Şimdi Ara

N97 mi ? N96 mı? İphone 3G mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu 3 telefon arasında kararsız kaldım.önceden N95 8Gb kullanıyordum.kararsızım.yardımcı olmanızı bekliyorum tesiyelerinizi bekliyorum.

• Bi kere n96 yı kafadan ele derim.Senin önceliklerin neler öncelikle onu belirtmen lazm, internet,müzik,oyun,uygulama önceliklerindeyse iphone 3g, biraz daha beklersen iphone 4 çıktıktan sonra 3gs in fiyatı azalır ve onu tavsiye ederim ama beklemezsen iphone 3g.
  • müzik ve uygulama fotoğrafla çok işim olmuyor ben zaten şuan iphone 3g kullanıcısıyım ama tereddütlere düştüm .telefonu sık sık pc ye bağlamam gerekiyor itunesi hala çözemedim diyebilirm o bana biraz karışık geliyor..bugün dışarda n97 yi kullandım ve klasik bir nokia telefonu olduğunu gördüm ve pek beğenmedim.n96 nın üretimi durmuş onuda bugün örendim.itunes dışında telefondan memnunum ama şu aralar kafamı kurcalayan 2.soruda 3GS mi 4G mi
  • bnce itunes u öğrenmeye bak.bnde 3gs var.itunes u rahat kullanabiliyorum.sana tavsiyem 4g yi bekle
  • eğer 3g yi satıp yeni iphone alıcaksan iphone 4 ü al bence
  • 3 ude eskıdı artık bence bekle iphone 4 yayılsın sonra ıkıncı el 3G-s al
  • herkes iphone a odaklanmış bnce nokiaları unut
  • iphone forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

eğer 3g yi satıp yeni iphone alıcaksan iphone 4 ü al bence

• herkes iphone a odaklanmış bnce sen nokia yı unut
  • 3Gs Fiyatları Düstü.Bence 3Gs Al. Ya da Bütçen Yeterse Bekleyim İphone 4 Al.
  • iphone 4 hakkında bir çok haberler duyuorum yok siparişler geri cekiliyor yok telefonu öle tutmayın böle tutun çekmiyor geri toplanıyor felan nokia n97 diden kesn olarak vazgeçmş durumdayım şuan
  • bncede 3gs al özellikleri 4g ye bakışla iyi olmasada şekli şemali ondan daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.