Şimdi Ara

N90 Sattım, K750i Aldım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n 70 için artrılabilir hafızası yok dediler arkadaşlar filan ama sanırım o mavra. mp3 çalm kalitesi nasıl aceba sesi dışarı iyi veriyormu ve stereo mu çıkışları.
  • Onu diyen afedersin halt etmiş 1 gb kartı tak, şıkır şıkır çalışsın. Cihaz stereo, dışarıya seside, bana göre gayet iyi, ben mp3 çalmadım ama radyo ve tv izlemiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Palmal

Onu diyen afedersin halt etmiş 1 gb kartı tak, şıkır şıkır çalışsın. Cihaz stereo, dışarıya seside, bana göre gayet iyi, ben mp3 çalmadım ama radyo ve tv izlemiştim

valla kafam iyice karıştı şimdi ya ben en fazla 400-500 ytl ayırmayı düşünüyordum tlf na ama şimdi bu tlf aklımı çelmeye başladı yani 520 ye 6630 alacağıma biraz daha sıkıp n70 alsam mı sence hocam ya? özellik yönünden çok fark ederrmi? benim için foto kalitesi mp3 çalma kalitesi öenmli

• ayrıca hocam n70 in özelliklerine baktım işletim sistemi simbian değl nokia series 40 yazıyor, 6630 ve 6680 ise smbian 60 full yazıyor bu ne demek yani
  • attan inip eşeğe binmişin ama hayırlı olsun diyelim

umarım o küçücük cebe sığan telefonun joğistiği bozulmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: acy_78

ayrıca hocam n70 in özelliklerine baktım işletim sistemi simbian değl nokia series 40 yazıyor, 6630 ve 6680 ise smbian 60 full yazıyor bu ne demek yani

N70 in işletim sistemi Symbiandır ve versiyonu 8.1 dir. Tamam mı arkadaşım
  • Durumu çok iyi izah ettin, tebrik ederim Ama napiyim o atı gezdiremedim valla napiyim. Jooyistikle fazla muattap olmamaya gayret edecez artık

@acy_78
    Nerede baktın N70'e bilmiyorum ama, Revolver arkadaşımızın anlattığı gibidir durum. N70 Symbian dır. Valla ben sana şu kadarını söyleyim, bir telefon için keseyi ve kendini zorlamaya değmez! N70, 6630 dan daha iyi resim çeker doğru ama, yinede kendini sıkıntıya sokarak onu alma derim. Ama eğerki maddi açıdan bi sıkıntı olmayacakta, tabiki tercih edilmesi gereken bir cihaz N70.

quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

attan inip eşeğe binmişin ama hayırlı olsun diyelim

umarım o küçücük cebe sığan telefonun joğistiği bozulmaz

• valla ben n90 satıp n70 aldım ve tuhaf bişi yaptığımı sanmıştım. demek böleside varmış.
    hayırlı olsun
  • valla bana 4 tane sıfır k750i verseler,başabaş yine değişmezdim n90'la
  • Günümüz popüler telefonları mı!!! n70 tamam hadi 6280de bi yere kadar ama 3250 ne zaman bu kadar popüler oldu yahu! Forumda kaç kişide var merak ettim şimdi...
    quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

N90 dan k750 ye geçmek biraz tuhaf geldi de,
    madem büyük geliyordu. Günümüzün popüler 3 telinden birini alabilirdin
    1. N70
    2. 6280
    3. 3250
    tabi gene de senin kararındır saygı duyarım

• quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Günümüz popüler telefonları mı!!! n70 tamam hadi 6280de bi yere kadar ama 3250 ne zaman bu kadar popüler oldu yahu! Forumda kaç kişide var merak ettim şimdi...
    quote:

1. N70
    2. 6280
    3. 3250

Popüler olması için çok mu kullanılması gerek, yoksa ilgi mi duyulması arkadaşım ???
    Çok fazla ilgi gören nesneler de popüler olabilir haberin olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: TEKNODE

Hayırlı olsun arkadaşım.Güle güle kullan.N90da güzel K750de.İkisininde ayrı ayrı artıları var.K750yi sattığımda bende çok aramıştım.O telefonda insanı çeken biey var ama anlayamadım hala çok gariptir.

Tamamen doğru k750 den sonra D600 aldım şimdi w800 var acayip mutluyum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk
    Günümüz popüler telefonları mı!!! n70 tamam hadi 6280de bi yere kadar ama 3250 ne zaman bu kadar popüler oldu yahu! Forumda kaç kişide var merak ettim şimdi...
    quote:

1. N70
    2. 6280
    3. 3250

Popüler olması için çok mu kullanılması gerek, yoksa ilgi mi duyulması arkadaşım ???
    Çok fazla ilgi gören nesneler de popüler olabilir haberin olsun

Yok ondan haberim vardı senin tekrar hatırlatmana gerek yoktuda daha telefon kapalı bi kutu gibi... Ne olduğu belli değil.. Tip olarak hemen hemen ikizi gibi olan 3230unda ne kadar iddialı olduğunu ve ne kadar hayal kırıklığı yarattığını hatırlıyorumda bununda özellikleri güzele benziyor inşallah aynı sonu yaşamazlar..
    Bu arada çok ilgi duyulduğu için popülerse bu telefon, çok kullanılmadığına göre arkadaşa öneriyorsun ama riske girmesin bence....

• ben de bu aralar w550mi satıp daha iyi bir telefon almak istiyorum ama k750 değil
    n90 ucuz olsa onu alırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadcan

ben de bu aralar w550mi satıp daha iyi bir telefon almak istiyorum ama k750 değil
    n70 al pişman olmayacaksın bak revolver40 hocam bile n70 aldı sana bi n70 iyi gider hadi sen de aramız katıll n70 kardeşliği devam etsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadcan

ben de bu aralar w550mi satıp daha iyi bir telefon almak istiyorum ama k750 değil

w810
  • quote:

quote:

ayrıca hocam n70 in özelliklerine baktım işletim sistemi simbian değl nokia series 40 yazıyor, 6630 ve 6680 ise smbian 60 full yazıyor bu ne demek yani

N70 in işletim sistemi Symbiandır ve versiyonu 8.1 dir. Tamam mı arkadaşım

tamam arkadaşım
  • Bu K750i ile MMS gönderemiyor alamiyorum. Telsim ayarlarını yaptım, bi arkadaşa deneme amaçlı gönderdim, 8 kontörüm gitti ve üstelik karşı tarafa yazı gitmiş, ne yazısı bilmiyom, ben resim göndermiştim!
  • telsim müşteri hizmetlerine anlatsaydın sorununu
  • Aman hiç bulaştırma beni Telsim müşteri hizmetlerine, orayı aramak dünya para, üstelik beklemekten insan bunalıyor, en sonundada telefon yüzene kapatılıyor, bilirim telsimi. Neyse mms gelmesede olur, yeterki telsimle muattap olmayım.

quote:

telsim müşteri hizmetlerine anlatsaydın sorununu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.