Şimdi Ara

n70 295 ytl nasıl alınırmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aekadaşlarlar yaşadığım yerdeki 2 telefoncudan bir tanesine gittim ve çok temiz çiziksiz 8 ay kullanılmış full kutulu bir n70 e önce 320 ytl dedi onra ufak bir pazarlıkla 295 ytl ye indi sizce fiyat nasıl alınırmı bu fiyata telin sıfırının 380 ytl civarı olduğunu biliyorum ama temiz ciziksiz bir telefonu 100 ytl indirimli almak bana daha mantıklı geliyo siz ne dersiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: gestopa

aekadaşlarlar yaşadığım yerdeki 2 telefoncudan bir tanesine gittim ve çok temiz çiziksiz 8 ay kullanılmış full kutulu bir n70 e önce 320 ytl dedi onra ufak bir pazarlıkla 295 ytl ye indi sizce fiyat nasıl alınırmı bu fiyata telin sıfırının 380 ytl civarı olduğunu biliyorum ama temiz ciziksiz bir telefonu 100 ytl indirimli almak bana daha mantıklı geliyo siz ne dersiniz

peşin alacaksan e-reyon da 365 YTL diyor fiyatına.. 365-295 = 70 YTL fark eder..
    Telefonu 3-5 ay kullanıp satacaksan 2. el almak daha mantıklı.. Yok aldığım telefonu en az 1-2 yıl kullanırım bozulmadan satmam diyorsan 70 YTL daha ver en azından kafan rahat olsun
  • ben kesin bu telefondanda seneye sıkılırım yani 1 yıl sonra değiştiririm gene zaten babamıda ikna etme aşamasındayım bir tamam alalım diyo bir olmaz diyo iyice dengesizleşti bekle yaza kadar sıfır fiyatı 300 ytl olur diyo sizce yazın n70 300 ytl ye düşermi
  • 270e aldım n70 i
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.