınca havalara uçardım

Neyse hepinize ii akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 31 Temmuz 2007; 0:11:38 >

• evet.ilk açtığımda daha neyapacağımı bilmezdim
  • kanka ıste bunu sevıyorum hesabı yanı sımdı yorulmasan duz yapsan 1.5 yıl boyunca oyunu oynamazdın ayrıca haklısın form cok ıse yaradı ben oyunu burdan ogrendım ve denedım squartle 100 olurmu dıe 36 da squartle ken 20 vuruosa balstoiseken 70 vuruo ve dedgın cok saglam yanı 10-30 a kasmak ıı ıs ne dıyeyım hll berk bu arada oyunda nıckım ByStolmer
  • bana baksana nerdeyse 3 tane 100 levelliğim var.orttağıma sordum herkes trainer kullanıomuş.tabiki de banada alıştırdı
  • valla ben hıc traner anlamam gıder gymde kasarım 1 saat alır olsun bak sana bısı dıım mesele 100 blastoıs var dıelım yenı pokenı ılk basta 70 lık gymlerde oldur sonra 100 luk pokemonunla butun hepsını kes exp esıt dagıldından 2-3 lvl atlaya atlaya gıdıor bu hıle dııl ıstersen yapabılırsın
  • ahh ahh.. Eski günlerin tadı yok ki.

ESkiden bi pokeyi 100 lvl yapmak da neymiş... 20 lvl olsa çok sevinirdik. Sableye buldu mu altın bulmuş gibi olurduk. Dark poke ne bilmezdik. Sırf normal ksardık. Eski pozları da müthişti

Ne günlerdi bee...
  • ayh ah :D ben yenı basladımda eskı pokeler ın yanında yenılerı cok dandık duruo bıde dsmg bozmus renklerı ıyyy
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhantomStorm

ayh ah :D ben yenı basladımda eskı pokeler ın yanında yenılerı cok dandık duruo bıde dsmg bozmus renklerı ıyyy

eskiden sadece normal shiny dar vardı ne güseldi hiç metalic ghostly ile uğraşmazdık neymiş efenim bayılmıomuş peh
  • :D bence shınyde gereksız bosuna ugras :D
  • online???
  • Pokemonu boyuyolar sorada yeni türev die bize yutturuolar
  • :D:D anın yokmu kanka su hatırladın bolumlerı ???
  • Konuş be PhantomStorm arkandayım
  • yalanmı yaw bı baktım shıny blastoıse kusuodum
    adamlar renkten tasarruf ıcın g yapmıslar :D:D:D:D bolum hatılayan yokmuuuu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.